Jump to content
Yamon

Hatsune Miku'dan soğuduğum an :D

Öne Çıkarılan Mesaj

GERÇEK OLAN

k57nc.jpg

BENİM YAPTIĞIM

9710k57lc.jpg

Bir sayfada görmüştüm bu resmi ve bir anda yapasım geldi yani bakarak anca benden bu kadar çıkar ;D ;D lise 3 resmi 4 olan bir insandan ne beklıyordunuz ;D ;D :a39: :a39: :a39:

Hiçbir deneyimim yok sadece bakarak çizdim :o :o

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

valla hatsune miku diye yazmasan hatsune miku olduğunu anlamazdım öyle diyim ama ginede iyi kötü emek var eline sağlık  :a37:

yok artık daha neler o kadarda değildir heralde ??? ???

valla sınıfta yapmaya başlamıştım sınıf arkadaşlarım şahit vücudu 10 dk da çizdim yaptım ama sıra kafaya geldiğinde baya zorlandım ya...sınıftakilere yaptırmaya çalıştım onlarda beceremedi bende böle yaptım ;D ;D :a39: :a39: :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.