Jump to content
viper3478

Bende Aranıza Geldim

Öne Çıkarılan Mesaj

Merhaba Arkadaşlar Ben Kemal 16 Yaşında Öğrenciyim.(1 ay sonra 17 8) ) Anisekai'yi Keşfetmem Avatar:The Legend of Korra Sayesinde Olmuştur.Siteyi Takip Etmeye Başladım. Sonra Çevirmen Egiticeklerini Duydum  ;D Başvurdum Mesaj Geldi. Mert Arkadaşımız Çok Yardımcı Oldu. Ona Burdan Teşekkür Ederim.Gördüğünüz Gibi Bir Çevirmen Olma Yolunda İlerliyorum.

Hakkenden: Touhou Hakken Ibun Adlı Seriyi Light Yagami Adlı Arkadaştan Aldım 6. Bölümde  Benim Çevirimi Görceksiniz Umarım Beğenirsiniz.

İyi Animeler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin, Kemal. Ben de Burak. 22 yaşındayım ve çevirmenim. Umarım iyi vakit geçirirsin. Hakkenden çevirilerinde başarılar dilerim. Kolay gelsin.  :a18:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin sefalar getirdin Kemal. Ben Zeki meslektaşız diyelim ( hem çevirmen hem öğrenci olarak ;) ) Yaş 18. Güzel bir seriyi almışsın. Başarılı olacağına inanıyorum.  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Kemal. Ben Onur Yasım 19 İzmirde oturuyorum sitenin cöp catanıyım sanırım :P

Cevirilerinde basarılar dilerim hayırlı olsun tarzımız pek uymuyor gibi gerce ama olsun :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin Kemal, Ben hasan 25 yaşındayım. çevirmenlik işinde başarılar dilerim. iyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin KEMAL ben Yağız yaş 17...tanıştığımıza gercekten memnun oldum şu güzel siteye bır renkte sen kattın ;) ;) valla sen benden 1 yaş küçüksün ama çevirmen olmuşsun helal olsun sana :a50: :a50: :a50: kıskanmadım değil simdi ;D ;D işinde başarılar dilerim...

İyi forumlar panpa ;D ;D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Kemal. Hoşgeldin. Ben de Ufuk. Yaşıtız :D Umarım iyi vakit geçirirsin, iyi anlaşırız. Başarılar şimdiden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin, Kemal. Ben de Burak. 22 yaşındayım ve çevirmenim. Umarım iyi vakit geçirirsin. Hakkenden çevirilerinde başarılar dilerim. Kolay gelsin.  :a18:

Memnun Oldum Burak Abi Başarı Dileklerin İçin Sağol :)) :a29:

Hoşgeldin sefalar getirdin Kemal. Ben Zeki meslektaşız diyelim ( hem çevirmen hem öğrenci olarak ;) ) Yaş 18. Güzel bir seriyi almışsın. Başarılı olacağına inanıyorum.  :a39:

Zeki Sana Zeki Dememin Bir Mahsuru Yoktur Umarım.İkimiz Mesleklerimizde Umarım Başarılı Hatta En İyisi Oluruz 8) . :a29:

Hoş geldin Kemal. Ben Onur Yasım 19 İzmirde oturuyorum sitenin cöp catanıyım sanırım :P

Cevirilerinde basarılar dilerim hayırlı olsun tarzımız pek uymuyor gibi gerce ama olsun :D

Başarı Dileklerin İçin Teşekkürler. Onur Sana Onur Dememin Bir Mahsuru Yoktur Umarım.Sitenin Çöpçatanı Sanırım İlerde İşime Yarayabilir  8) .Tarzımı Değiştirebilirim Senin İçin  :D .  :a29:

Hoşgeldin Kemal, Ben hasan 25 yaşındayım. çevirmenlik işinde başarılar dilerim. iyi forumlar.

Teşekkürler Hasan Abi Tanıştığıma Sevindim.  Başarı Dileklerin İçin Teşekkürler Görüşmek Dileği İle. :a29:

Hoş geldin KEMAL ben Yağız yaş 17...tanıştığımıza gercekten memnun oldum şu güzel siteye bır renkte sen kattın ;) ;) valla sen benden 1 yaş küçüksün ama çevirmen olmuşsun helal olsun sana :a50: :a50: :a50: kıskanmadım değil simdi ;D ;D işinde başarılar dilerim...

İyi forumlar panpa ;D ;D

Bende Tanıştığıma Çok Memnunum. Kıskancak Bir Şey Yok Sende Belki Bir Gün Sende  ::) . Yağız Kendine İyi Bak Pampa  :a29:

Merhaba Kemal. Hoşgeldin. Ben de Ufuk. Yaşıtız :D Umarım iyi vakit geçirirsin, iyi anlaşırız. Başarılar şimdiden.

Hoş Bulduk Ufuk Tanıştığıma Sevindim.Yaşıt Olmamız Güzel İyi Anlaşırız  ;D . Başarı Dileklerin İçin Teşekkürler.  :a29:

Herkese Değerli Yorumları Ve Yalnız Bırakmadığı İçin Teşekkürler Kendinize İyi Bakın

Resmi Bir Dil Kullandıysam Kusuruma Bakmayın Lütfen.

Aileye Layık Olacağım.

İyi Animeler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok Teşekkür Ederim.Şimdiden Bir Ortak Nokta Bulmamız Çok Güzel  ;D ;D  :a29:

İyi Animeler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben de yeniyim buralarda ama hoşgeldin :D adım furkan, yaş 19  :a41:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Kemal seninle yaşıtız bende encoderim ve manga çeviriyorum (ama uzun süreli tatildeyim :a39: ) Aramıza hoş geldin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Kemal hoş geldin... Ben de Kartal yaşım 24. Demek the legend of korra ile geldin sitemize benim seri idi o. 2. Sezon başlasın belki yine encode'unu ben yaparım. İnşallah sitemizi seversin çevirilerinde de başarılar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoş geldin Kemal ben Erkin 25 yaşındayım siteye bir çevirmenin daha katılmasından gerçekten mutlu oldum başlayacağın serilerde kolay gelsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Kemal. Bende Mustafa. Yaşıtız .Güzel anlaşırız inşallah :) Çevirmenliğin hayırlı olsun

Ne deyim inşallah sitede güzel vakit geçirirsin . Tekrardan Hoş geldin :)  :a52: :a52:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben de yeniyim buralarda ama hoşgeldin :D adım furkan, yaş 19  :a41:

Memnun oldum Furkan. Umarım sende benim kadar mutlu olursun burda :)  :a29:

Hoşgeldin Aramıza Ben Görkem 15 Yaşındayım..Avatarla Başlamışsan Daha :D Büyük Serileri İzlememişsindir Demektir Anime Bir Yaşam Tarzıdır :D İyi Anlaşacağımızı Umuyorum...  :a37: :a37:

Hey acemi değilim tamam mı  ;D Bende daha önce çok izledim.Ama Avatar Korra'yı izlerken gördüm burayı.Bu arada hoşbulduk ve memnun oldum görkem iyi anlaşıcağımızdan eminim ;)  :a29:

Hoş geldin Kemal seninle yaşıtız bende encoderim ve manga çeviriyorum (ama uzun süreli tatildeyim :a39: ) Aramıza hoş geldin.

Merak etme sen tatildeyken buralara ben bakarım  ::)  Tanıştığıma sevindim.Hoşbulduk  8)  :a29:

Merhaba Kemal hoş geldin... Ben de Kartal yaşım 24. Demek the legend of korra ile geldin sitemize benim seri idi o. 2. Sezon başlasın belki yine encode'unu ben yaparım. İnşallah sitemizi seversin çevirilerinde de başarılar...

Gerçekten çeviride ve encode'de iyi iş başarmışsınız.O kadar iyiydiki kendimi beni buranın müdavimi yaptı  ;D ;D Tanıştığıma sevindim Kartal abi başarı dileklerin için sağol.  :a29:

hoş geldin Kemal ben Erkin 25 yaşındayım siteye bir çevirmenin daha katılmasından gerçekten mutlu oldum başlayacağın serilerde kolay gelsin.

Hoşbulduk Erkin abi tanıştığıma sevindim.Yüzünü kara çıkarmıcam  :) Başarı dileklerin için sağol.  :a29:

Hoş geldin Kemal. Bende Mustafa. Yaşıtız .Güzel anlaşırız inşallah :) Çevirmenliğin hayırlı olsun

Ne deyim inşallah sitede güzel vakit geçirirsin . Tekrardan Hoş geldin :)  :a52: :a52:

Bir yaşıt daha burayı daha çok sevmeye başlıyorum  ;D ;D Memnun oldum Mustafa anlaşıcağımızdan eminim.Teşekkürler iyi dileklerin için ve güzel vakit geçiricez hep beraber :) :a29:

öyle bi konu basligi koymuski insan ister istemez niye geldin ? der gibi oluyor .d.d

bende burak yasım 18 " gizli isler ceviriyorum "

Hahaha  ;D ;D Kendimi çok yalnız hissediyorum ondan  :) Tanıştığıma sevindim.  Niye geldim çünkü burayı çok sevdim.Gizli işlerinde başarılar dilerim  ;D  :a29:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.