Jump to content
tiso1981

Veritas İngilzice ve Türkçe manga

Öne Çıkarılan Mesaj

minitokyoveritas507405.jpg

Tür: Doğaüstü Güçler, Dövüş Sanatları, Fantastik, Manhwa, Shounen

Uzunluk:  81 bölüm/10 cilt(Tamamlandı)

Mangaka: Yoon Joon-sik-Kim Dong-hoon

Proje: Mnaki Çeviri Grubu

Konu: Gangryong Ma hemen her gün kavga eden bir ortaokul öğrencisidir.Girdiği kavgaları kazanarak güçlendiğini düşünen Gangryong'un bu düşüncesi yaklaşık 10 kişi tarafından sıkı bir dayak yemek üzereyken Lightning Tiger isminde biri tarafından kurtarılmasıyla değişir.Gangryong'un şimdiye kadar gördüğü herkesten daha güçlü olan bu kişi Gangryong'u dövmek isteyenleri bir dakikada yere sermiştir.Gangryong'un bir yıl boyunca süren ısrarlarına dayanamayan Lightning Tiger, Gangryong'u iki ay boyunca eğitir ve yıldırımın gücünü kullanan bir Kore dövüş sanatı olan "Enlightenment Of Thunder and Lightning (EOTL)" yoluyla Gangryong'a ki manipülasyonunun sırrını öğretir.İki ayın sonunda Lightning Tiger, Gangryong'u terk ederek kendi yoluna gider.Bundan bir yıl sonra Gangryong yolda yürürken tanımadığı birkaç adam onu durdurarak ona Lightning Tiger'ın öldüğünü ve onun tek öğrencisi kendisi olduğu için kendileriyle birlikte Reunion isimli çokuluslu bir organizasyona bağlı olan ve herkesin süper güçlü dövüş sanatları kullandığı bir okula gelmesi gerektiğini söylerler.Ustasının katilini de orada bulacağını öğrenen Gangryong okula gitmeye karar verir. (Alıntıdır)

 

türkçe kısmı yükleniyor

Gizli İçerik

    Linkleri görebilmek için teşekkür etmeniz (yorum atmanız) gerekmektedir. Detaylar yorum kutusunun üstünde.

 

İngilizce torrent linki

Gizli İçerik

    Linkleri görebilmek için teşekkür etmeniz (yorum atmanız) gerekmektedir. Detaylar yorum kutusunun üstünde.

 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • ..

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×