Jump to content
  • Reklam

panres

10. Ankara Japon Filmleri Festivali (The 10th Ankara Japanese Film Festival)

Öne Çıkarılan Mesaj

After_the_Flowers_2.jpg

10. Ankara Japon Filmleri Festivali  27 Şubat 2013, Çarşamba başlıyor.

27 Şubat-2 Mart 2013 tarihleri arasında

- Yer / Venue: Goethe-Institut Ankara, Atatürk Bulvarı, No:131, Bakanlıklar - Ankara

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

- Tüm filmler Japonca seslendirmeli olup Türkçe ve İngilizce* altyazılıdır. / All films are in Japanese and subtitled in Turkish and English.

"Ruhların Kaçışı / Spirited Away / Sen to Chihiro no Kamikakushi / 千と千尋の神隠し": Yalnızca Türkçe altyazılıdır. / Subtitled only in Turkish.

- Filmlere giriş serbesttir. / Free entrance.

- Bu festival Japonya Büyükelçiliği, The Japan Foundation ve Goethe-Institut Ankara’nın işbirliği ile düzenlenmiştir. / This festival has been co-organized by the Embassy of Japan in Turkey, The Japan Foundation and Goethe-Institut Ankara.

Film programı ayrıntılı bilgi için

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Artık sizin yerinize de giderim. Ağlamak istiyorum yha  :a5: Cuma- Cumartesi benim Eskişehirde konferansım varrr. Onu ekip Kimi no Todoke ye mi gitsem acaba  :a9: :a9: Tam başlığı görünce sevindim. Tarihlere bakınca şok oldum. Kısmetse Çarşamba,perşembe giderim artık.  :a49:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Artık sizin yerinize de giderim. Ağlamak istiyorum yha  :a5: Cuma- Cumartesi benim Eskişehirde konferansım varrr. Onu ekip Kimi no Todoke ye mi gitsem acaba  :a9: :a9: Tam başlığı görünce sevindim. Tarihlere bakınca şok oldum. Kısmetse Çarşamba,perşembe giderim artık.  :a49:

Bizim yerimize japon kızları öp  :a52: :a52: :a52:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bizim yerimize japon kızları öp  :a52: :a52: :a52:

+1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gittim,gördüm,geldim arkadaşlar. Dün akşam üni. çıkışı arkadaşımı da kafalayıp Alman Kültür Merkezi yada diğer adıyla Goethe Instıtu ye gittim. Gayet güzel ve sıcak bir ortam vardı. Birçok Japonla konuşma fırsatı buldum. Tabi genelde İngilizce muhabbet ettim ki speaking'im gelişsin.  :a39: Arada Japonca kelimeler de kattım tabi ki ;) Onun dışında sinema gösterimi yapılan salon genel anlamı ile rahattı. Sonradan gelip ayakta izleyenler dahi oldu. Genel itibari ile genç nüfus ağırlıktaydı. Nedense bu genç nüfusun çoğunu bayan arkadaşlar oluşturuyordu. (Erkekler ne yapıyorduysa artık ) Bu durum sadece o seans içinde geçerli olabilir o nedenle fazla üstünde durulması gereken bir konu değil. Size tavsiyem yarın Kimi no Todoke gösterimini kaçırmamanız yönünde. Malum ben konferans nedeni ile 1 hafta Eskişehirde kalacağım  :a9: Lanet olsun böyle kadere diyorum ve sözlerimi sonlandırıyorum...  :a37: :a37: :a37:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.