Jump to content
  • Reklam

Myura

AMV - Right Here

Öne Çıkarılan Mesaj

Hup! Selamlar yine ben *bi bitmedin artık diyeceksiniz gibi hissettim* şöyle bişey var benim favori şarkılarımdan biri olan "Ashes Remain - Right Here" şarkısına AMV yapmadan bitirseydim yapımları çok kötü hissedicekdim o kadar hoş ki dinlerken ağladığımı hatırlarım T_T

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

Animeler:  Clannad, Clannad (After Story), Angel Beats, Tonari no Kaibutsu-kun,  Sukitte Ii na Yo (Say I Love You), Black Rock Shooter OVA, Chuunibyou demo Koi ga Shitai!, Hyouka, Toradora

Programlar: Sony vegas 11, Adobe after effects CS 4

Müzik : Ashes Remain - Right Here

Bu arada, şöyle bişey var geçen AMV'de kullandığım bi kaç yeride bunda kullandım çünkü sahne bulamadım T_T *romantik anime adasında en ücra köşede yer alıyor*

İyi seyirleeer~ Bu sefer bitti vallahi u.u

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bi bitmedin be ;D ;D :a39: :a39: :a39:

Panpa gene çok güzel yapmışsın ellerine sağlık ;) ;) :a50: :a50: :a50:

Yalnız AMV yapmayı GEÇİCİ süreliğine bırakmış olabılırsın ama Anisekai'yi bırakma lütfen hem seni çok özlerim hem de belki AMV yapmaya başlarım senın gıbı ustaya ihtiyacım var...

Senin yüzünden bende şarkının hastası oldum ;D ;D :a39: :a39: :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Seve seve öğretirim! Zaten ara sıra foruma girip fansub'ları kontrol ederim çok sevdiğim serileri çeviriyor buralar bırakırmıyım hiç u.u

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.