Jump to content
  • Reklam

06ankara

Anime Istek: ''Zettai Karen Children: THE UNLIMITED''

Öne Çıkarılan Mesaj

Merhaba,

Zettai Karen Children: THE UNLIMITED ile bundan 2 hafta önce karsilastim.

Yabanci sitelerdede yaptigim arastirmalar sonucu gercekten cok kaliteli bir anime oldugunun farkina vardim.

Anime kesinlikle 2013ün en güzel yapimlarindan olmaya aday bir anime.

12 bölümlük bir anime olan Zettai Karen Children: THE UNLIMITED'in su anda 8inci bölümü yayinlanmakta.

Baska bir fansub sitesi ilk 3 bolümünü cevirdi ama maalesef oradaki cevirmen arkadasin islerinin yogunlugundan dolayi ceviri olmuyor.

Tabiki oradaki arkadaslarada saygisizlik etmek istemem burada bu guzel animenin cevirisini istemekle ama bi yandanda Anisekai fansubdaki anime severleride bu animeden mahrum kalmasina gönlüm el vermedi.

Bu yüzden siddetle bu animenin cevirisini rica etmekteyim sizlerden.  :D

Ilgi ve alakaniza simdiden cok tesekkür ederim.

Saygilarimla

Zettai Karen Children: THE UNLIMITED

Tür: Doğaüstü Güçler, Aksiyon

Bölüm Sayısı: 12

Kategori: TV Serisi

Yapim Yili: 2013

Tanitim:

2008-2009 yıllarında yayınlanan 51 bölümlük "Zettai Karen Children"Dan farklı olarak;

hikaye, Zettai Karen Children serilerinde yer alan Kyousuke Hyoubu etrafında şekilleniyor.

Projenin konusu:

Duyular-dışı algılamanın (ESP) yaygın olduğu bir dünyada yalnızca 3 kişide bu yetenek en yüksek seviyededir. Bu üç kişi, "Çocuklar" olarak bilinen özel ESP ekibidir. Çocuklar, daha gerçekleşmeden suçları engellemeye çalışan BABEL isimli bir organizasyonda çalışmaktadır. Kouichi Minamoto'ya bu çocukları izleme görevi verilmiştir, zira 10 yaşındaki süper güçlü bu üç çocuk başlı başına bir soruna dönüşebilmektedir.

44522.jpgzettai-karen-children-the-unlimited-11.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime ile ilgili tanıtım ve afileri konuna eklersen çevirmen arkadaşlar inceleyebilir. Hoşuna giden olursa çevirilerini alır elbette

Tanitim ve afisleri eklenmistir. Uyariniz icin tesekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.