Jump to content

Sanji'nin zorlu imtihanı :)


Recommended Posts

  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Şu videodan sonra opye başlamaya karar vermiş olabilirm, çok güzeldi  :a31:

Bu Sahneye Bin Basacak Sahneler Var Kesinlikle ONE PİECE'e Başlamalısın...

 

 

Şimdi iyi hoşta narutoyu bile bitiremedim üstüne op gelirse çöker kalırım herhalde  :a39: Sonra yaz okuluna kalır ölürüm o sıcakta  :a54:

:a39:  :a39:  :a39:

 

Lütfen gülmeyelim yani :D Günde iki bölüm izlesem bir yılda ancak biter herhalde  :a13: Bir bölüm naruto bir bölüm de kısa minik animelerden eklersek 4 bölüm eder. Sonuç olarak repeat oldum ben kesin  :a54:

Narutoya bağlanırsın güncele gelirsin fillerlerden soğursun mangaya başlarsın animenin özeti bu

Link to comment

sorun orda ben güncele gelene kadar günde 20 bölüm izliyodum fanı olmuştum sonra filler bölümler başladı sonra bayaa bi ara verdim bi aralar can sıkıntısına narutoya baktım filler bölüm yine birine kyuubi gücü gelmiş sonra yine bayaa bi ara verdim şimdi son 2 haftadır izliyorum.Ama inşallah uzunca bi süre filler vermezler çünkü manga ile animesi arasında bi 2 yıl fark oldu. Dua edelimde finaline kadar filler vermezler 

Link to comment

Yeni bir video açtım onada bakarsın :) Savaş esnasında bile komedi oluyor . Tayfadakilerin özellikleri bile komedi :D Zoro uykucu ve yönünü sürekli kaybediyor,Nami parayı görünce herşeyi yapıyor,Usopp yalancı ve korkak tehlikeli bir yere giderken hep " birazdan gideceğimiz adaya gidemem hastalığına tutuldum" diyor :D Sanji tam bir sapık,Chopper desen ona iltifat edince "Hiç sevinmedim ki , pislik" der ve o sırada dans eder :D Robin çok kötümser,Franky herşeye süper der sayborg olduğu için çocuklara lazerlerini filan gösterir hava atar , Brook desen gördüğü her kıza "külodunuzu görebilir miyim" diye sorar ve iskelet olduğu için mesela "kalp krizi geçirmek üzereyim,gerçi kalbim yok , yohohohoho" der filan çok eğlenceli tayfa zaten.Ben görüntü kalitesi kötü diye izlemiyordum bi 20. bölümden sonra filan sarmaya başlıyor.

Link to comment

1999da başladı anime benim kardeşimden daha büyük  :a39: kalitesi yüzünden bende başlamak istemiyordum ama çok iyi geldi ilerleyince . Özellikle Grand Line'ye girdikten sonra bayaa bi ilginçleşiyor olay

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...