Jump to content
Thunderbolt

Sanji'nin zorlu imtihanı :)

Öne Çıkarılan Mesaj

Thriller Bark Arc'ından sonraki filler bölümlerinden

Not:Alıntıdır

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yazık Sanji'ye yazık ne deyim

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu videodan sonra opye başlamaya karar vermiş olabilirm, çok güzeldi  :a31:

Bu Sahneye Bin Basacak Sahneler Var Kesinlikle ONE PİECE'e Başlamalısın...

 

 

Şimdi iyi hoşta narutoyu bile bitiremedim üstüne op gelirse çöker kalırım herhalde  :a39: Sonra yaz okuluna kalır ölürüm o sıcakta  :a54:

:a39:  :a39:  :a39:

 

Lütfen gülmeyelim yani :D Günde iki bölüm izlesem bir yılda ancak biter herhalde  :a13: Bir bölüm naruto bir bölüm de kısa minik animelerden eklersek 4 bölüm eder. Sonuç olarak repeat oldum ben kesin  :a54:

Narutoya bağlanırsın güncele gelirsin fillerlerden soğursun mangaya başlarsın animenin özeti bu

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sorun orda ben güncele gelene kadar günde 20 bölüm izliyodum fanı olmuştum sonra filler bölümler başladı sonra bayaa bi ara verdim bi aralar can sıkıntısına narutoya baktım filler bölüm yine birine kyuubi gücü gelmiş sonra yine bayaa bi ara verdim şimdi son 2 haftadır izliyorum.Ama inşallah uzunca bi süre filler vermezler çünkü manga ile animesi arasında bi 2 yıl fark oldu. Dua edelimde finaline kadar filler vermezler 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence One Piece ve Fairy Tail'in fillerleri güzel oluyor komedi içerikli oluyor.Naruto'da da komedi fillerleri olsa çok iyi olur  :a54:  O değilde konuyu çok çarpıttık  :a39:

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni bir video açtım onada bakarsın :) Savaş esnasında bile komedi oluyor . Tayfadakilerin özellikleri bile komedi :D Zoro uykucu ve yönünü sürekli kaybediyor,Nami parayı görünce herşeyi yapıyor,Usopp yalancı ve korkak tehlikeli bir yere giderken hep " birazdan gideceğimiz adaya gidemem hastalığına tutuldum" diyor :D Sanji tam bir sapık,Chopper desen ona iltifat edince "Hiç sevinmedim ki , pislik" der ve o sırada dans eder :D Robin çok kötümser,Franky herşeye süper der sayborg olduğu için çocuklara lazerlerini filan gösterir hava atar , Brook desen gördüğü her kıza "külodunuzu görebilir miyim" diye sorar ve iskelet olduğu için mesela "kalp krizi geçirmek üzereyim,gerçi kalbim yok , yohohohoho" der filan çok eğlenceli tayfa zaten.Ben görüntü kalitesi kötü diye izlemiyordum bi 20. bölümden sonra filan sarmaya başlıyor.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1999da başladı anime benim kardeşimden daha büyük  :a39: kalitesi yüzünden bende başlamak istemiyordum ama çok iyi geldi ilerleyince . Özellikle Grand Line'ye girdikten sonra bayaa bi ilginçleşiyor olay

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir; böyle gurursuz, bilinçsiz insanlar hayatları boyunca kimseden asla saygı göremeyeceklerdir.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • ..

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×