Jump to content
PapatyaJWS

Papatya Teşrif Etti

Öne Çıkarılan Mesaj

Çok da sevmediğim :) bir arkadaşımın ricası üzerine gelip üye oldum. Kırmızı halı, balonlar, süsler püsler vs. bekledim. gelişim parti havasında olur sandım ama kimse sallamadı beni. Bende kendimi tanıtayım bari dedim. :D

İlk aşkı Candy'de ki Anthony olan (ah Anthony nasıl attan düşüp ölürsün de beni hüzünlere gark edersin. Ergenliğimin en büyük acısıydı senin ölümün. :( ), anime izlemeyi seven fakat indirip arşiv yapmaktan daha büyük zevk alan (izlemesem de dursun bi kenarda  ::) ), megaloman, çok fazla konuşan, az biraz ukala, çokça şeker bir insanım.  :a19:

Papatya gerçek adım olmakla birlikte ilk tanıştığım insanların %90'ının nüfus kağıdımı görmeden inanmadığı bi gerçektir. Papatya gerçek adın mı sorularını cevaplamaya alışkınımdır. Rahat olun. :)

Tanısanız çok seversiniz kanımca.  8)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşşşşşgeldin canım benimmmmm

Al sana kırmızı halılar k1310rm1310z1310hal1310_zps0d6a85fb.jpg

Balon da mı istemiştin bitanesiiii hemde kedili balonlar sana :D

ballonscat_zps95d1787b.png

Saranghae papitommmmm  :a7:  :a31:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler, çok hoş buldum. :)

Hoşşşşşgeldin canım benimmmmm

Al sana kırmızı halılar k1310rm1310z1310hal1310_zps0d6a85fb.jpg

Balon da mı istemiştin bitanesiiii hemde kedili balonlar sana :D

ballonscat_zps95d1787b.png

Saranghae papitommmmm  :a7:  :a31:

İşte budur yaa.  ;D Hemi de kedili kedili. Sevmek ne kelime, ben sana aşığım.  :a16:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin Papatya abla! Sempatik bir giriş yapmışsın. Umarım forumda iyi vakit geçirirsin. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin sefalar getirdin. Ailemize katıldığın için çok memnun olduk umarım hepberaber güzel vakit geçiririz. Eğlenmene bak...  :a37:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin PAPATYA ben Yağız yas 17...oncelikle ismin gercekten cok seker bir isim :D :D iyi anlasicagimizi tahmin ediyorum ;) ;) Anisekai ailesine hoş geldin umarım iyi vakit geçirirsin :a50: :a50: :a50:

Yasin kaç acaba nasıl hitap edeceğimizi bilelim di mi :D :D

İyi forumlar dilerim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin PAPATYA ben Yağız yas 17...oncelikle ismin gercekten cok seker bir isim :D :D iyi anlasicagimizi tahmin ediyorum ;) ;) Anisekai ailesine hoş geldin umarım iyi vakit geçirirsin :a50: :a50: :a50:

İyi forumlar dilerim...

Yaşım aldı başını gidiyor 30a doğru :) 28 yaşındayım Yağız. Hitap konusunda rahat ol. Nasıl hitap etmek istersen öyle yap; Papatya, abla, teyze, amca, nine, hiişştt piişt... Hiç farketmez benim için.  ;D

Papatya hoş geldin. Adım Ufuk. Umarım iyi vakit geçirirsin.

Hoş buldum Ufuk  :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyi forumlar dilerim...

Yaşım aldı başını gidiyor 30a doğru :) 28 yaşındayım Yağız. Hitap konusunda rahat ol. Nasıl hitap etmek istersen öyle yap; Papatya, abla, teyze, amca, nine, hiişştt piişt... Hiç farketmez benim için.  ;D

Nine daha uygun galiba.:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aramıza Hos Geldin Papatya Bende Onur Tanıstıgımıza Memnun Oldum Umarım İyi Vakit Gecirirsin :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merhaba Papatya, adım Furkan. umarım iyi vakit geçirirsin forumda  :a64:

Papatya gerçek adın mı cidden ? Sihirli Annem'de Toprak'la Çilek vardı ona benzettim nerden geldiyse aklıma :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ooo..ooO

Selametle Selametle hayırlara vesile olsun inşaallah...

ara-a?! Pardon gitmiyor muşsun  :a55:  :a30:  Kırmızı halıları görünce uğurluyorlar sandımdı  :a22:

Hoş geldin Aileye Pıtrak aman şştt papatya nene... Umarım kalıcı olursun hmmm...

bak aklıma geldi de senin çayında güzel oluyordu ama çay olan yararlı cinsini bulmak biraz zordu değil mi? ;)

D.N. : Birde arada yaş soran bazı zevat-ı muhteremler olmuş... Nen bu yeni nesil hiç bilmiyor nezaket kurallarını.. heç teyzelerin yaşı sorulur mu!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

itiraf ediyom ben sordum ama sole düşünelim bakın papatya ablamın yası 30 civarıymis ben de 17 yaşındayım şimdi ben ona papatya olarak seslenirsem doğru olur muydu yoksa bayanların yasının sorulmayacagini bende biliyorum hatam varsa özür dilerim :'( :'(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Papitooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo hoşgeldin canım.  :a19: :a19:

Bir ara hiç karşılamayacaksın beni sandım.  :a13: Teşekkür ederim first clasım. :)

Aramıza Hos Geldin Papatya Bende Onur Tanıstıgımıza Memnun Oldum Umarım İyi Vakit Gecirirsin :)

Hoşbuldum Onur.

merhaba Papatya, adım Furkan. umarım iyi vakit geçirirsin forumda  :a64:

Papatya gerçek adın mı cidden ? Sihirli Annem'de Toprak'la Çilek vardı ona benzettim nerden geldiyse aklıma :D

Hayır Furkan gerçek adım değil, sizi kandırıyorum.  :a55:

Ooo..ooO

Selametle Selametle hayırlara vesile olsun inşaallah...

ara-a?! Pardon gitmiyor muşsun  :a55:  :a30:  Kırmızı halıları görünce uğurluyorlar sandımdı  :a22:

Hoş geldin Aileye Pıtrak aman şştt papatya nene... Umarım kalıcı olursun hmmm...

bak aklıma geldi de senin çayında güzel oluyordu ama çay olan yararlı cinsini bulmak biraz zordu değil mi? ;)

D.N. : Birde arada yaş soran bazı zevat-ı muhteremler olmuş... Nen bu yeni nesil hiç bilmiyor nezaket kurallarını.. heç teyzelerin yaşı sorulur mu!

Papatya çayı iyidir. Sakinleştirir, rahatlatır, uyku bozukluğuna, dişeti hastalıklarına, boğaz ağrısına iyi gelir. Mayıs papatyasının çayı yapılır. Günde en fazla 2 fincan içilebilir, fazlası zararlıdır. Benim gibi.  :a39: 

itiraf ediyom ben sordum ama sole düşünelim bakın papatya ablamın yası 30 civarıymis ben de 17 yaşındayım şimdi ben ona papatya olarak seslenirsem doğru olur muydu yoksa bayanların yasının sorulmayacagini bende biliyorum hatam varsa özür dilerim :'( :'(

Sen boşver canım onu. Ne niyetle sorduğunu anladım ben. Ayrıca bayanların yaşı sorulmaz, kompleksli bayanların çıkardığı uydurma bi sözdür o.  ;D

Fakat dediğim gibi hitap konusuna takılma, rahat ol. Gördüğün gibi teyze diyen bile çıktı bana. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aman aman. Mayıs demek. hı-hımm. tamda pıtrak zamanı ya... papatya toplucaz derdine oramıza buramıza yapışıp batan pıtraklarla uğraş cebelleş yaşadığın sıkıntı ve sinir harbini en fazla 2 fincan papatya çayı ile atmaya çalış. :D pek mantıklı gelmedi bana :D

Teyze değil zaten önce nene demiştim sonra abartmıyım dedim ama mihenktaşının yorumu okuyunca sanırım nine de epeyce uygun geldi :D özellikle de yaş olayını sorun etmeyen kadın tiplemesinden sonra...

henüz o yeteneğe sahip bir bayan görmedim :D en sorun etmiyorum diyenin bile belli bir kaynama noktası var orayı geçti mi krize giriyor :D

Nine daha uygun galiba.:D

Canım yaa, çok haklısın. Senin gibi 20lik değilim ben.  :a39:

sana da dünkü çocuk demeye çalışmış sanki burada... yoksa bana mı öyle geldi? Hımm-mm :a40:

;):o ::) ;D 8)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok da sevmediğim :) bir arkadaşımın ricası üzerine gelip üye oldum. Kırmızı halı, balonlar, süsler püsler vs. bekledim. gelişim parti havasında olur sandım ama kimse sallamadı beni. Bende kendimi tanıtayım bari dedim. :D

İlk aşkı Candy'de ki Anthony olan (ah Anthony nasıl attan düşüp ölürsün de beni hüzünlere gark edersin. Ergenliğimin en büyük acısıydı senin ölümün. :( ), anime izlemeyi seven fakat indirip arşiv yapmaktan daha büyük zevk alan (izlemesem de dursun bi kenarda  ::) ), megaloman, çok fazla konuşan, az biraz ukala, çokça şeker bir insanım.  :a19:

Papatya gerçek adım olmakla birlikte ilk tanıştığım insanların %90'ının nüfus kağıdımı görmeden inanmadığı bi gerçektir. Papatya gerçek adın mı sorularını cevaplamaya alışkınımdır. Rahat olun. :)

Emral ablanın tanıtımı daha güzel Papatya abla  :a39: :a39: SEnin tanıtımını görmedim görsem önceden yazardım :a19: :a19:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emral ablanın tanıtımı daha güzel Papatya abla  :a39: :a39: SEnin tanıtımını görmedim görsem önceden yazardım :a19: :a19:

Ekin sen bu işi biliyorsun canım.:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.