Jump to content
Thunderbolt

Windows XP/7 için anime teması yapmak

Öne Çıkarılan Mesaj

1-Öncelikle www.deskanime.net e giriyoruz.

2-Ana menüye yolluyor bizi , istersek ana menüden seçebilir,istersek üstte pesquise aqui yazıyor oraya tıklayıp istediğimiz karakterin ismini yazıyoruz .

3-İstediğimiz anime karakteri %95 çıkar pek çok anime karakteri var.Bulduğunuz karakterin 2 seçeneği var.Biri Windows XP , diğeri Windows 7 şeklinde,uygun olanı seçiyoruz

4-Orada indirilecek sitenin simgesini buluyoruz aşağıdan,mesela Mediafire'den indirceksek o sitenin logosu var.

5-Ardından indiriyoruz ve kuruyoruz.Large taskbar ve Small taskbar logosu çıkıyor 2 tane.O seçenekler alttaki başlat menüsünün büyüklüğünü belirliyor.Ben small kullanıyorum

6-Bekliyoruz ve işlemimiz tamamlandı.İşte benim masaüstüm

knwd6.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Baska biri ayni siteyi daha once tanitmisti ama sen daha ayrıntılı anlatmissin paylaşım için teşekkürler ;) ;) :a50: :a50: :a50:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben daha yeni olduğum için bilmiyordum açıldığını görseydim zaten açmazdım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Baska biri ayni siteyi daha once tanitmisti ama sen daha ayrıntılı anlatmissin paylaşım için teşekkürler ;) ;) :a50: :a50: :a50:

yazıklar olsun yağız pabucum dama atmışın hemen :P

o değil de aynı şey paylaşılmıştı ama anlaşılan sen de kendin hazırlamışsın, eline sağlık benden anlamayan senden anlar(bkz. yağız) ya da tam tersi :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DAha önce görmedim bu siteyi birde ses efektleride değişiyor mu onlarıda söyleseydiniz iyi olurdu indirecekler için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben daha yeni olduğum için bilmiyordum açıldığını görseydim zaten açmazdım :)

Yanlış anlama sen en azından anlatmışsın önceki tanıtan ben yanlış hatırlıyor olabilirim sadece siteyi vermişti sen en azından açıklama yapmışsın sen daha iyisin diyom yanlış anlama ;) ;)

yazıklar olsun yağız pabucum dama atmışın hemen :P

o değil de aynı şey paylaşılmıştı ama anlaşılan sen de kendin hazırlamışsın, eline sağlık benden anlamayan senden anlar(bkz. yağız) ya da tam tersi :D

Yoksa sen mı paylaşmıştın ;D ;D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DAha önce görmedim bu siteyi birde ses efektleride değişiyor mu onlarıda söyleseydiniz iyi olurdu indirecekler için

hayır ama mause filan değişiyo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.