Jump to content
mihenktasi

Ben de geldim.:)

Öne Çıkarılan Mesaj

Sabah Facebook'ta gezinirken Papatya diye gıcık bir arkadaşımın  :a11: Setenay diye bir arkadaşım vasıtasıyla üye olduğunu gördüm :a19:. dedim ki Papatya olur da ben olmam mı, olurum tabiki de.:D  :a39: En sevdiğim anime hala OSCAR'dır o ayrı, çocukluğumun animesi Şeker Kız Candy'dir.  Eee  Ben Papatya kadar şımarık olmadığımdan kırmızı halı, balon falan istemem.  :a64: Ben çok mütevazi, Candy kadar şeker, OSCAR kadar gurulu bir kızım.  8) Adım Emral ve adım  kadar ender bulunan bir kızım.  :a19:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin EMRAL ben de Yağız yas 17...keske yaşınıda yazsaydın sana nasıl hitap edeceğimizi bilirdik ;D ;D Anisekai ailesine hoş geldin :a64: :a64: :a64:

İyi forumlar dilerim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu nasıl bir kıskançlık, nasıl bir çekememezliktir yahu.  :a11:  Düş yakamdan artık. Nereye baksam oradasın. :a4:

Hoş geldin bari.  :-\

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Papatya kabusun olup gece rüyalarına geleceğim senin bu daha iyi günlerin.:D

Giriyorsun zaten  :a39: Uyumaya korkuyorum, zombiye döndüm senden korkuma.  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eyvah eyvah rezil etceksiniz beni burda bir itibarım vardı 2 günde adınızı çıkardınız :D Görende diiyecek ne çatlak arkadaşları var bu Süper Modun diye ama evet haklılar benim arkadaşlarımda hafif çatlaklık var ne yapim onları böyle seviyorum bennnn  :a7:  :a16: Sende hoşgeldin emralim aramıza umarım animelere daha çok ilgi gösterirsin bundan sonra seni çokkkkkkkkk öpüyorum canım görüşürüzzzzzz :a43:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin demek, adettenmiş... Ama bizim burada o adet pek de bir adet değildir. Bizim hoş geldinler yürektendir[ yürrü bee! yamuk çevirmen edebiyat parçalıyor hamlet ve tempest'in yan etkileri].

Nasreddin hocanın ceviz fıkrasındaki olay gibi cevizi face'te gören geliyor  :a39: Bu cevizleri Setenay saçmış anlaşılan, o halde kavuğu kendisine takdim ediyorum huzurunuzda...

Ayshe-chan memure derkene? 657 var artık aramızda? Wuuu! Sosyal konularada girebiliriz artık topluma kaç göz arasından sosyal mesaj felan ittirmek gibi farz-ı misal... :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ehehee :D

bişi yazıyım dedim de sırıtmaktan yazamadım :D

zaten anlamışsın kısmı da beni ayrı koparttı :D :P

Tekrar hoşgeldin diyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Hoşgeldin ben cenk

Sitenin Kira'sıyım.

Umarım iyi vakit geçiriz...

İyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sabah Facebook'ta gezinirken Papatya diye gıcık bir arkadaşımın  :a11: Setenay diye bir arkadaşım vasıtasıyla üye olduğunu gördüm :a19:. dedim ki Papatya olur da ben olmam mı, olurum tabiki de.:D  :a39: En sevdiğim anime hala OSCAR'dır o ayrı, çocukluğumun animesi Şeker Kız Candy'dir.  Eee  Ben Papatya kadar şımarık olmadığımdan kırmızı halı, balon falan istemem.  :a64: Ben çok mütevazi, Candy kadar şeker, OSCAR kadar gurulu bir kızım.  8) Adım Emral ve adım  kadar ender bulunan bir kızım.  :a19:

Emral abla şu ana kadar gördüğüm en güzel tanıtımı yazan insansın  :a19: Ben Ekin 17 yaşımdayım, aramıza hoşgeldin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emral abla şu ana kadar gördüğüm en güzel tanıtımı yazan insansın  :a19: Ben Ekin 17 yaşımdayım, aramıza hoşgeldin

Emral hemen sevinme, arkadaş benim tanıtımımı görmemiş olmalı, ondan böyle diyor.  :a39:  :a55:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eyvah eyvah rezil etceksiniz beni burda bir itibarım vardı 2 günde adınızı çıkardınız :D Görende diiyecek ne çatlak arkadaşları var bu Süper Modun diye ama evet haklılar benim arkadaşlarımda hafif çatlaklık var ne yapim onları böyle seviyorum bennnn  :a7:  :a16: Sende hoşgeldin emralim aramıza umarım animelere daha çok ilgi gösterirsin bundan sonra seni çokkkkkkkkk öpüyorum canım görüşürüzzzzzz :a43:

Sen en büyük hatayı Papatya'yı üye yapmakla yaptın sen sadece bana çıtlatacaktın, bak o zaman rezil olacak mıydın?  :a52: Hoşbuldum canım benim. :a31: :a43:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emral hemen sevinme, arkadaş benim tanıtımımı görmemiş olmalı, ondan böyle diyor.  :a39:  :a55:

Hemen tanıtımı buluyorum  :a39: :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya arkadaşım diyorum ben sana sıcak kanlıyım, şekerim,  bir taneyim falan...Eee sıcaklığımı da karşı tarafa aktarabiliyorum. Huyum kurusun ben ne yapayım. :a19:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ayshe-chan memure derkene? 657 var artık aramızda? Wuuu! Sosyal konularada girebiliriz artık topluma kaç göz arasından sosyal mesaj felan ittirmek gibi farz-ı misal... :D

Ne demek efem her zaman.:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana hoş geldin diyen herkese çok teşekkür ederim. Hepinizin yazdıklarını alıntı yapıp teşekkür etmek isterdim ama aynı anda bir kaç kişinin yazdıklarına nasıl alıntı yapılır bilmiyorum.:D Yaşımı soran arkadaşlar oldu 30 yaşındayım, canınız nasıl istiyorsa öyle hitap edin. Başka arkadaşlar da ismimi ilk defa duyduğunu ve değişik olduğunu yazmışlar. Eee benim gibi ender bulunan Hint kumaşına yakışır bir isim.:D Sıcak karşılamanız için çok teşekkürler.:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.