Jump to content
YotsubaTO!

Lock On (Pandemonium)

Öne Çıkarılan Mesaj

i81216.jpg

 

Sanada Utsuru adlı bir profesyonel fotoğrafçı, Kurihara Niko adlı genç kızın karşısına bir anda çıkar ve "senin fotoğrafını çekmek istiyorum." der. Ama Niko, Sanada'ya izin vermez. Böylelikle tanışan bu iki kişi Sanada'nın aynı okula transfer olması ile herşey yavaş yavaş değişmeye başlar. Niko, erkeklerden nefret eden, zamanla içine kapanan bir insan olur. Sanada ise aşkın ne olduğunu bilmeyen ve bunu öğrenmek için çabalayan bir kişidir. Ama bir özelliği vardır. Sağ gözü her bir şeyi görüyordur. Hızlı olan herşeyi net gördüğü için hatta insanların yüz ifadelerine bakarak ne hissettiklerini bile anlayabilen bu genç delikanlı böylece Niko'nun okuluna yeni bir heyecan katmıştır. Acaba Niko, Sanada ile iyi anlaşabilecek mi?

 

CİLT 1 ve CİLT 2

 

 

DİPNOT: Alternatif linklerde eklenecektir.

 

 

Giremeyenler için;

 

dns ayarlarınızı değiştirirseniz link görünecektir. Muhtemelen ayarlar yapılmamış olur. Bilmiyorsanız...

 

Kablosuz Ağ Bağlantısı (Yerel Ağ Bağlantısı) sağ tıkla -> Özellikler -> İnternet Protokolü sürüm 4 seçip Özellikler dedikten sonra alt tarafta Aşağıdaki DNS Sunucu Adreslerini Kullan'ı işaretleyip ve vereceğim IP adresini girebilirsiniz.

 

208 . 67 . 220 . 220

208 . 67 . 222 . 222  tamam diyip tarayıcınızı yenileyin. Eminim görünecektir. -_-

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • ..

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×