Jump to content
baryshx

merhaba

Öne Çıkarılan Mesaj

ben Barış, Eskişehir'den, 31 yaşındayım, Teknisyenim. her türlü müzik dinlerim, kitap okumayı severim, film izlemeyide aynen. anime sevdiğimi söylersem hakaret etmiş olurum :a39: neyse burdaki üyelerin bazıları tanıdık zaten :P bu arada şunu da ekleyeyim, turkanime.tv de adminlik ve uploader'likde yapıyorum ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin barış.

Bende Mehmed, memnun oldum.

Yaşı, yaşıma yakın ender üyelerdensin... bir iki de teyze nene tayfası var burada o kadar işte...

:D

Umarım kalıcı olursun burası ayrıcalıklı bir yer... bağımlılık yapar :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Forumuza hoşgeldin Barış ağabey. Ben de Burak, 22 yaşındayım. Umarım güzel vakit geçirirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Baris abi ben Yağız yas 17...Aileye hoş geldin ;) ;) :a64: :a64: :a64:

Burada iyi vakit geçireceğine şüphen olmasın ;) ;)

İyi forumlar dilerim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoşbulduk, elimden geldiğince bütün anime sitelerine üye olmaya ve aktif olmaya çalışıyorum, ama bir yandan da işe gidiyorum. zor oluyor yani :a19:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yok yok ayshe-chan sen değilsin :D yeni katılan bi-kaç arkadaş var ya hani seninde malumun, onları kastettim di :D

hani yaşı sorun etmiyorlarmış o açıdan :D ;D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin Barış abi. Ben Zeki. Umarım iyi anlaşırız. Gerçi sen türkanime de uploader vb. görevler üstlendiğine göre bize pek uğramazsın ama ;)  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin Barış abi. Ben Zeki. Umarım iyi anlaşırız. Gerçi sen türkanime de uploader vb. görevler üstlendiğine göre bize pek uğramazsın ama ;)  :a39:

hoşbulduk diyeyim herkese, doğrusunu söylemek gerekirse pek vakit kalmıyor, işe gidiyorum, foruma bakıyorum, müzik forumlarınıda takip ediyorum. diğer anime sitelerinede üyeyim ama her zaman takip edemiyorum :a11: burayıda Shigurui animesinin izini takip ederek geldim :a19:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben Barış, Eskişehir'den, 31 yaşındayım, Teknisyenim. her türlü müzik dinlerim, kitap okumayı severim, film izlemeyide aynen. anime sevdiğimi söylersem hakaret etmiş olurum :a39: neyse burdaki üyelerin bazıları tanıdık zaten :P bu arada şunu da ekleyeyim, turkanime.tv de adminlik ve uploader'likde yapıyorum ;)

OO Abi nasılsın hoş geldin foruma :)  :a70:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.