Jump to content
panres

Tetsuwan Birdy Decode (Anime tanıtım)

Öne Çıkarılan Mesaj

~ yeliz-art anime tanıtım ~ (tanıtım bana aittir.)

07.jpg

Yönetmen: Kazuki Akane

Senaryo: Hiroshi Onogi

Türü: Fantastik, Aksiyon, Komedi, Bilim Kurgu

Yapımcı:  Aniplex, A-1 Pictures, FUNimation EntertainmentL

Durum: Tamamlandı.

Bölüm Sayısı: 13

Süre: 24 Dakika

Yayın Tarihi: 4 Temmuz 2008 - 29 Eylül 2008

Tanıtım: Animenin bayan ana karakteri Birdy Cephon Altera  uzay polisi federasyon dedektifidir. Gezegenler arası suçluları kovalar. Son  kovalamasında Geega ismindeki suçlu Dünyaya kaçar ve Birdy de Geega'nın peşinden Dünyaya gider. Birdy dünyada kamufle olmak için insan formunda gezer. Geega'nın yerini bulduğunda onu yakalamak için peşine düşer. Geegaya saldırdığı sırada yanlışlıkla Tsutomu Senkawa adındaki lise öğrencisini öldürür. Birdy Tsutomu'yu hayatta tutabilmek için onu vücuduyla birleştirir. Tsutomu'nun bedeni tedavi olurken Birdy'nin vücudunda sıkışıp kalmıştır. Aslında ikisi için  karışık bir durumdur. Tsutomu günlük yaşamını yaşarken diğer taraftan Birdy ile birlikte  suçluları kovalar.

Karakterler:

73682.jpg

Birdy Cephon Altera: Uzay polisi federasyon dedektifi. Son görevinde yolu Dünyaya düşer.

33465.jpg

Tsutomu Senkawa: Lise öğrencisi. Ölüm ve yaşam arasında ve Birdy'nin vücudunda sıkışıp kalmıştır.

27737.jpg

Tuto: Birdy'nin asistanı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konusu gerçekten hoşuma gitti Türkçe izleyebieceğim bir site atabilir misin :) :)

Paylaşım için teşekkürler ;) ;) :a50: :a50: :a50:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konusu gerçekten hoşuma gitti Türkçe izleyebieceğim bir site atabilir misin :) :)

Paylaşım için teşekkürler ;) ;) :a50: :a50: :a50:

Rica ederim :) Buraya yazsam reklama girer ve uyarı alırım pm atayım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.