Jump to content
Deat H Note.

Shiawasette-naani Akaruku Ikirukoto OVA [AniSekai Fansub]

Öne Çıkarılan Mesaj

Admin

BrJr8Q.png

Çevirmen:Shinigami.

Düzenleme: MertEvirgen

Encode: MertEvirgen

Yayın tarihi: 09.07.1991

Türü: Fantazi

Tanıtım

Alto bir gün okuldan eve dönerken, kendine melek diyen bir kızla karşılaşır.

Shiawasette-naani Akaruku Ikirukoto OVA

İndirme Linkleri

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.
  :google-drive:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çeviri için teşekkürler elinize emeğinize sağlık [ @BuDu üstat imzanda ki anime hangi anime yav o kızın başına ne biçim kazalar geliyor öyle bayağı merak ettim animnesini]

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

OVA için teşekkürler ama niye bu kadar eski bir animeyi çevirdiğinizi anlamadım üstelik bir bölümlük :a17: :a17: :a17:

çeviri için teşekkürler elinize emeğinize sağlık [ @BuDu üstat imzanda ki anime hangi anime yav o kızın başına ne biçim kazalar geliyor öyle bayağı merak ettim animnesini]

hahahah bende sorcam sorcam dıyom unutuyorum harbıden nasıl bir kız o ;D ;D :a39: :a39: :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

OVA için teşekkürler ama niye bu kadar eski bir animeyi çevirdiğinizi anlamadım üstelik bir bölümlük :a17: :a17: :a17:

hahahah bende sorcam sorcam dıyom unutuyorum harbıden nasıl bir kız o ;D ;D :a39: :a39: :a39:

Sayborg gibi bir şeydir herhalde şimdiye kadar keç kere ölmüştür Allah bilir  :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zaman ayırıp araştırmışsın :a58:, çok sağolasın bi göz atayım yav süper bişey o karakter yav kaza üstüne kaza geçirsede banamısın demiyor gibi  :a41: izlemesi zevkli olacak gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni çevirmen arkadaşımız Shinigami ve eski kurt Mert'e :D :D teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu arada imzamdaki animeyi her gün düzenli olarak soruyorlar. 1 saat boyunca gif'leri araştırdım ve adının [email protected] olduğunu öğrendim.

http://myanimelist.net/anime/14515/[email protected]

Tesekkür ederiz beyefendi :D Ben sordugumda arastırmadın taleb artınca arastırdın tabi :D Bu arada ovadan cok senin imza konusuluyor bizim yobazda isini iyi yapıyor galiba :P

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni çevirmen arkadaşımız Shinigami ve eski kurt Mert'e :D :D teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu arada imzamdaki animeyi her gün düzenli olarak soruyorlar. 1 saat boyunca gif'leri araştırdım ve adının [email protected] olduğunu öğrendim.

http://myanimelist.net/anime/14515/[email protected]

Tesekkür ederiz beyefendi :D Ben sordugumda arastırmadın taleb artınca arastırdın tabi :D Bu arada ovadan cok senin imza konusuluyor bizim yobazda isini iyi yapıyor galiba :P

Hakkaten ha sanki çevrilen anime [email protected] gibi :a50: geliyor yorumlara bakarsak eğer :a37: ama hakkaten yapacak bişey yok :a22: imzası animenin önüne geçecek kadar ilginçti :a41:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

OVA'nın çevirisine harcanan emek için ellerine sağlık yeni çevirmen shinigami kun :D

Madem çevirmen oldun bu bölümü de yayınladık o halde BuDu'nun imzasında geçen sasami-san at ganbaranai  serisini çevirmeni üstlenmeni bekliyorum :D herkes sorduğuna göre baya popüler olabilecek bir seriye benziyor. güzel bir başlangıç olurdu senin açından da ve ses getiren bir yapıma da imza atmış olurdun. :D

bence tabii :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen katılıyorum ağabey. Tanınmayan fakat çevrilmeyi hakeden o kadar fazla seri var ki. Eminim ki bu seri de çevrilmesi halinde oldukça sevilecektir. Yeni çevirmen arkadaşımıza şiddetle tavsiye ederim. Elimdeki seriler fazla olmasa bu seriyi asla kaçırmazdım ;)

Anime adı: [email protected]

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

- İndirme Linkleri Yenilendi -

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.