Jump to content
panres

Xam'd: Lost Memories

Öne Çıkarılan Mesaj

~yeliz-art anime tanıtım~(tanıtım bana aittir.)

Xamd.jpg

Yönetmen: Masayuki Miyaji

Yayın Tarihi: 16 Temmuz 2008 - 3 Şubat 2009

Stüdyo: Bones

Senaryo: Megumi Shimazu, Yuichi Nomura

Müzik: Michiru Oshima

Süre: 24 dakika

Tür: Aksiyon , Bilim Kurgu , Askeri

Bölüm sayısı: 26

Animasyon Yönetmen: Masashi Okumura

Orijinal karakter tasarım: Kenichi Yoshida

Karakter tasarımı: Ayumi Kurashima

Xam'd mekanik tasarım: Seiichi Hashimoto

Mekanik tasarım: Kimitoshi Yamane

İnsansı silah mekanik tasarım: Kenji Mizuhata

Müzik: Michiru Oshima

Müzik üretimi: Aniplex

Sanat yönetmeni: Takashi Aoi

Renk ayarları(Color settings): Hiroko Umesaki

Fotoğraf yönetmenler: Yohei Miyahara, Toru Fukushi

Düzenleme: Kumiko Sakamoto

Tanıtım: 9 Aralık 2008  tarihinde  Masahiro Kawanabe tarafından yazıp, Ace Assault ve Shonen Ace de yayınlanan mangadan uyarlanmıştır. Animenin diğer adı  Bounen no Zamned dir. Senta Adası,Yuden Denizi ile çevrili küçük bir adadır. Animenin ana karakteri Akiyuki'nin anne ve babası ayrı yaşadıklarından dolayı annesi ile beraber yaşar.  Babası  ise adanın sevilen doktorudur. Akiyuki arkadaşları Haru ve Furuichi ile birlikte okul otobüsüne binecekleri sırada Akiyuki otobüse binemeyen birine yardımcı olur. Akiyukinin yardımı otobüste bir patlamaya neden olur.  Patlama sonucu oluşan ışık Akiyukiyi etkiler ve Xam'd denilen yaratığa dönüşür. Akiyuki taşa dönüşeceği sırada yaşamayı seçerek Xam'd dünyasındaki bağlantıyı anlayabilmek için keşife çıkar.

Karakterler:

Akiyuki Takehara: (Seslendirmen: Atsushi Abe) Serinin ana kahramanıdır. Sentan Adası'nda Lise öğrencisi iken xam'd denilen yaratığa dönüşür.

Nakiami: (Seslendirmen:  Yuko Sanpei) Posta gemisinde çalışır ve Xam'd dünyası ile ilgili araştırmalar yapar.

Haru Nishimura: (Seslendirmen: Fumiko Orikasa) Akiyuki'nin çocukluk arkadaşıdır. Akiyuki Xam'd olunca Akiyukiyi görebilmek için askeriyeye katılır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.