Jump to content
SatellizerLB

Fairy Tail Animesi Devam Edecek !

Öne Çıkarılan Mesaj

Fairy Tail Animesi Devam Edecek !

animasyonfilmfairytail.jpg

Geçen cuma 30 Mart'ta sonlanacağı açıklanan Fairy Tail animesi hakkında Mashima-sensei öyle bir tweet atmış ki dün çok mutlu etti beni ^^ Animenin bitmeyeceğini, yani en azından kısa bir süre içinde devam edeceğini söylemiş bizlere. Üstüne de "Dünya çapında çok güzel tweetler aldım, teşekkür ederim <3" diye bir tweet daha atmış, melek gibi insan mübarek. Aslında kötü haberin hemen ardından attığı "Güzel şeyler söyleyeceğim günü bekleyin." şeklinde bir tweeti daha vardı, anlaşılan çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız.

Görünüşe göre anime tekrar başlayacak. Nelerin değişeceği veya niye böyle bir yeniden başlama olayına girdiklerini bilemiyorum, ama bu kadar kısa süre içinde devam edeceğini duymak ilaç gibi geldi bana.

Bleach hakkında da böyle dedikodular çıkmıştı ama sonra sahte oldukları anlaşılmıştı. Bu yüzden Hiro Mashima'nın kendi twitterından aradım ve bahsedilen tweetleri buldum ^^ Sanırım bunlar da sahte olamaz, umarım olmaz.

kaynaklar:

: Anime henüz bitmedi. İnancınızı yitirmeyin.. - 06 Mart 2013 11:45

: Aslında henüz bitmedi. Bundan daha fazlasını söyleyemem, ama umarım Nisan'da tekrar başlayan seriyi izlemeye devam edersiniz ve size mutlu şeyler söyleyeceğim günü beklersiniz. - 06 Mart 2013 05:17(ingilizcesinden çevirdim, japoncası olan varsa daha sağlıklı bir çeviri yapabilir, daha iyi olur ^_^)

https://www.jefusion.com/2013/03/fairy-tail-anime-to-continue-mashima.html (japonca tweetin ingilizcesini bulduğum yer)

jet edit: henüz kesin bir tarih yok. nisanda başlayan seri derken heralde Mashima-sensei Fairy Tail Best!'ten bahsediyor. öyle olmasa "güzel haberleri bekleyin" diyip durmazdı bence :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

artık hiçbir habere inanmıyorum cidden 30 mart gelsin görürüz biticeği kesin ama devam edeceğini bilemeyiz...

sütten ağzı yanan... bleach...

kaynakla birlikte verdim, Mashima-sensei bizi trollüyor olamaz heralde :D

Highschool DxD 2. sezon derken ?????? ben ilk kez duyuyorum bunu :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

artık hiçbir habere inanmıyorum cidden 30 mart gelsin görürüz biticeği kesin ama devam edeceğini bilemeyiz...

sütten ağzı yanan... bleach...

kaynakla birlikte verdim, Mashima-sensei bizi trollüyor olamaz heralde :D

Highschool DxD 2. sezon derken ?????? ben ilk kez duyuyorum bunu :D

high school dxd 2.sezon çıkacağı kesin diye biliyoru myaza kaldı ama seiyuu dergisimi jump mı ne duyurmuştu beya önce :D

çıkacak çıkacak diye duydum ben de ama yabancı sitelerde bile mangası devam etmiyor, animenin finalinde kalmış. anime çıkarsa neye göre çıkacak ? bu baharda çıkcak diyolardı, çıkmadı zaten çıkmasını da beklemiyordum mangası devam etmediği için :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Highschool dxd ve hotd 2. Sezon varken :D ohoo

HOTD yi bilemem ama High School DxD yi bende merakla bekliyorum :D :D

Fairy Tail a gelince ben kime dediğimi hatırlamıyorum ama genede Dicem ben demiştim böle bir animeyi bitirmezler diye birde yalan olabilir ama FT ye kan ekleyeceklerini duydum bence yalan genede sizde bir araştırın dedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Highschool dxd ve hotd 2. Sezon varken :D ohoo

HOTD yi bilemem ama High School DxD yi bende merakla bekliyorum :D :D

Fairy Tail a gelince ben kime dediğimi hatırlamıyorum ama genede Dicem ben demiştim böle bir animeyi bitirmezler diye birde yalan olabilir ama FT ye kan ekleyeceklerini duydum bence yalan genede sizde bir araştırın dedim

animenin bitmesi hakkında farklı dedikodular vardı, yapımcı firma değişcek/yayıncı kanal değişcek/mangaka ile anlaşmazlık vs. vs. yapımcı firma değişcek diyenler öyle diyordu kan eklencek animeye falan diye. bence de eklense çok iyi olur, mangası süper animesi biraz çocuksu kalıyor manganın yanında :/

ha bu konuda bişey varsa benim haberim yok ama benim bildiğim teoriydi sadece bunlar :D gerçeğe de dönüşebilir yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi de böyle bir yazı var.

TV Tokyo, 4 Nisan’dan itibaren başlayacak olan Fairy Tail Best! serisinin yeniden gösterim olacağının bilgisini web sayfasına ekledi. Eski bölümlerin tekrarı gibi olacak seride, bölümlere eklemelerin yapılıp yapılmayacağına dair ya da bölümlerde değişiklik olup olmayacağına dair herhangi bir bilgi paylaşmadı.

Eski seriden ne kadar farklı bölümlerinin olacağı merak konusuyken, Fairy Tail Best!, TV serisinin doğrudan devamı olmayacak; zaman kazanmak için gerçekleştirilecek bir proje olacak. Mangaka Hiro Mashima da hayranlarına, yeniden gösterimi izlerken paylaşacağı iyi haberi beklemeleri konusunda tavsiyede bulundu.

Fairy Tail animesinin devamının planlandığı kesin gibi. Önemli olan serinin hayranlarının yeni bölümler için ne kadar bekleyecekleri…

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TV Tokyo, 4 Nisan’dan itibaren başlayacak olan Fairy Tail Best! serisinin yeniden gösterim olacağının bilgisini web sayfasına ekledi. Eski bölümlerin tekrarı gibi olacak seride, bölümlere eklemelerin yapılıp yapılmayacağına dair ya da bölümlerde değişiklik olup olmayacağına dair herhangi bir bilgi paylaşmadı.

Eski seriden ne kadar farklı bölümlerinin olacağı merak konusuyken, Fairy Tail Best!, TV serisinin doğrudan devamı olmayacak; zaman kazanmak için gerçekleştirilecek bir proje olacak. Mangaka Hiro Mashima da hayranlarına, yeniden gösterimi izlerken paylaşacağı iyi haberi beklemeleri konusunda tavsiyede bulundu.

Fairy Tail animesinin devamının planlandığı kesin gibi. Önemli olan serinin hayranlarının yeni bölümler için ne kadar bekleyecekleri…

Fairy Tail'in en iyi bölümleri/sahneleri gibi bişey olcak galiba, izlerim sanırım :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fairy Tail'in en iyi bölümleri/sahneleri gibi bişey olcak galiba, izlerim sanırım :D

bence bunuda bleach gibi yapıcaklar manganın ilerlemesi için vakit vericekler sonra devam :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence bunuda bleach gibi yapıcaklar manganın ilerlemesi için vakit vericekler sonra devam :D

ama manga zaten yeterince ileride ki :( One Piece ne kadar ilerdeyse bu da o kadar bişey ileride işte, olmadı araya bi filler daha sokuştururlar :D filler izlemeye bile razıyım yani  :a12:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FT Best güzel olur inşallah,ancak yeniden gösterim sıkabilir,yeni bölümler olması daha iyi gibi mesela komedi yoğunluklu olursa çok iyi olur hafiften gintamaya doğru kaysın FTBest :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

30 mart gelsin artık ya bn o kapışmayı izlemek istiyorum :a35:

Boşuna bekleme fazla uzun sürmez o kapışma.10 dk maksimum

Mangada Gajeel'i sepetledikten sonra tek Guren Bokuraishin ile indiriyodu ikisinide.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

30 mart gelsin artık ya bn o kapışmayı izlemek istiyorum :a35:

Boşuna bekleme fazla uzun sürmez o kapışma.10 dk maksimum

Mangada Gajeel'i sepetledikten sonra tek Guren Bokuraishin ile indiriyodu ikisinide.

bn beş dk ye bile razıyım zaten:)  174ü kaç kere izledim ya tobeyo kısmı çok güzel  :a29:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O Natsunun Sting'in yaptığı ougi vuruşunu tek elle durdurdu ya kalbim duruyodu orda.

Katılıyorum en iyi sahnelerden biriydi  :a19:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.