Jump to content
Hiccstrid

Boşluktaki Bir Ülke

Öne Çıkarılan Mesaj

1.Bölüm

Yine sıkıcı bir okul günü ne zaman okula gitsem hep bu okul olmasa eğlence olurmuydu diye düşünüyordum. Aslında bazen heyecan olur gibi oluyorda şanssızlık bize denk gelir okulda olmadığım zaman heyecan %100 ben okulda olunca heyecan %0 :D ah bu arada kendimi tanıtmayı unuttum ben Nozomi Lise 2-C sınıfındayım. Dün okulumuza yeni bir erkek öğrenci geldi adı Guts daha ilk gördüğüm andan itibaren biraz kötü hissetmiştim hayde hayırlısı nese....... 3 Saat sonra...... Yorucu bir okul gününün sonuna daha geldik eve gidelim de biraz rahatlayalım derken önüme 2 hırsız çıktı

-Sökül bakalım paraları

Bendede 5 Yang vardı ve onları verdim

*kahkaha attı*+Senden bu kadarmı para çıktı ok varlıklı birisine benziyorsun ve sadece bu kadar paran var ha

Tam bana vuracakken ondan sıyrılarak arkasına tekmenin bir tanesini bastım. Topalladığı için silahını düşürdü ve bende silahı aldım. Arkadaşının arkasınada bir tekmeyi bastım ve düşürerek onunda silahını düşürdüm ve o silahıda aldım.

-Şimdi ne düşünüyorsun pislik herif!

+Sakin sakin al paranı ve bizi rahat bırak lütfen

-Heh şöyle şimdi ver parayı ve basın gidin burdan!

Aldıkları parayı geri iade ettiler ve basıp gittiler.Böyle savunma tekniklerini bildiğim iyi oldu. Ertesi gün bütün söylentiler okula yayılmıştı kimse bilmiyordu galiba benim olduğumu.Neyse birden popüler olmaktansa yavaş yavaş popüler olurum daha iyi. Bu gün sınıf oturma sıralamalarını açıkalayacaklardı.En arkada otursam daha iyi olacaktı ve bingoo en arka sıradayım ama önümde Guts oturuyordu heralde kendisi istedi burada oturmayı istemiş olmalı.Aslında en arka sıralarda hiç ilgilenmiyormuş gibi oturmak iyi olmazdı belki Gutsla iyi geçinebilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2.bölüm

Bu gün Perşembe ve yine uykumu alabilmiş değilim ve bu halımı 5-6 saat korumam gerek sonra istediğim kadar uyuyabilirim neyse hazırlandım ve okula gittim neyseki zil çalmadan yetiştim eğer yetişemeseydim kesin gene azarlanacaktık :) ......4 Saat sonra..... Öğlen oldu ve herkez arkadaşlarıyla birlikte kendi yerlerini gittiler bende kalkıp gideyim de yemeğimi yiyeyim acıktım. Kendi yerime giderken sanki takip ediliyor gibi hissediyorum hep arkama baktığımda kimseyi görmüyorum dur bi dakika önümde bir nefes hissettim başımı çevirdiğimde bir baktım Gust

-Neden takip ediyorsun

+Bilmem

-Sanırım bunu yiyeceksin

Saldırmaya başladığım zaman tutamaz diye düşünmüştüm ama hep tutuyor.

+Bu iş uyuzuma gitmeye başladı

Birden arkasından büyük bir kılıç çıkardı.

-Hadi be. Durum kötü

Tam o sırada bana saldıracakken korkudan gözlerimi kapattım.+Yok artık. Koruyucu kalkan mı?

Gözlerimi aççtığımda Gustun dediği gibi bir kalkan vardı. Sırtımda bir soğukluk hissettim. Sırtımı yokladığımda iki kılıç vardı daha sonra vücudumun üstünde bir zırh gibi bir şey ortaya çıkmıştı ve onun üstünde siyah bir palto vardı. O kılıçları alarak kendimi savundum ve Gustun kılıcını uzağa savurdum.

+Sanırım gizli bir yeteneğini ortaya çıkardım

-Hadi be. Bide korkuttun lan.

+Tamam tamam özür dilerim şampiyon sanırım bu konuda seni eğitmez zorunda kalıcam

-Evet sanırım yardımına ihtiyacım olabilecek

+Senin her öğlen geldiğin yer burasımı

-Evet bir sorunun mu var benle

+Yok yok. Çok sessizde ondan.

-He tamam.

Öğlen yemeğinin sonunu belirten zil çaldığında ben sınıfta rahat rahat oturuyordum birden Guts geldi

+Noldu böyle boş boş oturuyorsun. Sıradaki dersimiz beden.

-Heeeee. Sıradaki dersimiz bedenmiiii!!!!

+Noldu şaşırdınmı

-Elbette şaşırdım birden denilince neyse sadece korktum neyseki sabahtan beri giyiniktim

+Vay çakaaal. Neyse bahçede konuşuruz yine

-Tamam

.....2 saaat sonra......

Demekki Gust benim yanımdaki evde kalıyor o zaman 1 madeni para harcamadan konuşabilicez :)

Hoca bizi bulamamıştı bizde 2 saat boyunca keyif çattık okulun dışına ıkıp içecek bir şeyler alıp yine aynı yere geri döndük ve daha sonra herkezden erken eve gidip ödevleri yapmaya başlamıştık.

Haberleri izlerken şu anime izleyen çocuklar Japonyaya türediler başımıza bir şey gelmediği sürece iyidir bizim sınıftada 5 tane animeci var bulaşmıyoruz yoksa virüs gibi bulaşırlar. Ödevleri bitirdikten sonra yemeğimi yedim ve odama çıktım bilgisayarı açtıktan sonra az oyun oynadım sonra yattım kim bilir yarın neler olacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3. Bölüm

Sonundaaaa hafta sonunun ilk günü. Başıma dünkü savaş gibi şeyler gelmesinde rahat rahat dolaşıyım. Sabah kahvaltımı yaptıktan sonra Gutsı çağırmaya gittim ama yoktu yine aynı yere gidecektik ama yoktu ortalıkta ben giderken yine canavar çıkmassa iyidir çıkarsa fena yaparım onu orası kesin. Neyse dün canavarla karşılaştığımız sokağa girdim tam yerimizin oraya dönecektik 10 tane canavar karşıma çıktı.

-Yok artık.

Çok feci savaşmıştım benim enerji göstergemin olduğunu yeni fark ettim eğer birazdaha saldırırsam heralde 0 lanacak. Dur bir dakika alev topu

-Neden bana yardım ettin

Rias: Efendim emretti. Seni korumamı.

-Omu söyledi

Rias: Evet. Murat şu an araştırma yapıyor bizde seninle araştırma yapacağız. İyi geçinelim olur mu?

-Tamam.

Murat ve Gutsu arıyoruz biraz araştırma ve canavarlardan sonra bir yer bulduk 100 canavar birisinin üstüne çullanmış heralde o murat

Rias: Efendim iyimisiniz? Yarı ölü durumda.

Ops sinirlendi çok fena şeyler olacak acaba enerjim ne durumda. Dolmuuuş. Tamamdır

-Bende varım

100 canavarı öldürdükten sonra o kızla ayrıldık ben etrafı ararken Gutsı buldum

-Guts iyimi... Lanet olsun! Yakalandık.

Bunlar delimi ne canavar oldukları için işkence etmeyi seviyorlar heralde sıra bende galiba

-Bu kadar yetti ama.

Guts ve ben Karanlık Moda geçtik

-Demek baş düşman sensin seninle çook güzel oynayacağım

Delice savaşmaya başladım. Kendisi bir teknik yaparak karanlık moddan çıkardı ve yenildim

-Hadi be bu kötü oldu işte

Tam beni ezecekken Guts beni kurtardı ve geri çekildik

+Gerizekalı niye kara alev moduna geçtin. Bütün şehri yaktın

-Tamaam tamaam özür dileriim.

Murat: Ben murat buda Rias. Başka bir şehre gideceğiz orda sorun olmaz

-Tamam

Bende Yeteneğimi kapatıp eve gitmeye başladık ve bugünkü olay hakkında konuştuk evlerimizin önüne doğru gelince o olaydan konuşmayı bıraktık yoksa bizimkiler öğrenince kesin geberirim :) Odama girince üstümü değiştirip biraz bilgisayardan oyun oynadım sonra yattım yarın da böyle geçerse kafayı yerim. Yatakta bu gün olayları özmeye çalışıyordum ama olmuyordu ilerki günlerde neler olacak göreceğiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ne güzel gidiyoduk 3. bölüm niye yok ya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ne güzel gidiyoduk 3. bölüm niye yok ya

aha 3. bölüm geldi  :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39: :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Boşluktaki Bir Ülke

Bu gün Cumartesi ve saat 10:50 ABD de yaşayan teyzem aradı ve kardeşim Rukia geliyormuş öyle sevindimki kesin bayılmışımdır ve 15 20 dakika baygın kalmışımdır eminim bu konuda. Dün gece saat 05.00 da yola çıkmış ve 16.00 da burada olacakmış yani o saate kadar gidip antrenman yapsam iyi olacak bizimkileri çağırdım ve okulun bahçesine doğru yola çıktık gizli yerimize gelirken amcam çağırdı ve 1 yeni tank yapmışlar WZ-45 denememi istediler artık ben nasıl kullanacaksam ve hemen birine atladım içinde bu tank ile ilgili çok fazla çalışma yapmış mürettebat vardı ve sürüşe çıktık bu arada yolda onlara mesaj yazmıştım siz gidin çalışın ben bunu test arazisine götürüp getircem dedim 10 dakikayı bulmadan test arazisindeydik aslında normal T-28 le buraya 40 dakikada gelinirdi bunun yeni motoru sayesinde böyle çabuk gelmiş olmalıydık orada bir bayır alan vardı oradan aşşağı sürdürdüm ve dönmesini söylediğimde döndü bilmiyordum ki kayıt ettiklerini şimdi sıra atışlara gelmişti yeni tür alev örtenli toplar atış yaptığında tankı pek fazla sarsmıyorlardı atışlar hedefi isabetle tutturduktan sonra yine bayıra gelmiştik bu sefer farklı birşeyi deniyecektik bakalım dönüş sırasında vuruş yapılabiliyormuydu biz bayıra geldiğimizde hedef ortaya çıkmıştı ve bayır aşşağı bastırdık dönüş anında paletler kilitlendi denemem tekerlekler kilitlendi ama palet olağan bir hızda dönüyordu aslında dönmesi gerekirdi ama drift çekiyordu resmen drift çekerken atış yaptık ve 12 den vurdu. Testimiz bitmişti. Geri dönmekte 10 dakikamızı buldu gidiş geliş ve test leri katarsak 50 dakikadır ordaymışız sonra bu testin kayıtlarını verdiler bizimkilere izlettim ve ağızları açık kaldı bu arada saate baktığımda 11.00 dı herkez antrenmanını yapmış beni bekliyorlardı onlar normal ayarda yapıyorlardı ama benim kendi alanım bana kılıç silah mermisi vb. şeyler atıyordu onlara karşı dikkatlı olmam lazımdı eğitimimi tamamladıktan sonra şimdi o değilde biz ne yapacağız bizimkilerle tartıştık ve gezme kararı aldık 15.40 a kadar gezicektik ondan sonra evlerimize dağılacaktık.Karardan sonra hep beraber Tokyoyu gezdik kardeşim tam bir animeci belasıdır o yüzden ona bayağı bir harcama yaptım

-Dostum bunları niye aldın

+Kardeşim için

Murat ve Guts: Neeeee kardeşinmi vaaar!!

+Evet neden şaşırdınizki

Murat ve Guts: Niye şaşırmayalım böyle bir haber bu zamandamı verilir

+Evet :D

Saate baktığımızda 15.30 du bir an önce evlerimize doğru yola çıkmamız lazımdı tam tamına saat 15:40 ta oradaydık onları bıraktıktan sonra Chiyu ile hava alanına gittik ve orada kardeşimi karşıladık kardeşim beni görünce sevindi ve üstüme atladı ve evin yolunu tuttuk neyseki hava alanına yakında evimiz Rukia o kadar mutluydu ki havalara uçacaktı ama biz tuttuk neyseki :) Eve geldiğimizde Rukia teyzemi aradı ve vardığını söyledi 2 gün burada kalacakmış ve akşam uçağına binip geri ABD ye uçacakmış eve geldiğimizde Saat tam tamına 16.00 dı Kardeşim odasına çıkıp üstünü değiştirecekmiş odasına çıkıp kapıyı kapattıktan sonra kapı tekrar açıldı ve kardeşim hızlıca üstüme atladı öylebi atlamış olmalı ki yere kapaklandık Chiyu kikir kikir gülmeye başladı sonra birşeyler fısıldadı ama ne dediğini anlamadım

Rukia:Abi bunları benim içinmi aldın

+Evet

Bu cevabı aldıktan sonra daha sıkı sarıldı Kısık sesle

+Tamam yeter boğulacağım şimdi

+Huh az kalsın boğulacaktım neyse gel sana Tokyoyu gösterelim

Rukia: Tamam

.........4 saat sonra............

Eve yorgun bitkin geldik yarını evde geçirmeyi planlamıştık ben ve kardeşim çok yorgun olduğumuz için hemen yattık Chiyu da izin alıp bizde kaldı arkadaş bu geceler nasıl hızlıca gündüz oluyorsa aha 1 bölümde 2 gün olacak neyse saat 10.00 dı herkez kahvaltıdaydı ne güzel aile kahvaltısı yapıyoruz şurda

+Rukia saat kaçta senin uçağın

Rukia: Ehh biletim nerdeee heh burda 17.40

+Yani 17.20 ye kadar vaktimiz var

Chiyu:Hani evde geçirecektik

+Lunaparka ne dersiniz?

Rukia ve Chiyu: Elbette olur

+Tamam tamam sakinleşin kahvaltıdan 30 dakika sonra çıkıyoruz o zamana kadar serbestsiniz

Rukia ve Chiyu hemen Rukia nın odasına çıktılar bende kendi odama çıkıp uzandım gerçi kendimede anime zımbırtılarından almamış değilimim şu zamanlar tankları baya sevmeye başladım Girls und Panzerin maket zımbırtılarından aldım bilgisayarımın yanına bir köşe hazırladım ve oraya en iyi şekilde hazırladım şu zamanlarda Girls und Panzerin müzikleri ve oyunları çok geziniyor hepsini indirdim ve çok rahatta oynuyorum World of Tanks diye bir oyun daha var oda var benim bilgisayarımda ve modlarını buldum oyuna entegre ettiğimde ne derlerdi yahu kakkoi diye birşey derlerdi ama bilmiyorum saate baktığımda saatin yarısı geçmişti World of Tanksa girdim ve biraz oynadım yeni bir şey keşfettim T-50 isimli tankla az bir bayır aşşağı dönüş yapsan drift çekiyor birden kapı kırılırcasına vuruldu bir baktım ki Chiyu ve Rukia hazırlanmışlar bile bende hemen hazırlandım ve çıktık Lunapark 20 dakika uzağımızdaydı 60 a yakın jeton aldık Chiyu ve Rukia aletlere biniyor bende onları izlerken gülüyordum ama aklıma birşey takılmıştı Murat Rias ve Guts nerdeydiler ama aklıma takılanı belli etmiyordum jetonumuz artık nasıl denk geldiyse 17.20 de bitti ve bizde direk çıkışa yöneldik ve lunaparktan ayrıldık yürüyerek hava alanına gittik hava alanı lunaparktan 15 dakika uzaklıktaydı hava alanı içeriye girdikten sonra AA1785 sefer sayılı uçağı beklemeye başladık ve içeri girdiktin 2 3 dakika sonra anons edildi Rukia yı geçirdikten sonra eve doğru yola koyulduk Chiyu yu eve bıraktıktan sonra odama çıktım ve kendimi yatağa attım ve şunu düşünmeye başladım o 3 kafadar nerde biraz World of Tanks oynarsam kafam dağılır belki anaa şimdi düşündümde şu T-50 nin özelliklerini alayım bizimkilere vereyim hızlı üretme aletleri var 1 saatte 200 tank iş başı yapıyor :D bir koşu gidip planları amcama verdim oda başkana gösterdi ve hemen 50 tane prototip bu araç hakkında bütün bilgilere sahip mürettebat verildi ve yola çıktık asıl amacım bunları test ettkikten sonra 3 kafadarı aramaktı bildiğim her yere baktım ama yoklardı

+Arada sırada kaybolurlar ama yakında çıkarlar nede olsa yarın okul var

Tankı test arazisine götürdüm ve küçük bir bayır gördüm bayıra tırmandık ve bayırdan aşşağı saldık öyle bi salmış olmalıyızki taşlı yola girdiğimizde takla attık takla ne takla 9 10 taklaydı heralde mürettebatın hepsi yaralandı

+Ya benim başıma bu gelirmi kolumu zaten oynatamıyorum takla sırasında çıt sesi duymuştum büyük ihtimal kolumu kırdım ne talihsizlik

Tanktan çıktıktan sonra doktora gittim doktorda aileme bildirdim doktordanda izin aldım kolum iyileşene kadar okula gitmeyeceğim Chiyu da bunu duymuş ki kolumun iyileştiğinden emin olmak için her gün bize gelip kolumun ne kadar iyileştiğine bakıyor eve geldiğimde saat akşam 8 di biraz oyun oynayıp yattım hiç uykum yoktu ama o kadar yorulmuştumki bu şekilde 2 gün durabilirim ya o kadar yoruldum veee bunu söyledikten sonra uykuya daldım inanılmaaaaaaaz yarın artık ne olur bilmiyorum ama kolumu hissedebiliyorum ve bastırdığımda acımıyor bir dakika uyumadan iyileştim alçıyı çıkarın bari tamam bunu unutucam yarını sabırsızlıkla bekliyorum.

Evet o kadar beklemeden sonra geri geldim 4. bölümle bölüm sırasında küçük bir hata yapmıştım ama düzelttim iyi okumalar dilerim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yang ı gördüm ve direk sekmeyi kapattım. :a29: :a29:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nihahahahahahahah  :a64: :a64: :a64: (Sophia forever ;) ) uzun süredir görünmüyordum (1 seneye yakın heralde ) ve ırak kaldığım yerlere geri döndüm elbette hikaye projesi iptal istediğiniz gibi kullanın burayı :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Nihahahahahahahah  :a64: :a64: :a64: (Sophia forever ;) ) uzun süredir görünmüyordum (1 seneye yakın heralde ) ve ırak kaldığım yerlere geri döndüm elbette hikaye projesi iptal istediğiniz gibi kullanın burayı :)

Dostum madem 1 senedir uzak kaldın, esaslı bir dönüş yap ve hiç düşünmeden buraya başvuru yap https://www.anisekai.com/index.php?topic=4083.0  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.