Jump to content
Shinigami.

Tavsiye lazım

Öne Çıkarılan Mesaj

1.500 tl'ye güzel bir laptop önerebilirmisiniz? masaüstü var ama günlük pcde oturma saatim 1 saat  :-X laptop almayı düşünüyorum heryere götürmek için  :a39:

aradığım özellikler:wireless olsun,battlefield 3 açsın yeter  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

https://www.hizlial.com/u30.001.1347.0899/hp-pavilion-15-b032st-c6t87ea-i5-3317m-17ghz-8gb-32gbssd750gb-156 buna bi bak istersen nvidia ne kadar iyi sonuç verir oyun bilgisayarında orası tartışılır ama

laptop süper ama hp'ler çok ısınıyor diyolar  :a17: arkadaşın hp'de çok ısınıyordu laptopta ekmek kızartıyorum diyor  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

USB girişi var. O şekilde kullanılır Natakatotekushi

Ayrıca Packard Bell'i asla önermem. Özellikle soğuk havalarda laptopum sayesinde ısınıyorum.  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sırf oyun için alacaksan hp sorun çıkartır ısınma konusunda. Bendeki soğutucu kalitesiz mi bilmem ama pek soğutamıyor benim canavarı  :a39: Gece oda arkadaşım fanın sesi yüzünden uyuyamıyordu siz düşünün  :a39:

soğutucu bir işe yararmı yoksa başka markalara  :a39:

USB girişi var. O şekilde kullanılır Natakatotekushi

Ayrıca Packard Bell'i asla önermem. Özellikle soğuk havalarda laptopum sayesinde ısınıyorum.  :a39:

usb ilemi  ;D teşekkürler  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben onu örnek olarak vermiştim :D ve hp yi dediğim gibi bende kullanıyorum 6-8 saat oyun dan sonra bile tık demiyodu

seninki iyilerden heralde  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

güzelmiş benimde kullandığım masaüstü casper zamanında iyilerden almıştım (2 sene önce falan  :a39:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dandik bir laptop'a en iyi soğutucuyu taksanız da fayda etmez. Packard Bell, Acer, Casper vs. bir hayli ısınır. Sony, Toshiba ve özellikle ASUS'u tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dandik bir laptop'a en iyi soğutucuyu taksanız da fayda etmez. Packard Bell, Acer, Casper vs. bir hayli ısınır. Sony, Toshiba, Samsung, Lenovo ve özellikle ASUS'u tavsiye ederim.

sony samsung asusun fiyatlar aldı başını gidiyo en kötü laptopları bile  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dandik bir laptop'a en iyi soğutucuyu taksanız da fayda etmez. Packard Bell, Acer, Casper vs. bir hayli ısınır. Sony, Toshiba ve özellikle ASUS'u tavsiye ederim.

asus candir kanka asus harici hic bi halt almam .d.d :a21:

niye casper önerdin o zaman  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teknik servisi düşünerek de laptop alacaksın. O yüzden kesinlikle ASUS'u öneriyorum.

Gittim 1600 liraya 2 yıl önce Packerd Bell TJ75 (i5-450M işlemci, 640 GB HDD, 6 GB DDR3 Memory, 1 GB ATI HD 5650 Ekran kartı) aldım. 400 lira daha verip ASUS, Sony ya da Toshiba alsaydım bu ısınma sorunlarını muhtemelen çok az yaşayacaktım. Üstüne bu laptop 3 kez servise gitti.

Açma-kapama düğmesi PB'de yan tarafta. Bir gün laptopu açmaya çalışayım dedim, açılmadı. Servise gönderdik, açma kapama tuşu bozulmuş, kullanıcı hatası dediler. Üstüne ekran değişecek, 270 lira fatura çıkarmışlar. Electroworld'e gidip "düğmeye çekiçle mi vurduk? Ne kullanıcı hatasından bahsediyor bunlar? Ekranın da üstüne mi oturduk da 270 lira fatura çıktı? Mahkemeye veririm sizi!" dedim. 3 hafta sonra güç adaptörünü bile yenileyip verdiler. Hiçbir şeyden de fatura almadılar  :a39: :a39:

Diğer 2 sorun da ısınmayla ilgiliydi. İşte temizliğini macun vs. işlemlerini yaptılar verdiler. Sorun yaşamak istemiyorsan paraya biraz kıyacaksın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teknik servisi düşünerek de laptop alacaksın. O yüzden kesinlikle ASUS'u öneriyorum.

Gittim 1600 liraya 2 yıl önce Packerd Bell TJ75 (i5-450M işlemci, 640 GB HDD, 6 GB DDR3 Memory, 1 GB ATI HD 5650 Ekran kartı) aldım. 400 lira daha verip ASUS, Sony ya da Toshiba alsaydım bu ısınma sorunlarını muhtemelen çok az yaşayacaktım. Üstüne bu laptop 3 kez servise gitti.

Açma-kapama düğmesi PB'de yan tarafta. Bir gün laptopu açmaya çalışayım dedim, açılmadı. Servise gönderdik, açma kapama tuşu bozulmuş, kullanıcı hatası dediler. Üstüne ekran değişecek, 270 lira fatura çıkarmışlar. Electroworld'e gidip "düğmeye çekiçle mi vurduk? Ne kullanıcı hatasından bahsediyor bunlar? Ekranın da üstüne mi oturduk da 270 lira fatura çıktı? Mahkemeye veririm sizi!" dedim. 3 hafta sonra güç adaptörünü bile yenileyip verdiler. Hiçbir şeyden de fatura almadılar  :a39: :a39:

Diğer 2 sorun da ısınmayla ilgiliydi. İşte temizliğini macun vs. işlemlerini yaptılar verdiler. Sorun yaşamak istemiyorsan paraya biraz kıyacaksın.

packard bell almam artık  :a39:

Casper Nirvana 15.6''

CKY.3210-8N45V-F

Intel® Core ™ i5-3210M İşlemci

Windows 8

8 GB DDR3 Bellek

15.6'' WXGA (1366x768) HD LED Ekran

3 GB DDR3 Nvidia GT630M Optimus Ekran Kartı (2 GB Ayrılmış Bellek)

1.497 TL KDV Dahil

12 Taksit : 125 TL KDV Dahil

bu nasıl  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bilgisayarları bilen birine başvur sana 1000 lira civarında parçaları toplayıp sana en az 250 FPS oyun yaşatsın 8) 8) tek sorunun bu dediğim olay masaüstünde oluyor ne yazık ki :-[ :-[

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bilgisayarları bilen birine başvur sana 1000 lira civarında parçaları toplayıp sana en az 250 FPS oyun yaşatsın 8) 8) tek sorunun bu dediğim olay masaüstünde oluyor ne yazık ki :-[ :-[

heryere götürebilmem lazım ve evdekiler bana bakıyor bunlar ne falan diyolar  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.