Jump to content
  • Reklam

mekanikyns

Zoro haki kullanıyor mu ?

Öne Çıkarılan Mesaj

Luffy,Sanji,Zoro bu üçünün haki kullandığı kesin ve zoroya büyük ihtimal mihawk öğretti çünkü time skipten sonra öğrenmiş olarak gözüktü mangada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tüm tayfa öğrenirse mütiş olur :) hatırlarsanız bataklık meyvesi yemiş birini luffy zoro ve sanji pataklamıştı :) burdan da bi şeyler vardır diyebiliriz herhalde :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mr1 de çeliği kesmişti.Balıkadam adasında Caribou'yu pataklamaları hakilerinin olduğunun göstergesi olabilir.Ama bence Zoro'da Kenbunshoku'da var.Ben asıl Zoro'nun sol gözüne ne olduğunu merak ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mr1 de çeliği kesmişti.Balıkadam adasında Caribou'yu pataklamaları hakilerinin olduğunun göstergesi olabilir.Ama bence Zoro'da Kenbunshoku'da var.Ben asıl Zoro'nun sol gözüne ne olduğunu merak ediyorum

zoro nun 2 yıllık zaman atlamasında haki öğrendiğini biliyoruz zaten... bide gözünede çok taktınız mihawkla çalışırken olmuştur...

O gözden kesinlikle bir şey çıkacak. Bu arada zaman atlamasından sonra mihawk hiç gözüktü mü? Belki gözünün bir özelliği vardır *hoş one piece'de hiç görülmemiş bir şey ama adam şahingöz :D* Onun gözünü almış olabilir diye düşündüm bir anlığına. Uçuk bir fikir olsa da neden olmasın :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zoro nun 2 yıllık zaman atlamasında haki öğrendiğini biliyoruz zaten... bide gözünede çok taktınız mihawkla çalışırken olmuştur...

O gözden kesinlikle bir şey çıkacak. Bu arada zaman atlamasından sonra mihawk hiç gözüktü mü? Belki gözünün bir özelliği vardır *hoş one piece'de hiç görülmemiş bir şey ama adam şahingöz :D* Onun gözünü almış olabilir diye düşündüm bir anlığına. Uçuk bir fikir olsa da neden olmasın :D

bence de uçuk bi şey :P şahin gözle ayrılmadan önce son kapışmalrında olmuştur bence şahin gözde baya hasar almıştır diye düşünüyorum :a29:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında tutabiliriz. Zaten Zoro'nun amacı da onu öldürmekti. Bunu Mihawk'a söylemesine rağmen adam kabul etti onu eğitmeyi. Kesinlikle bir şey çıkacak kısacası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında tutabiliriz. Zaten Zoro'nun amacı da onu öldürmekti. Bunu Mihawk'a söylemesine rağmen adam kabul etti onu eğitmeyi. Kesinlikle bir şey çıkacak kısacası

valla böyle birşey yerine şöyle düşünüyorum bizim tayfayı korsanlar kralının tafyasındakilere benzetmeye karar verdi biraz eichiro oda mesela rayleigdede gözünde yara var nami ace'in annesine iyice benzedi :D

oda olabilir ileride görücez zaten taşlar yerine bir bir oturacak zaten :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

valla böyle birşey yerine şöyle düşünüyorum bizim tayfayı korsanlar kralının tafyasındakilere benzetmeye karar verdi biraz eichiro oda mesela rayleigdede gözünde yara var nami ace'in annesine iyice benzedi :D

Bence Zoro'nun bir gözü savaşırken açılcak,gözünün açıldığı anda isteksizce Kenbunshoku Haki yapacak.Luffy ne zaman Kenbun yapsa gözleri kısıkken birdenbire faltaşı gibi açılıyor.o şekilde Zoro da kenbunshoku yapacak ve kenbunshoku yaparken diğer gözü açılacak diye düşünüyorm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence Zoro'nun bir gözü savaşırken açılcak,gözünün açıldığı anda isteksizce Kenbunshoku Haki yapacak.Luffy ne zaman Kenbun yapsa gözleri kısıkken birdenbire faltaşı gibi açılıyor.o şekilde Zoro da kenbunshoku yapacak ve kenbunshoku yaparken diğer gözü açılacak diye düşünüyorm

o kral haki kullandığı için olmuyor mu ama  :a17:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o kral haki kullandığı için olmuyor mu ama  :a17:

Kenbunshoku = Kral haki zaten.İradesizce Kral haki yaparken diğer gözü açılacak diye düşünüyorum.

Edit : alıntı yapın millet seriyi bozmayalım  :a39: :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ki bunu yapmakta da tamamen haklı olur :D Yeni korsanlar kralı yükseliyor çünkü hele mangayı takip edenler son bölümlerde olanları gördüyse çok sağlam şeyler çıkacağının farkındadır :D OP çok epik bir şekilde hayatına devam ediyor :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

One Piece şuana kadar kendisi bir bölüm bile bozmayan tek seridir. Benim gözümde gelmiş geçmiş en iyi yapım olarak duruyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

One Piece şuana kadar kendisi bir bölüm bile bozmayan tek seridir. Benim gözümde gelmiş geçmiş en iyi yapım olarak duruyor.

aman nazar deymesin :) bu kadar uzun olmasına rağmen çok çabuk güncele gelmiştim  :a29:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.