Jump to content
  • Reklam

ataturkoral

Hellsing Abriged

Öne Çıkarılan Mesaj

Herkese Merhabalar ben Hellsin Türkiye sitesinde editörüm uzun zamandır aklımda olan bir proje var ve bu projeyi gerçekleştirmenizi rica ediyorum Hellsing ultimate en sevdiğim animedir ve biliyorsunuz 10. bölüm ile birlikte sonlandı dawn bölümleride bitti hellsingin uzun süre ayakta kalmasını sağlamak için bu proje gerekli Youtube üzerinden gördüğüm hellsing abriged hellsing hayranlarının yaptığı bir proje ve bunun Türkçesi yok aslında açıklamak gerekirse hellsingin komik versiyonu diyebiliriz ve izlenme sayıları çok net !! orjinal hellsingden daha çok izleniyor !!! ve o kadar büyük bir projede değil 3 bölümü var devamı gelecekmi bilmiyorum okuyan herkese şimdiden teşekkürler

 

İzlemek isteyenler için:

dili ingilizcedir alt yazı eklemek daha kolay olur

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bence kötü olmuş ovalardan bölüm kesip birleştirmişler ve dublaj yapmışllar ki dublaj da kötü olmuş bence hiç bulaşmayalım hellsing sevgimiz hasar almasın

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilk 6 saniyesine dayanabildim aman tanrıım nedir bu  :a11: Hellsing dediğimizde kan olur, tutku olur, vahşet olur  :a53: kalsın kalsın aman ellemeyin  :a30:

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap


  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

×