Jump to content
  • Reklam

Mantus

Anime Çeviri İstek

Öne Çıkarılan Mesaj

-Ah My Buddha (Amaenaide yo!!) bu anime 2005 yılında çıkmış 12 bölümü ve 1 ovası bulunan bir anime 2. sezonuda var 2006 yılında çıkmış oda oda aynı şekilde 12+1 ancak bunun ilk sezonun ilk 3 bölümünün internette alt yazısı bulunuyor. 2.sezonun ise hiç bir bölümünün Türkçe alt yazısı yok.

-Rental Magica adlı baya ilgi görmüş bir animede var Türkçe çevirisi bununda bulunmamakta bi ara bazı fansublar çevireceğiz gibisinden açıklama yada konu açtıysalarda hiç biri çevirmedi çevirmeyecek gibilerde. :a14:

Eğer bu 2 seriyede el atarsanız gerçekten çok sevinirim.Şimdiden herşey için teşekkürler çalışmalarınızda kolaylıklar. :a8:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

-Ah My Buddha (Amaenaide yo!!) bu anime 2005 yılında çıkmış 12 bölümü ve 1 ovası bulunan bir anime 2. sezonuda var 2006 yılında çıkmış oda oda aynı şekilde 12+1 ancak bunun ilk sezonun ilk 3 bölümünün internette alt yazısı bulunuyor. 2.sezonun ise hiç bir bölümünün Türkçe alt yazısı yok.

-Rental Magica adlı baya ilgi görmüş bir animede var Türkçe çevirisi bununda bulunmamakta bi ara bazı fansublar çevireceğiz gibisinden açıklama yada konu açtıysalarda hiç biri çevirmedi çevirmeyecek gibilerde. :a14:

Eğer bu 2 seriyede el atarsanız gerçekten çok sevinirim.Şimdiden herşey için teşekkürler çalışmalarınızda kolaylıklar. :a8:

sen bu serileri izledin mi yoksa sadece afişleri güzel geldiği için mi çevirilmesini istiyodun eğer bir nebze de olsan ingilizce altyazılı olarak o iki animeden birisini izleyebildiysen ortaklaşa çevirebilirsin bir çevirmenle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Bu animeyi ben çeviricektim ancak japonca seslendirilmesini bulamadığımdan ötürü çeviremedim bulursam halledip yollayacağım zaten...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sen bu serileri izledin mi yoksa sadece afişleri güzel geldiği için mi çevirilmesini istiyodun eğer bir nebze de olsan ingilizce altyazılı olarak o iki animeden birisini izleyebildiysen ortaklaşa çevirebilirsin bir çevirmenle

Bunların bir kısmını izledim ancak bazı yerlerde ingilizcem çok iyi olmadığı için falalladım o yüzdende devam edemedim serilere.

İnşallah bulursunda sevindirirsin bizi Cenk :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

;) ;) ;) ;) ;) I am Kira  ;) ;) ;) ;) ;)

:a50: :a50: Kim bilir belki bulup indirip başlamışımdır ;) :a50: :a50:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

;) ;) ;) ;) ;)I am Kira  ;) ;) ;) ;) ;)

İşte bunu anca Kira başarabilir :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

;) ;) ;) ;) ;)I am Kira  ;) ;) ;) ;) ;)

İşte bunu anca Kira başarabilir :D

Aynen Katılıyorum :a37:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

:a50:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

:a64: 

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.
:a29:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.