Jump to content
WhereIsMyMind

Merhaba millet :)

Öne Çıkarılan Mesaj

Merhaba benim adım berkcan 18 yaşındayım Türkanime'de gördüm çevirileriniz çok iyi gerçekten :) :a64: :a64: :a64:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin berkcan bende ekin 17 yaşımdayım (aslında 17me giricem) forumda encode karaoke düzenleme manga çeviri ve post kasma işleriyle uprşıyorum aramıza hoş geldin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin Berkcan. Ben de Burak, 22 yaşındayım. Umarım güzel vakit geçirirsin.  :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoşgeldin BERKCAN bende Yağız yaşım 17 tanıştığımıza memnun oldum :D :D :a64: :a64: :a64:

İyi forumlar dilerim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

M.o oldum :) . Aslında fight clup filminden biliyorum bu şarkıyı :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin berkcan bende ekin 17 yaşımdayım (aslında 17me giricem) forumda encode karaoke düzenleme manga çeviri ve post kasma işleriyle uprşıyorum aramıza hoş geldin

İmzanı çok beğendim :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İmzanı çok beğendim :))

one doesnt simply to unlike my signature

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hosgeldin Berkcan bende Onur 19 yasındayım gereksiz biri olarak forumda egleniyorum  :a39: :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoşgeldin Berkcan, adım Furkan. çevirmenlik yapıyorum bi de bol bol post kasıyorum :D zamanla sen de post kasarsın, bol bol post kasmak iyidir  :a72:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoşgeldin Berkcan, adım Furkan. çevirmenlik yapıyorum bi de bol bol post kasıyorum :D zamanla sen de post kasarsın, bol bol post kasmak iyidir  :a72:

Kendine benzetme olum herkezi ya  :a19:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İngilizcem de çok iyidir aslında :D -anlamadım-

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tanıştığıma çok memnun oldum bede  :a64: :a64:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin dostum :D bende ege :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

"imzamı beğenmemek her babayiğidin harcı değildir, adam ol aklını alırım" yazdım orada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

"imzamı beğenmemek her babayiğidin harcı değildir, adam ol aklını alırım" yazdım orada

İyi güzel de Türkçe yazsan daha iyi , adam ol aklını alırım niye anlamadım yani  :a39: :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin  berkcan, ben Hasan 26 yaşındayım. iyi forumlar dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyi güzel de Türkçe yazsan daha iyi , adam ol aklını alırım niye anlamadım yani  :a39: :a39:

işte Türkçeye öyle çeviriliyo o  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.