Jump to content

Doğum günün kutlu olsun: setayy (26)

Recommended Posts

• Replies 37
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Happy Bört Day Setenay Ablaaaaa

anime_happy_birthday.jpg

Ekinim nasılda tanıyorsun beni sen canım benim hemende şapkalı resim bulurda doğum günümü  kutlarmış sağ ol  canım teşekkür ederim :D

ometodou gozaimasu  :a50:

Bu otanjobi ometodou olmayacakmıydı ben mi yanlış hatırlıyorum.  :a39:

Helal olsun size kendi  doğum günümde bana nasıl doğum günün kutlu olsun yazdırdınız ya ne diyim pes Doğrusu  :a11: bu  Otanjou-bi Omedetou Gozaimasu!  Minna yani  kuzum seninki  daha doğru  oluyor :D  :a19:

Helal olsun size kendi  doğum günümde bana nasıl doğum günün kutlu olsun yazdırdınız ya ne diyim pes Doğrusu  :a11: bu  Otanjou-bi Omedetou Gozaimasu!  Minna yani  kuzum seninki  daha doğru  oluyor :D  :a19:

yazdım işte ya bnde nice yıllara :)

Türkçe'den vaz geçmeyin :a37: :a37: :a37: Doğum günün bir daha kutlu olsun Setenay abla!!!  :a19: :a19: :a19:

otanjobi ometodou gozaimasu diye birleştirsek daha güzel olur sanki  :a64:

Tamam birleştirelim :D Relax lütfen. :D

:D

burayıda işgal etmeden gidiyim ben  :a29: nice nice uzun uzun yıllara  :a39: cümlemize  :a29:

Setenay, doğum günün kutlu olsun. Nice sağlıklı, mutlu ve huzurlu yıllara dilerim.

Bu soğankafalı da sana doğum günü hediyem olsun :D  :a73:

Sağ ol canım teşekkür ederim :D sevdim o soğan kafalıyı da güle güle kullanırım ben onu  heheh

Wayy Setenay! Sende mi martta doğdun. Mart balığı değilde mart koçu ha! Enteresan... ;D

İyi ki doğdunuz Hanımefendi! Hayırlı bol neşeli ve başarılı sağlıklı mutlu huzurlu sevdiklerinle Ve AniSekai ailesi olarak bizlerle geçireceğin uzuuun bir ömür dilerim!

Doğum Günün Kutlu Olsun :a50: :a50:

Teşekkürler canım sağ ol :)

Doğum günün kutlu olsun abla. Nice mutlu, huzurlu ve saglıklı yıllara... :)

sağ ol canım çokkk teşekkür ederim :D

Wayy Setenay! Sende mi martta doğdun. Mart balığı değilde mart koçu ha! Enteresan... ;D

İyi ki doğdunuz Hanımefendi! Hayırlı bol neşeli ve başarılı sağlıklı mutlu huzurlu sevdiklerinle Ve AniSekai ailesi olarak bizlerle geçireceğin uzuuun bir ömür dilerim!

Sağ ol mehmed teşekkür ederim he yaaa ben mart koçuyum sizden farklıyım karnicor olsaydım siz balıkları çıtır çıtır yerdim ama neyse dua edin :D  :a39:

Umarım hep beraber uzun ömürler geçiririz burada birlikte huzur,sağlık ve neşeyle :D

Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.