Jump to content

Herkese Merhaba

Magi

Recommended Posts

Herkese merhaba, ben Cantuğ 21 yaşındayım. Açıkça söylemem gerekir ki içerik olarak gördüğüm en iyi anime,manga forumu. Normalde bu tarz yerlere öylesine üye olmama veya görmemezlikten gelmeme rağmen bu sefer böyle bir yaklaşımda bulunamadım.  Sıkı bir anime, manga takipçisiyimdir ve zamanında bunları çevirip sunmuşluğum da vardır. Daha fazla uzatmadan mesajımı tekrardan burada olan herkese merhaba diyerek bitiriyorum ve anime mangaların arasına gömülüyorum :D

merhaba CANTUĞ abi bende Yağız Yaş 17...tanıştığımıza memnun oldum inan bana bende seninle aynı nedenle üye oldum burdaki insanlar çok sıcakkanlı bana güven :D :D :a64: :a64: :a64:

Bende anime izlemeye yeni başladım ama nasıl olduysa kısa zamanda baya bir anime izledim ama hala izleyeceklerim çok fazla :) :) artık bir kaç tavsiye verirsin :D :D

Duyduğum kadarıyla ODTÜ de okuyormuşsun KISKANDIM :a57: :a57: :a57:

iyi forumlar dilerim...

Yağız; Teşekkür ederim yağız ve tabii ki bir sürü anime, manga tavsiyesinde bulunabilirim sana :) Tabii buna rağmen benimde izlemediğim veya okumadığım bir sürü var sende aynı şekilde söylersin artık bana da :D

Furkan; pamukkale güzel yerdir öyle deme. Ayrıca bölümün ne merak ettim o.O

Berkcan; bende izmirliyimdir dostum neresinden

Ekin; Güzel lakap hoşuma gitti ingilizce hali :D

Hepinizle tanıştığıma memnun oldum :)

• Administrators

Yağız; Teşekkür ederim yağız ve tabii ki bir sürü anime, manga tavsiyesinde bulunabilirim sana :) Tabii buna rağmen benimde izlemediğim veya okumadığım bir sürü var sende aynı şekilde söylersin artık bana da :D

Furkan; pamukkale güzel yerdir öyle deme. Ayrıca bölümün ne merak ettim o.O

Berkcan; bende izmirliyimdir dostum neresinden

Ekin; Güzel lakap hoşuma gitti ingilizce hali :D

Hepinizle tanıştığıma memnun oldum :)

Aramıza hoş geldin taze çevirmen ;)

Cantuğ aramıza hoşgeldin. Ben Zeki :D Odtü de okuyormuşsun ( Ankara dan birisi daha çok mutlu oldum :D )

Bende THKÜ de Uzay müh. okuorm. Anime manga hastasıymışsın ne güzel. Senin yıllardır aradığın yer burası dostum. Benden uyarı aşırı bağımlılık yapar  :a39: :a39: :a39:

Tekrar hepinizle tanıştığıma memnun oldum arkadaşlar. Ve uzay mühendisliği ha çok iyi :D

Erkin; çok teşekkürler umarım geçer :)

Serdest; adam yaşıtım çıktı :D Tamam takılırız mutlaka haber et istediğin bir anime olursa birlikte çalışmak :D

Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.