Jump to content
Magi

Herkese Merhaba

Öne Çıkarılan Mesaj

Herkese merhaba, ben Cantuğ 21 yaşındayım. Açıkça söylemem gerekir ki içerik olarak gördüğüm en iyi anime,manga forumu. Normalde bu tarz yerlere öylesine üye olmama veya görmemezlikten gelmeme rağmen bu sefer böyle bir yaklaşımda bulunamadım.  Sıkı bir anime, manga takipçisiyimdir ve zamanında bunları çevirip sunmuşluğum da vardır. Daha fazla uzatmadan mesajımı tekrardan burada olan herkese merhaba diyerek bitiriyorum ve anime mangaların arasına gömülüyorum :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Aramıza hoş geldin, iyi vakit geçireceğini umûd ediyorum.

Ben Selehattin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkese teşekkür ederim, şimdiden iyi vakit geçirmeye başladım bile :) Ve bende hepinizle tanıştığıma memnun oldum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merhaba CANTUĞ abi bende Yağız Yaş 17...tanıştığımıza memnun oldum inan bana bende seninle aynı nedenle üye oldum burdaki insanlar çok sıcakkanlı bana güven :D :D :a64: :a64: :a64:

Bende anime izlemeye yeni başladım ama nasıl olduysa kısa zamanda baya bir anime izledim ama hala izleyeceklerim çok fazla :) :) artık bir kaç tavsiye verirsin :D :D

Duyduğum kadarıyla ODTÜ de okuyormuşsun KISKANDIM :a57: :a57: :a57:

iyi forumlar dilerim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hoşgeldin Cantuğ, ben Furkan.

ODTÜ'deysen hayallerimin üniversitesindesin demektir ah ulen :( PAÜ'de sürünüyorum ben  :a14:

neyse hoşgeldin işte, iyi forumlar ^^

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin Cantuğ abi ben de Ekin 17 yaşımdayım ve nickimin üzerinde de yazdığı gibi adamın dibiyimdir.İyi vakit geçireceğinden eminim  :a64:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yağız; Teşekkür ederim yağız ve tabii ki bir sürü anime, manga tavsiyesinde bulunabilirim sana :) Tabii buna rağmen benimde izlemediğim veya okumadığım bir sürü var sende aynı şekilde söylersin artık bana da :D

Furkan; pamukkale güzel yerdir öyle deme. Ayrıca bölümün ne merak ettim o.O

Berkcan; bende izmirliyimdir dostum neresinden

Ekin; Güzel lakap hoşuma gitti ingilizce hali :D

Hepinizle tanıştığıma memnun oldum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Yağız; Teşekkür ederim yağız ve tabii ki bir sürü anime, manga tavsiyesinde bulunabilirim sana :) Tabii buna rağmen benimde izlemediğim veya okumadığım bir sürü var sende aynı şekilde söylersin artık bana da :D

Furkan; pamukkale güzel yerdir öyle deme. Ayrıca bölümün ne merak ettim o.O

Berkcan; bende izmirliyimdir dostum neresinden

Ekin; Güzel lakap hoşuma gitti ingilizce hali :D

Hepinizle tanıştığıma memnun oldum :)

Aramıza hoş geldin taze çevirmen ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben son iki mesajı baya görmemişim ya :D Kusura bakmayın ikinize de teşekkürler, hoş buldum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cantuğ aramıza hoşgeldin. Ben Zeki :D Odtü de okuyormuşsun ( Ankara dan birisi daha çok mutlu oldum :D )

Bende THKÜ de Uzay müh. okuorm. Anime manga hastasıymışsın ne güzel. Senin yıllardır aradığın yer burası dostum. Benden uyarı aşırı bağımlılık yapar  :a39: :a39: :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

siteye taze bir çevirmenin katılması çok iyi oldu, umarım pek çok başarılı projede adın geçer. bu arada ben Erkin siteye hoş geldin diyorum ve iyi eğlenceler diliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tekrar hepinizle tanıştığıma memnun oldum arkadaşlar. Ve uzay mühendisliği ha çok iyi :D

Erkin; çok teşekkürler umarım geçer :)

Serdest; adam yaşıtım çıktı :D Tamam takılırız mutlaka haber et istediğin bir anime olursa birlikte çalışmak :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.