Jump to content
  • Reklam

Deat H Note.

Photo Kano (13/13) [AniSekai Fansub]

Öne Çıkarılan Mesaj

Admin

yV4oQn.jpg

Çevirmen: BuDu

Düzenleme,Encode:Rapier & mrt180

Karaoke:BuDu

Tür: Romantizm, Okul

Bölüm Sayısı: 12

Yayınlanma Tarihi: 5 Nisan 2013 - 28 Haziran 2013

Tanıtım

Lise 2. sınıf öğrencisi olan Kazuya Maeda, babasından aldığı tek lensli refleks kamerayla okuldaki kızların fotoğraflarını çeker. Bu hobisi, kızlarla olan romantik ilişkilerinin de başlangıcı olacaktır.

Türkiye'de ilk kez Photo Kano: Sweet Snap mangasını yayınlayan Anisekai, animesini de güncel bir şekilde sizlere sunacak!

Photo Kano: Sweet Snap mangasına göz atmak için

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

Önemli not: Mangasına sadık olarak animeyi izlemek isteyenler sadece ilk 6 bölümü izlemeli. İlk 4 bölüm geneldir. Fakat 5. bölümden itibaren arc'lar girmektedir. Yani tıpkı Photo Kano'nun PSP oyunundaki gibi kızlar arasından bir seçim yapmanız gerekmektedir. Örneğin manga'da tercih Niimi Haruka'ydı ve siz de bu tercihi yapmak istiyorsanız ilk 6 bölümü izlemelisiniz. Fakat farklı bir kız tercih edecekseniz; (Örnek: Hikari Sanehara) 1-2-3-4-7. bölümleri izlemelisiniz. Tüm bölümleri izlediğinizde Maeda tam 8 kızla birlikte olmuş oluyor ve bu da izleyicilere oldukça saçma gelebilir. Çok farklı bir tarz izleyen animede ne yazık ki işleyiş böyle.

Klasör Linkleri

Gizlenmiş içerik

Gizlenmiş içerik

Gizlenmiş içerik

Gizlenmiş içerik

Gizlenmiş içerik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun. benim de beklentilerimin fazla olduğu bir seriydi. mangasını ilgiyle takip etmiştim. :)

çevirileri yine budu'nun yapıyor olmasına sevindim. kaliteli bir iş çıkaracağınızdan eminim  :a50:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangasını çok ilgiyle takip ettiğim bir seriydi inşallah animesi de güzel olur :) :)

Şimdiden BuDu ve Farklyzz a teşekkürler kolay gelsin :D :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdiden yeni proje hayırlı olsun gelmesini bekliyorum mangasını bitirdik birde animesine bakalım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Trailer güncellenmiş ve ilk bölümden görüntüler eklenmiştir.

4057kano.png

bilmiyorum ama mangasının verdiği etkiyi vermiycek gibi bir his geldi içime ??? ???

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Burak ve Serdest başarılar. Off çıksında izleyek yha. Bu sezon kendi serimle birlikte en çok beklediğim seri kendileri umarım mangası kadar güzel olur  :a19:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kısmet olursa haftaya Cumartesi ilk bölümü yayınlayacağız. Anisekai ve çevirmenlikteki son anime projem olacağı için seriye bir hayli önem veriyorum. İnşallah kaliteli bir projeyi daha sitemize kazandırır ve kapanışı güzel bir şekilde yaparım.

Anime stüdyosuysa Death Note, Hunter × Hunter, Claymore, Btooom!, Highschool of the Dead, Ichigo 100%, Devil May Cry gibi pek çok kaliteli yapıma imza atmış olan Madhouse. Eğer konu da mangasındaki gibi etkili bir şekilde işlenirse güzel bir yapım olacaktır.

Fakat açıkçası beklentileri çok yüksek tutmamak gerek. Oyundan uyarlanan animelerin ne kadarının başarılı olduğu tartışılır. ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdiden hayırlı olsun bu seridende acayip ümütliyim(Soran olursa ümitsiz olduğun seri var mı diye Allaha şükür ÖSYM şakalarından sonra hiç bir ümitsizlik göremedim yeni serilerden dolayı :D )

Şimdiden emeği geçecek olan arkadaşlara teşekkürler ve kolaylıklar dilerim :a50:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk bölümün çevirisi tamamlanmıştır. Ancak düzenlemeler biraz vakit alabilir, Serdest arkadaşımız hallediyor. Muhtemelen akşam bölüm eklenir. Gecikirse en fazla yarım gün gecikir.

Bölümle ilgili birkaç şeyden bahsedeyim. Mangasına göre farklılıklar var. Sadece çizimler değil, konu olarak da bazı yerler farklı. Örneğin Maeda'nın kulüp seçimindeki kararı ;)

Opening ve Endingleri beğenmedim. Yine de ilk bölüme göre güzeldi. Ancak daha önceden de belirttiğim gibi beklentileri yüksek tutmayın. Ne vasat, ne de popüler bir seri olabilir. ;)

İlk bölüme göre değerlendirmem: 7/10

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler. :)

Büyük emeklerinden dolayı Serdest'e teşekkür ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1. bölüm için teşekkürler ;) ;) :a50: :a50: :a50:

işte bu be sonunda merakla beklenen seri başladı şimdiden herkese Allah kolaylık versin diyorum ve ilk bölüme girişiyorum ;D ;D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1. Bölüm icin cok tesekkür ederim :D 1. bölümü izlemedim indiricem simdi ancak nedense bu seride ilk 3 bölüm pek bir beklentim yok :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Düzeltme: Openingde çevrilmemiş bir kısım var. Çevirisi "Açıklığı kısıp, başlattım" olacak. Sonraki bölümde böyle bir hata olmayacak. ;)

Aslında bunu çevirmiştim fakat karaoke'de bir karışıklık olmuş sanırım. Çok da önemli değil hani.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangasında Fotoğraf kulübüne katılıyordu. Animede Fotoğrafcılık kulübüne katıldı :S Sapıkca fotograflar cekicek ve yayınlıyacaksa is degisir hocam aman konudan yoldan sapmasınlarda sonu güzel bitsin yeter :D Mangasından biraz daha farklı olucak sanırım. Fotograf kulübü baskanı mangasından cok sık olmasada ara sıra geciyordu burda önemsiz bir karakter olucak sanırım degisiklikler olurda sonu belli bence :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.