Jump to content
BuDu

Doğum günün kutlu olsun: Hawkon (17)

Öne Çıkarılan Mesaj

7479happy_birthday_bro_by_ichan_01-d3lgubd.png

charizard_cake_by_kikyo5622-d310vbu.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mutlu yıllar Hawkon  :a29:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Doğum günün kutlu olsun kardeşim nice senelere :D :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Canım kardeşim ekincim doğum günün kutlu olsun bitanesiiiii sen bana resim yollamıştın aynı resimde ki kşiyle bende sana pasta ikram edim dedim :D  :a19:

HappyBirthdayHatsuneMiku5thAnniversary_zps3475d91d.jpg

Gene dayanamadım yemessin belki diye happy brrithday diye pastanı zorla da yedirim dedim  :a39:

happy_birthday_itachi_kun_by_mugenmusouka-d52z38k_zps321eeda8.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mutlu yıllar hawkon :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dogum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllar dilerim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HoooU! Doğum Günün Kutlu Olsun Ekin kardeşim!

Allah Nice mutlu huzurlu sağlıklı başarılı ve Ailen, sevdiklerin ve AniSekai olarak bizlerle geçirebileceğin uzuuuuun mu uzuuuuun yıllar nasip etsin inşaallah!

İyi ki doğdun Hawkon! ;D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Doğum günün kutlu olsun kankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

tumblr_meyj57Lx1E1r3czd7o1_500.gif

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Doğum günün kutlu olsun Ekin kardeşim. Nice mutlu seneler daha görürsün inşallah. Allah uzun ömürler nasip etsin  :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Doğum günün kutlu olsun Ekin. Hep beraber nice seneler geçiririz inşallah.  :a70: :a70: :a70:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

7479happy_birthday_bro_by_ichan_01-d3lgubd.png

charizard_cake_by_kikyo5622-d310vbu.jpg

Burak abi çok sağol, charizardımı da unutmamışsın pastaya kondurmuşsunn adamın dibisin  :a8:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Doğum günün kutlu olsun Ekin. Hep beraber nice seneler geçiririz inşallah.  :a70: :a70: :a70:

Doğum günün kutlu olsun Ekin kardeşim. Nice mutlu seneler daha görürsün inşallah. Allah uzun ömürler nasip etsin  :)

nice mutlu yıllara  :a29:

mutlu yıllar gerçirmen dileğiyle  :a29:

Dogum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllar dilerim...

mutlu yıllar hawkon :)

doğum günün kutlu olsun

Dogum günün kutlu olsun ekin nice yıllara

Doğum günün kutlu olsun ekin  :a64: :a64: :a64: :a64: :a29: :a29: :a29: :a29: :a1: :a1: :a1: :a1: :a12: :a12: :a12: :a12: :a2: :a2: :a2: :a2: :a15: :a15: :a15: :a8: :a8: :a8:

doğum gnn kutlu olsun güreşçi Hawkon  :a39:

güreşçi olan sendin dimi :a17:

evet gal güreşçiyim hatta güreşçinin dibiyim  :a35: :a35: :a35:

Hepinize çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok ama çok Teşekkür ederim çok mutlu oldum  :a19:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Canım kardeşim ekincim doğum günün kutlu olsun bitanesiiiii sen bana resim yollamıştın aynı resimde ki kşiyle bende sana pasta ikram edim dedim :D  :a19:

HappyBirthdayHatsuneMiku5thAnniversary_zps3475d91d.jpg

Gene dayanamadım yemessin belki diye happy brrithday diye pastanı zorla da yedirim dedim  :a39:

happy_birthday_itachi_kun_by_mugenmusouka-d52z38k_zps321eeda8.jpg

Setenay ablaaaaaaaa  :a19: :a19: :a19: Abla işte ya ablanın dibi  :a39: çok sağol ablam kendi ellerinle besliyosun beni  :a7:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ekin kardeşim nice nice nice birlikte yıllara inşallah mutlu huzurlu ve bol animeli bir hayat geçirirsin  :a39: myanimelist puanina bakip da seri seçmeyeceğin bir ömür dileklerimle  :a39: yeni yaşın kutlu olsun

Olum puana bakmasam şimdiye 500 küsür anime izlemiştim  :a39: çok sağol mert inşallah yeni yaşımda bana üst üste çok proje vermezsin  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HoooU! Doğum Günün Kutlu Olsun Ekin kardeşim!

Allah Nice mutlu huzurlu sağlıklı başarılı ve Ailen, sevdiklerin ve AniSekai olarak bizlerle geçirebileceğin uzuuuuun mu uzuuuuun yıllar nasip etsin inşaallah!

İyi ki doğdun Hawkon! ;D

Çok sağol Mehmet abi inşallah yeni yaşımda senin birlikte aynı projelerde de yer almak nasib olur  :a19:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Doğum günün kutlu olsun kankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

tumblr_meyj57Lx1E1r3czd7o1_500.gif

Çok sağol Cenk  :a39: :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

haydaa ben dün gece bu başlığa tıklamıştım da yazmayı unutmuşum :D

geç olsun güç olmasın, mutlu yıllar Hawkon :a7:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.