Jump to content
  • Reklam

uykusuz001

Shaman King 43. bölüm sonrası altyazı istek

Öne Çıkarılan Mesaj

bu dizinin çevirisi niye yarım kaldı anlamış değilim. seneler öncesinden finali yapıldı dizinin isteklerde oluyor devamı için fakat yeni bölümler bir türlü gelmiyor sanırım. En kısa sürede ekleme şansınız varsa çok çok çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bilgi sahibi degilim bu konuda ancak yinede sunu söyleyim.

Anisekai fansub adı altında cevirilmemis ise bu 43 bölüm devamını anisekainin cevirmesi imkansız ancak en bastan baslanması lazım :) kac bölüm oldugunu bilmiyorum ancak 43 bölümü varsa birazda olsa uzun bir seridir o yüzden kimsenin el atıcagını sanmam ancak sansına belki biri cevirmek ister :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Şuanda fansub olarak aşırı derecede fazla anime aldık şuanda anime alımı tamamiyle kapanmıştır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Boş olsaydım bu seriyi çevirmeyi düşünüyordum. Aklımdaki ilk projeydi. Ancak bu vakitten sonra pek kısmet olacağını sanmıyorum.

Neredeyse el atmadığımız proje kalmadı. Bu yüzden çevrilmesi pek olası değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yer  aldığım başka bir grupda bu seriyi çeviriyorum, su ana kadar 47 e kadar olan bölümleri verdik, perşembe-pazar olmak üzere haftada 2 bölüm çıkaracağım.

Fırsat buldukça da altyazıları dp ye yükleyeceğim.

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

Gizlenmiş içerik

dört gözle bekliyorum kolay gelsin  :a29:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yer  aldığım başka bir grupda bu seriyi çeviriyorum, su ana kadar 47 e kadar olan bölümleri verdik, perşembe-pazar olmak üzere haftada 2 bölüm çıkaracağım.

Fırsat buldukça da altyazıları dp ye yükleyeceğim.

Gizlenmiş içerik

Gizlenmiş içerik

4 Bölümü nasıl bir solukla izledim inanamazsınız çok çok teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.