Jump to content
  • Reklam

Berker51

DNS YARDIM

Öne Çıkarılan Mesaj

S.a Konu Yeri ßelki burası değil özür diliyorum  :a13: ama İnternetim'de daha doğrusu çogu TTNET'li kullanıcıda vardır bu sorun internet kesilip duruyordu ve bu sorun düzeldi ama düzeltikden sonra bazı dnslerimi kullanınca internete giremiyorum acaba dns verebilirmisiniz. Şuan otomatik DNS kullanıyorum  facebook,filefactory,hotmail,video mail gibi sitelere giremiyorum : )

Kullandığım çalışmayan dnsler:

8.8.8.8-8.8.4.4

208.67.222.222-208.67.220.220

4.4.4.4-4.4.2.2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Olmadı Eyw .) 2013.04.05'den itibaren bu sorun olmaya başladı google'de araştırdım TTNET'in YurtDışı Çıkışlarında sorun var felan dendi.Çoğu kişi giremiyor hotmail,facebook gibi yerlere bu sorun her ttnet kullanıcısındamı var yoksa bazılarındamı bilemem ama Mahalledeki tüm ttnet'lide aynı sorun var :( anisekai bile zor giriyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Olmadı Eyw .) 2013.04.05'den itibaren bu sorun olmaya başladı google'de araştırdım TTNET'in YurtDışı Çıkışlarında sorun var felan dendi.Çoğu kişi giremiyor hotmail,facebook gibi yerlere bu sorun her ttnet kullanıcısındamı var yoksa bazılarındamı bilemem ama Mahalledeki tüm ttnet'lide aynı sorun var :( anisekai bile zor giriyorum

bn yurtta kalıyorum yurdun interneti ttnet spotflux banamısın demiyor hotspot ta öyle bize kıyak geçiyorlar herhalde  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

En Azından Putlocker Mail Video Videoslasher VK Bunlar Açılıyor Yoksa TTNET'i basardım arza kaydı oluşturduk nolduysa artık internet kesildi bu sorun olmaya başladı umarım çözüm bulunur msn face giremiyorum delirdim :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende TTNET liyim kullandığım dns : 8.8.8.8-8.8.8.4 fb,msn,hotmail,vk rahat bir şekilde giriyorum. Bunu bir dene.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.