Jump to content
  • Reklam

pisiko_1516

High School of the Dead manga

Öne Çıkarılan Mesaj

Anisekai ahalisi, aranızda takip edenler vardır belki duymuşlardır falan ama ben bi konu açmadan duramadım :D

HOTD manga devam ediyor bu mayısta resmiyet kazandı. yeni bi manga projesi alma gibi bi düşünceniz var mı? en azından kaldığı yerden 30. sayıdan çevirmeyi düşünür müsünüz? (zaten öncesi internette Türkçe bulunuyor) Çevirirseniz takip eden çok olacaktır bu seriyi diye düşünüyorum. Neyse kolay gele  :a29:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alma gibi bir düşüncemiz yok aldım onu ben bu yolla da adminlere duyuruyorum bu isteğimi  :a39: Meraklanma Hawkon KHR'den sonra Saekoya da el atacak...yani HOTD a

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangası olsa okurumda bu animenin 2. sezonu ne zaman gelicek ya net bir bilgi ve kesinlikte yok ovasının sonunda bizi takip edin devam edicek diyordu yani kesin gelicek ama neden gelmiyor cözemedim :D

Off off Saeko-san ı özledim :P

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangası olsa okurumda bu animenin 2. sezonu ne zaman gelicek ya net bir bilgi ve kesinlikte yok ovasının sonunda bizi takip edin devam edicek diyordu yani kesin gelicek ama neden gelmiyor cözemedim :D

Off off Saeko-san ı özledim :P

Bi sen mi özledin la Saeko yu. Off off çıksada görsek Saeko yu  :a19: :a19: :a19:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alma gibi bir düşüncemiz yok aldım onu ben bu yolla da adminlere duyuruyorum bu isteğimi  :a39: Meraklanma Hawkon KHR'den sonra Saekoya da el atacak...yani HOTD a

Hawkon bu müthiş haber için çooook teşekkürler :D Zaten Saeko'ya el atsan yeter, ha ama bide bu gruptaki sensei vardı onun da kalbimde ayrı bi yeri vardır shizuka'ydı sanırım hatunun adı :D

@Joyless  anime çıkar ama manga bi çıksın biraz konunun ilerlemesi lazım şu anki 29 bölüm mangayla ikinci sezon anime çıkmaz. bence animeyi 2014 ilkbahar sezonunda görebiliriz hatta görelim :D Çıksın!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Saeko oldugu sürece manga anime sorun degil olsun yeter :D İnsallah 2014 ü gecmezde gelir biran önce :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Saeko oldugu sürece manga anime sorun degil olsun yeter :D İnsallah 2014 ü gecmezde gelir biran önce :D

bence de saeko olsun çamurdan olsun :D ama bu tarz ecchi serilerde (hele ki high school of the dead'den bahsediyoruz) animenin ayrı bi havası olduğunu düşünüyorum. Ne demiş atalarımız "nerde hareket orda bereket" :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben mangası değilde 2. sezonu gelirse 2. sezonun çevirilmesinden yanayım tabi mangayı da çevirirlerse fena olmaz ;D ;D

Ayrıca Saekonun hastasıyız ;D ;D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Burağa katılıyorum. Şu an yeni bir proje almayacağız. En azından çevrilmiş bir seriye şimdilik el atmayacağız.

İstemediğimizden değil. Çevirmen, editör vb. durumları göz önüne almak durumundayız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yapmayi Dusunmuyoruz.. :a21:

Ölüm sebebin olur Burak :D Cıkmaz ise cay icmeye gelicem :D

manga lideriiym olm artik bişi cikmiyicak diyosma cikmaz .d.d. :a21:

Cevirmen veya cevirmemen sorun degil olum :D Animesi cıksında ceviren bulunur manga ile ilgilenmiyorum olursa okurum olmazsa okumam dedim :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yapmayi Dusunmuyoruz.. :a21:

Ölüm sebebin olur Burak :D Cıkmaz ise cay icmeye gelicem :D

Onur High School of the Death çıkıcak olm amacın ne senin  :a39: Uzatmayın fazla konu uçup başka yerlere gidecek yine :D

manga lideriiym olm artik bişi cikmiyicak diyosma cikmaz .d.d. :a21:

Cevirmen veya cevirmemen sorun degil olum :D Animesi cıksında ceviren bulunur manga ile ilgilenmiyorum olursa okurum olmazsa okumam dedim :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.