Jump to content

Günün Sözü


setayy

Recommended Posts

Minna nerden esti bilmiyorum ama esti işte beee belki bu aralar bazıları canımı çok sıktı da bu tarz birşey açma ihtiyacı hissettim sanırım bugünden itibaren herkes gününün anlamını belirten sözler yazsın istedim.Tabi ilk söz benden olmazsa olmazzzz

 

guumlnuumlnsoumlzuuml1_zpsf7213a6a.jpg

Link to comment
  • Replies 21
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Vermeden alamazsın"

 

 

 

Bugün fizik hocamız manyetizma anlatırken bu sözü vurguladı manyetizma ile ne alak olduğunu bende bilmiyorum söyledi iste benimde ilgimi çekti :) :)

Link to comment

"Vermeden alamazsın"

 

 

 

Bugün fizik hocamız manyetizma anlatırken bu sözü vurguladı manyetizma ile ne alak olduğunu bende bilmiyorum söyledi iste benimde ilgimi çekti :) :)

 

O söz aslında simyanın (alchemy)  özetidir denebilir.

Link to comment

Minna bu sefer söz paylaşmayacağım genelde sınavlara çalışırken depresif bir hal alırım paylaşacağım şarkıyı sakın yanlış anlamayın özel hayatım gayet yerinde ve tıkırında gidiyor ama bu sabahtan beri  bu şarkıyı söylüyorum bende buraya da ekleyim dedim başka bir amacı yoktu yani :) neyse ben gene kaçar duygusal bir parçadır ama umarım sizlerde beğenirsiniz

 

Link to comment
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.
- Yapılan bir işe teşekkür etmek nezakettir, kibarlıktır ve en önemlisi insanlıktır. Aksi davranışta bulunmak ise görgüsüz, cahil cühela ve aile terbiyesi almamış bireylerin eylemidir.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • ..

×
×
  • Create New...