Jump to content
setayy

Günün Sözü

Öne Çıkarılan Mesaj

Minna nerden esti bilmiyorum ama esti işte beee belki bu aralar bazıları canımı çok sıktı da bu tarz birşey açma ihtiyacı hissettim sanırım bugünden itibaren herkes gününün anlamını belirten sözler yazsın istedim.Tabi ilk söz benden olmazsa olmazzzz

guumlnuumlnsoumlzuuml1_zpsf7213a6a.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

HIRS!

Mertlik namertliğe boyun eğerde, haysiyet parayla satılır olmuş.

Hrısızlık yolsuzluk altın değerde, dürüstlükse çöplüğe atılır olmuş!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

"Vermeden alamazsın"

Bugün fizik hocamız manyetizma anlatırken bu sözü vurguladı manyetizma ile ne alak olduğunu bende bilmiyorum söyledi iste benimde ilgimi çekti :) :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

"Vermeden alamazsın"

Bugün fizik hocamız manyetizma anlatırken bu sözü vurguladı manyetizma ile ne alak olduğunu bende bilmiyorum söyledi iste benimde ilgimi çekti :) :)

O söz aslında simyanın (alchemy)  özetidir denebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

100 kıza sorduk!- Gidenin arkadasından koşarmısın diye? Bir popüler cevap aldık.

Saçlarım bozulur şekerim :)  :a39: :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aptallığın en büyük kanıtı,

aynı şeyi defalarca yapıp farklı bir sonuç almayı ummaktır.

#Albert Einstein

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Minna bu sefer söz paylaşmayacağım genelde sınavlara çalışırken depresif bir hal alırım paylaşacağım şarkıyı sakın yanlış anlamayın özel hayatım gayet yerinde ve tıkırında gidiyor ama bu sabahtan beri  bu şarkıyı söylüyorum bende buraya da ekleyim dedim başka bir amacı yoktu yani :) neyse ben gene kaçar duygusal bir parçadır ama umarım sizlerde beğenirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bazen sevdiğim insanlar çok kırıyor beni  bende onların ağzını burnunu kırmak istiyorum Bir nevi günün sözüüü '' Kısasa Kısas '' :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

:a37:

Bazen sevdiğim insanlar çok kırıyor beni  bende onların ağzını burnunu kırmak istiyorum Bir nevi günün sözüüü '' Kısasa Kısas '' :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

asıl yalnızken yalnız değilim  :a39:

görmek için bakmak yeterli mi

duyguların yerleri beynimizdedir ve insanlar beyniyle düşünür o zaman duygular düşüncedir  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Birine duyduğunuz sevgi ve sinir doğru orantılıdır. En çok sevdiğiniz insana, herkesten çok sinirlenirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.