Jump to content
  • Reklam

Minato Namikaze

Konnichi wa Anisekai!

Öne Çıkarılan Mesaj

Hepinize selam Anisekai ailesi. İsmim Can. Aranız moderatör olarak bugün katılmış bulunuyorum. Çeviri olsun başka birşey olsun her konu hakkında sorularınızı özel mesaj atarak sorabilirsiniz. Hepinize iyi forumlar dilerim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Aramıza hoşgeldin Can.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selam Can bende Yağız yaş 17...tanıştığıma memnun oldum :a64: :a64: :a64:

Umarım burda iyi vakit geçirirsin gördüğüm kadarıyla bizim hitlerle tanışmışsın ;D ;D

İşinde Allah kolaylık versin ;) ;)

İyi forumlar dilerim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Umarım burda iyi vakit geçirirsin gördüğüm kadarıyla bizim hitlerle tanışmışsın ;D ;D

İyi forumlar dilerim...

Öyle oldu =) Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyi forumlar dilerim...

Öyle oldu =) Teşekkürler.

bana hitler diyonuz millette cok kötüyüm sancak " sadece seytani taklaya getirirm .d "

:D  hitler,  seytan, merdiven altı, yobaz, playboy atladım bi kaçtane daha var :D  bunlar burak'ın lakapları :D 

ben furkan m.o :D

Ben de memnun oldum Furkan :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selamün Aleyküm Can, Hoş geldin kardeşim. Görevinde başarılar dilerim. Umarım aramızda kalıcı olursun ve güzel işlere güzel arkadaşlıklara imza atarız hep beraber.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selamün Aleyküm Can, Hoş geldin kardeşim. Görevinde başarılar dilerim. Umarım aramızda kalıcı olursun ve güzel işlere güzel arkadaşlıklara imza atarız hep beraber.

Aleyküm selam ve hoşbulduk =) Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.