Jump to content
Shaco

Naruto Shippuuden ile ilgili aklıma takılan bir şeyler var

Öne Çıkarılan Mesaj

Başlıkta da dediğim gibi bu seriyi 2 defa baştan izledim ama her izleyişimde aklıma takılan bi soru oldu belki aranızda bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri vardır. Minato Kyuubii ( yalnış olabilir tam hatırlamıyorum yazılışını ) Narutonun içine mühürledi ve bu işlem sırasında öldü buraya kadar her şey normal fakat Minato'nun bir ailesi yok muydu yani Namikaze soyundan gelen birisi Naruto ile ilgilenemez mi ? Hadi Uzumaki klanı mühürleme teknikleri yüzünden yok edildi peki Namikaze soyuna ne oldu :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Başlıkta da dediğim gibi bu seriyi 2 defa baştan izledim ama her izleyişimde aklıma takılan bi soru oldu belki aranızda bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri vardır. Minato Kyuubii ( yalnış olabilir tam hatırlamıyorum yazılışını ) Narutonun içine mühürledi ve bu işlem sırasında öldü buraya kadar her şey normal fakat Minato'nun bir ailesi yok muydu yani Namikaze soyundan gelen birisi Naruto ile ilgilenemez mi ? Hadi Uzumaki klanı mühürleme teknikleri yüzünden yok edildi peki Namikaze soyuna ne oldu :)

Namikaze klanını geçtim minato'nun ailesi hakkında dahi bir bilgi verilmedi koca seride ama serinin ilerleyen bölümlerin flashback olarak minatonun geçmişi anlatıla bilinir diye düşünüyorum :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ona öyle söyledikleri için mesela namikaze olmuş olsa minatonun oğlu olduğunu felan başından bilecekti ona köyü kurtaran adam rolündeydi minato eğer o soyada sahip olduğu halde dışlansaydı durumu sasukeden farksız olurdu oda köye kin beslerdi diye düşünüyorum:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir de ben narutonun neden uzumaki soyadını aldığını anlayamıyorum.  :a39:

Eğer annenin soyadını almasından bahsediyorsan Tekken serisinde Jin'in annesinin soyadını almasıyla benzer bir durum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Manga'da Açıklandı Bu Minato'nun Düşmanları Naruto'nun Var olduğunu bilmesin diye namikaze adı yerine uzumaki ismini aldı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto Namikaze

Namikaze Naruto

" narutoda o kadar cok fail varki mesela berber yok ama saclar full fönlü jole diye bisi yok ama gai senseinin saclar joleli terzi yok ama kıyafetler geliyor hastane var ama hasta yok birine bisi olunca tıbbı ninjalar kendilerine tıbbı hic bişey yapamiyor sakura tsunadeden nasil o gucu kazandi naruto nasil pasta yapmayi ogrendi naruto ramen yigicek parayi nerden buluyor kakashi niye yüzünü sakliyor akatsuki akatsuki dediler antreman araclarina dondu gaara öldü geri döndü "

abbow ne yazdim lan s.d.

Bu Naruto'ya özel bir şey değil ama :)

O zaman diğer animelerdeki karakterler neden hergün aynı şeyleri giyiyor? Onların da saç tarzı sürekli aynı demen gerekir Burak, Naruto ile genelleyemessin bu olayı :) Buda anime ile gerçek arasındaki fark işte  ;)

Birde Naruto'ya yalnız olduğu için mutlaka aylık bir gelir bağlanmıştır Hokage'den felan. Manga takip etmiyorum, orada açıklandı ise bilemem ama animede henüz Kakashi'nin neden maske taktığı bilinmez bir gerçek olarak sırrını koruyor  :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yapılan Görevler'den Para alınmıyormu zaten bu naruto'yu kim büyüttü bir nevi 3.Hokagemiz Büyüttü Sonuçta Bebekken Bir ev kiralayamaz ya :) gerçi ilk zamanlar içtigi süt bile tarihi geçmişti. aslında kıyafet ile saç sakal boy  ve vücut büyüme bunlar anime'lerde dikkat edilmesi gereken şeyler ama önemsiz şeyler olduğundan dikkate alınmıyor fazla ve naruto gibi anime'de en son dikkat edilcek şey saç büyümesi vs.. gibi şeyler :) ve sakura Tsunade'den bir güç kazanmadı temelleri ögrendi ve tıbbi teknikler  sakura'nında gücü belli çakrasını elinde toplayıp geçiriyor tsunade gibi ve bunun için çakrasını çok iyi kontrol etmesi gerekir gibi birşey söylemişti kakashi ilk sakurayla antreman yapınca. tabi bu kontrol normal çakra kontrol etmekten farklı yoksa herkez elinde devasa çakra toplayıp salardı :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Namikaze klanını geçtim minato'nun ailesi hakkında dahi bir bilgi verilmedi koca seride ama serinin ilerleyen bölümlerin flashback olarak minatonun geçmişi anlatıla bilinir diye düşünüyorum :D

Yabancı bir sayfada görmüştüm. Minato 2. Hokagenin torunu gibi birşeydi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangayı takip etmiyorum ama yeni opening den gördüğüm üzere Madara ile kageler savaşıyor ve Madaranın 2 gözünde de Rinnegan olmasına rağmen adam Susanoo'yu ortaya çıkarıyor. Susanoo 2 gözde de mangekyou sharinganı uyandırınca ortaya çıkan ek bi jutsu değil miydi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rinnegan sharingan ın üst seviyesi olduğu için bence normal bi şey ki madara sharinganın üstüne aktifliyor diye düşünüyorum

uzumaki soyadını alması orochimaru akatsuki gibilerini narutodan uzak tutmak herhalde

bide herkesin bi klanı olcak diye bi şey yok klanı olmayan bi ton insan var animede  varsada ileride gelir zaten  :a29:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rinnegan'la Sharingan'a Çok kolay geçiş yapabiliyor madara saniyede değiştiriyor ve daha manga'da rinnegan güclerini tam kullanmadı hep sharingan :)

Spoiler'de Naruto'nun Sıradan Bir Kızla Evlencegi Yazıyor Yani Düşünün Klan'ı Bırak Sıradan Biri :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangayı takip etmiyorum ama yeni opening den gördüğüm üzere Madara ile kageler savaşıyor ve Madaranın 2 gözünde de Rinnegan olmasına rağmen adam Susanoo'yu ortaya çıkarıyor. Susanoo 2 gözde de mangekyou sharinganı uyandırınca ortaya çıkan ek bi jutsu değil miydi ?

Rinnegan Sharingan'ın bir üst seviyesi olduğundan yapabilir , ama şimdi soracaksın neden Nagato'da susano'o yapamadı diye , Madara'da EMS varken Senju DNA'sı alıp Rinnegan'a geçebildiği için Susano'o yu yapabilir , Nagato direk Rinnegan sahibi olduğu için bu mümkün olmadı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yabancı bir sayfada görmüştüm. Minato 2. Hokagenin torunu gibi birşeydi.

Bende shodaime'nin torunu diye duymuştum Ayrıca Minato Tsunadenin oğlu diye duymuştum ancak bunlar tartışmalı konular.  :a29:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tsunadenin oğlu mu :a17:  :a39: Babası kim o zaman  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap kalıcı olarak askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• ..

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.