Jump to content
  • Reklam

Deat H Note.

Shingeki no Kyojin (25/25) [AniSekai Fansub]

Öne Çıkarılan Mesaj

Admin

95184383280821957284.png

Afiş için DARKMAX'a teşekkürler.

Japon manga serilerinden olan bu anime Hajime Isayama tarafından yazılıp çizilmiştir. Konusu devasa duvarlar ardında yaşayan bir köyün, dehşet verici devasa titanlar tarafından saldırıya uğrayıp bir çok insana saldırıp katletmesiyle başlar. Tüm bu olayların ortasında Eren Jeager ve üvey kardeşi Mikasa Ackerman yalnız başlarına durmak zorundadırlar. Titanlar devasa duvarları kırıp şehire girdikten sonra bakalım Eren'in başına neler gelecek...

Çevirmen notu : Çevirirken inanın bir çok kez ekran karşısında kala kaldım ^^ şiddetle tavsiye ederim

Encoder notu : 1080p sürümleri izlemeyen arkadaşlar için onlıne izlemede 720p sürümü izleyebilirsiniz.

Çevirmen:FiReHoZeO_o & mrt180 ClauseOver

Yardımcı Çevirmen:DirtyDragon &Yuripp3 &  gardastic

Encoder:FiReHoZeO_o & Rapier & Hawkon

Düzenleme:FiReHoZeO_o & DirtyDragon

Karaoke:DirtyDragon

Şarkı Çevirisi:Yuripp3

KLASÖR LİNKLERİ

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

Gizlenmiş içerik

Gizlenmiş içerik

• Doki 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Arkadaş bi encodede bu kaa mı kalite olur :D :a39:

aynı scripten istiyorummmm :D :D :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar görüntü jilet gibidir 10 tane filitreden geçirilip encode yapılmıştır. Bu kaliteyi hiçbir yerde bulamayacağınızdan eminim. Bir kaç yerde çevirilere baktım arkadaşlar çoğu çevirmen pek çok noktayı es geçmişler ben tamamen ingilizce çevirisine sağdık kaldım o işlerim dolayısıyla bölümleri geç çıkarıyorum bir de malum encode sadece 3 saat sürüyor... Puntada sıkıntılar var sanırım boyut ufak olmuş büyük tv de izlerken alt yazılar bi hayli ufalmış artık puntaları dahada büyük yapacağım arkadaşlar :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Elinize sağlık...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ellerinize sağlık 4.bölüm bugün çıkıyor sabırsızlıkla 4.bölüm için Anisekai farkını tekrar görmek isteriz=)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekklür ederim herkese :)

Hatice indiriyorum şuanda 720 p olarak ama umarım iyi bişeydir görüntü yeni çıktığı için pek bulamadım hemen çevirip koyucam siteye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekklür ederim herkese :)

Hatice indiriyorum şuanda 720 p olarak ama umarım iyi bişeydir görüntü yeni çıktığı için pek bulamadım hemen çevirip koyucam siteye

Süpersin Ozan büyük bir heycanla bekliyoruz hadi bakalım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.