Jump to content
  • Reklam

Minato Namikaze

20 Dakika

Öne Çıkarılan Mesaj

Star TV'deki 20 dakikayı izlerken bir şey dikkatimi çekti.

fc8o4z.png

En son yayınlanan 16. bölümü izleyen olduysa, resimdeki sahneye dikkatlice baksın. Arka planda Avatar'ın ilk bölümünden bazı kesit sesler duyuluyor, tv gösterildiğinde niyeyse o bölümden alakasız, hatta Avatar'da olmayan bir karakter görülüyor. Bilerek yapılmadı ise çok ilginç bir hata diyebilirim. Göz göre göre yapılacak bir hata da değil hani  :D Dikkatimi çekti, paylaşmak istedim :)

16. bölüm part 3, 16.20 dakikasına alıp görebilirsiniz. Sahne ilerleyip tv daha çok gösterilince, daha rahat anlaşılıyor.

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eyyy maşallah ayakta alkışlanır bu dikkat bencede :a39:

Hahah teşekkür ettim Hatice abla ve Hawkon :D da büyütülecek bir şey yok, izlerken gözüme çarptı sadece  :)

Bu dizinin fanıysanız, ister istemez göze çarpıyor herşey  :a38:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

artık gerçek bi animecisin tebrik ediyorum istediğin yerde anime dedektifi olarak işe başlayabilirsin :a52:  :a39: şaka maka bi yanada gözlerin herhalde animeden başka bi şey aramıyor  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

artık gerçek bi animecisin tebrik ediyorum istediğin yerde anime dedektifi olarak işe başlayabilirsin :a52:  :a39: şaka maka bi yanada gözlerin herhalde animeden başka bi şey aramıyor  :a39:

Diziyi izleyen varsa bilir, kafa yorma üzerine olaylar sürekli ardı ardına gelişiyor. Sizde ister istemez dedektif gibi en ufak şeylere bile dikkat ediyorsunuz izlerken  :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.