Jump to content
  • Reklam

aa9021

Lucky Star Miyakawa-ke no Kūfuku

Öne Çıkarılan Mesaj

Bu animenin çıktığını duyunca çok sevindim fakat gördüğüm kadarıyla hiçbir fansub çeviriyi üstlenmemiş (tam olarak araştıramadısam mazur görün) Bende Lucky Star' ın ilk sezonunu siz çevirdiğiniz için buraya yazmaya karar verdim.

Tanıtımını açıkçası detaylı olarak okumadım ama 29 Nisan da Japon' ya da yayımlanacağı yazıyor anladığım kadarıyla.

sample9pgjsjn9946jgkfsh.jpg

Tanıtım:

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Bakalım hayırlısı:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime calanderde böyle bir bilgi yok ama çıkarsa çeviririz niye çevirmeyelim

Gizlenmiş içerik

böyle bi şey var ama olur mu acaba .s  :o :a17:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime calanderde böyle bir bilgi yok ama çıkarsa çeviririz niye çevirmeyelim

Gizlenmiş içerik

böyle bi şey var ama olur mu acaba .s  :o :a17:

Hayır olmaz  :a37: sözümden dönmem  :a39: ama nyaadan baktığım kadarıyla en fazla 360p var onuda biz yapmayız yanlız hd yaparız kalitemiz yeter  :a37: Araştırmaya devam edeceğim eğer hd olarak bulursam çevirisi benden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayır olmaz  :a37: sözümden dönmem  :a39: ama nyaadan baktığım kadarıyla en fazla 360p var onuda biz yapmayız yanlız hd yaparız kalitemiz yeter  :a37: Araştırmaya devam edeceğim eğer hd olarak bulursam çevirisi benden

ahahahahhaha  :a39: hani her şey anime içindi :D nyaa dan bne baktım hiç bulamadım .s gerçi ilk defa nyaa.eu ya girdiğimdendir belki .s hd bulup yaparsan Allah razı olsun derim  :a19:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ahahahahhaha  :a39: hani her şey anime içindi :D nyaa dan bne baktım hiç bulamadım .s gerçi ilk defa nyaa.eu ya girdiğimdendir belki .s hd bulup yaparsan Allah razı olsun derim  :a19:

edit; 80. iletim oldu lvl 3 oldum :P

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aboo ben 2 hafta boyunca cevap gelmeyince herhalde çevirmezler diye sallamıştım konuyu :D Ayrıca HD olarak mesela ilk bölümü şurada:

IDM ile ondan sonrası indirilir ama ekranın yarısı gördüğünüz halde :S Gerisi hakkında benim de pek bi fikrim yok :c

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.