Jump to content
Deat H Note.

Naruto Shippuden Movie 6 Road to Ninja! [AniSekai Fansub]

Öne Çıkarılan Mesaj

Admin
4Gkrv4.png

Çeviri: eray.gns

Karaoker:Deat H Note.

Düzenleme&Encode: Deat H Note.

Uploadda yardımcı olduğu için   M312'ye Teşekkürler

Tip: Movie

Bölüm: 1

Durum: Yayımlandı

Yapımcılar: Studio Pierrot, TV Tokyo, Aniplex, Dentsu, Toho Company

Türler: Aksiyon Macera Drama Dövüş

Süre: 109 dakika

Konusu:

Konoha yıllar önce efsanevi dokuz kuyruklu tilki, kyuubi tarafından saldırıya uğramış, saldırı o dönemin hokakesi, yondaime tarafından ölümüne durdurulmuş, efsanevi dokuz kuyruklu tilki ise yeni doğmuş, kundağında yapayanlız ve hayatının geri kalanının uzun bir sürecinde de aynı yanlızlığa mahkum olan sapsarı bir bebeğin bedenine hapsedilmiştir. Aradan yıllar geçer, Naruto isimli bu bebek büyür ve Ateş Ulusunun bir ninja köyü olan Konoha'nın baş belası olup çıkar. Şimdi bu baş belasının öğretmenlerine, arkadaşlarına ve dünyaya kendisini sevdirmesini izleme, köyün koruyucusu, ninja ulusunun seçkin ninjalarından bir tanesi, köyün hokagesi olma çabasına tanık olma zamanıdır.Gel gelelim adil olmayan dünyanın Naruto'da bırakacağı izler çok farklı olacaktır.Bir çok olay yaşayan Naruto, hocası Jaraiya'nın eşliğinde çıktığı eğitim yolculuğundan döndüğünde aradan 2,5 yıl geçmiş ve yüreğini dağlayan o acılar daha hissedilir olmaya, köyün üzerinde ise kara bulutlar toplanmaya başlamıştır.Dostluğun ve düşmanlığın tüm zıtlıkları ile birbirini gösterdiği bu macerada yerinizi almaya hazır mısınız?

Seslendirme: Japonca

Alt yazı: Türkçe

https://youtu.be/IrRkhy4TrMw

Alıntıdır

Naruto Shippuden Movie 6 Road to Ninja!

Gizlenmiş içerik

İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Günlerdir arama sonucu ingilizce alt yazıyı bulabildim ve indirdim...

Elimdeki video ile sizlere sunacağım ve bu moviei çok önemsediğimden encodda daha kaliteli olması için adminlerimizin kullandığı scripti rica edeceğim...

Aynı zamanda geç çıkabilir çünkü video mkv formatında değil alt yazılar sökülmüyor her kelimesini senkronlayıp çevireceğim.

Aynı zamanda ''Dövüş-Jutsu'' vb. gibi durumlarda karaok-efect kullanacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

olum film açıklamasına niye naruto shippudenin açıklamasını yazdın  :a39:

Knk konu o :D :D baktım en fazla bu yazılmış en iyi yeri alıntı yaptım :D Bi Kushina'yla Yondaime giriyo araya başka değişiklik yok :D  :a39:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Kolay gelsin Cenk, kaliteli olsun yeter ki biz bekleriz :a8:

Her zaman onun için uğraşıyor olacağız, gurur duyduğum anisekai ekibiyle beraber :a37:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Kolay gelsin.Ayrıca tahmini olarak ne zaman izleyebiliriz?

Valla şimdi bu movie benim için çok önemli ancak bitirmek istediğim bi seri var ama bunuda o süreçte çevireceğim tabii ki, en geç 2 hafta sürer yada en geç 3 hafta :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

yani fragmandaki gibimi olacak altyazılar öyle olmasın lütfen ?

hayır jutsularda karaoke efect kullanılcak alt yazılar gereken yerlere göre renkleri değişecek kısaca düzenlemem 2 gün alacak... önce anisekai ye daha sonra tüm anime camiasına sonrada kendime daha kaliteli sunmak istiyorum ve ingilizce çeviriyi izledim zorlanmayacağımı düşünüyorum 1.5 güne biter çeviriler ancak bu cuma yada haftaya cuma başlayacağım.

Çeviri 2 günü mü alsa düzenleme en fazla 1-2 saat sürer ancak karaoke efecti yaparsam ve aşırı derece özen gösterirsem sunma aşamam 4 güne çıkar.

Yarın günlerden Perşembe yalnızca 1 gün daha sabır eğer Cuma günü başlarsam haftaya Salı siteye sunacağım demektir ...

[Dipnot: Neti kesiyorum o sebebten ötürü en geç haftaya cuma çıkabilir yada cumartesi]

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sayın arkadaşlar özellikle anime filimlerimde hd raw bulmak çok zor hdyi geçtim raw bulmak zor bizde size naruto gibi popüler bir serinin filmini izletmek için elimizden geleni yappıyoruz ve oldukça çabuk olmaya çlışıyoruz filim çıkalı neredeyse bir yıl oldu ama hala internette kaliteli bir raw yok o yüzden lütfen biraz anlayış gösterin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

Sayın arkadaşlar özellikle anime filimlerimde hd raw bulmak çok zor hdyi geçtim raw bulmak zor bizde size naruto gibi popüler bir serinin filmini izletmek için elimizden geleni yappıyoruz ve oldukça çabuk olmaya çlışıyoruz filim çıkalı neredeyse bir yıl oldu ama hala internette kaliteli bir raw yok o yüzden lütfen biraz anlayış gösterin

Elimden geldiğince hızlı olmaya çalışacağım... Çevireye yarın saat 18:00 - 19:00 arası başlayacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

hocam simdiden eline saglik sabirsizlikla bekliyorum ama simdi baktim 720p 10bit  cıkmıs o video ya encode etme sansın vamrı??

arkadaşım yolladı linki indirdim cuma çevireceğim.

Sabrınız için teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

yani kardeş tahmini ne zamana çıkar? gün olarak söyleyeblrsen daha ii olur aslında :D

gün veremem tamamlamak istediğim bir seri daha var...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

sabırsızlaşmamak elde değil ancak tam kalite için  1hafta şart

[edit:çeviri,düzenleme,encode vb... herşey dahili 1hafta içinde 720P lik görüntü kalitesiyle siteye sunacağım....]

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

anca laf knk az da hareket göster :D

hırs yapmayı severim ;) ama kibirlenmeyi asla :P

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hırs kibir fln boşver bunları kendini şöyle mötive et "ben yapmasam mrt180 knkim berbat çevirilerle izlemek zorunda kalıcak filmi" :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Admin

hırs kibir fln boşver bunları kendini şöyle mötive et "ben yapmasam mrt180 knkim berbat çevirilerle izlemek zorunda kalıcak filmi" :D

eyvallah canım kardeşim benim :) kaliteli sunmak AniSekai çatısı altında sizlerle sunmak göbek adımız oldu ;) :a39: :a37:

Bunun için AniSekai Çatısı altında emek veren tüm arkadaşlrıma teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dikkat!
- Türkçe imla kurallarına uyarak, ingilizce kelime kullanmadan mesajınızı yazınız.
- Unutmayın ki o kadar emeğe karşın "bir kuru teşekkür serinin emektarlarını mutlu eder." Teşekkür etmek hayattan bir şey kaybettirmez. Maddi ve manevi bir zarara da uğratmaz.
- Bir "Teşekkürler" kelimesini bile düzgün yazamayıp, "random harflerle", "hmm", "ok", "tşk", büyük harfllerle" v.b. şekilde yorum atmak, açıklamada bulunan teşekkür yazısını kopyalamak yasaktır ve uyarılmaksızın sistem tarafından hesap askıya alınır.

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.