logo
 • 3 Days
  3 Days
  Yapım :
  Görüntülenme : 290882
  Bu drama, Mavi Ev gizli servis ajanları arasında üç gün içinde cereyan eden bir davayı konu alıyor. Güney Kore Devlet Başkanı tatil keyfi yapmak için bir villaya gider.Üç el silah atışından sonra, o ortadan kaybolur.Koruması Han Tae Kyung (Park Yoo Chun), başkanı bulmaya çalışır.
 • 49 Days
  49 Days
  Yapım :
  Tür :
  Görüntülenme : 290707
  Gerçek sevgi nedir? Herkesin sizin için ağlaması mı? Shin Ji Hyun sevimli, saf ve hayat üzerinde kesin iddiası olmayan yüzeysel bir kadındır. Her şeyin pozitif yanını gören bu kadının çevresinde pek çok insan vardır. Nişanlısı ile evlenme planları yaparken bir trafik kazasında ağır şekilde yaralanarak komaya girer. Ruh bekçisi ona 49 günlük son bir şans sayılabilecek bir ömrü ona verir. Ancak bunun tek şartı 49 gün içinde kendini gerçek anlamda sevebilecek üç kişiyi bulmaktır. Bu kişilerin gözyaşı saf pırıltıdadır.
 • 7th Grade Civil Servant
  7th Grade Civil Servant
  Yapım :
  Görüntülenme : 290793
  Bu dizi birbirinden gerçek kimliğini gizleyen ve aynı zamanda sevgi, dostluk ve ulusal istihbarat ajanlarının yeni nesil arasındaki iç bölümü çakışmalarını gösteren bir casus çift hakkındaki olayları anlatan bir romantik komedi.Aynı zamanda birbirinden gerçek kimliklerini gizlerken, birbirlerine aşık olan bir çifti anlatmaktadır.
 • A New Leaf
  A New Leaf
  Yapım :
  Tür :
  Görüntülenme : 1816
  Kazanmak için her türlü yöntemi denemekten kaçınmayan bir avukat geçirdiği kaza sonucunda hafızasını kaybeder. Bu olaydan sonra daha önce çalıştığı firmada yeni biri olarak çalışmaya başlar.
 • Adolescence Medley
  Adolescence Medley
  Yapım :
  Görüntülenme : 1881
  Bir köy lisesindeki, lise öğrencilerini anlatan bir dizi.
 • After School Luck or Not
  After School Luck or Not
  Yapım :
  Görüntülenme : 4083
  Kim So-Eun adındaki liseli bir kız okulun önemli kulübü olan "Bokbulbok kulübü"ne katılmak için bir davet alır.Bu olaydan sonra o çok "olağanüstü olaylar" yaşamaya başlar.Her bölümde tamamlaması gereken bir "görev"i vardır.Bununla birlikte So Eun normalde ürkek karakterinden çıkarak parlak bir kişiliğe bürünecektir. - Alıntıdır-
 • Age of Youth
  Age of Youth
  Yapım :
  Görüntülenme : 3898
  Üniversite öğrencileri Yoon Jin-Myung (Han Ye-Ri), Jung Ye-Eun (Han Seung-Yeon), Song Ji-Won (Park Eun-Bin), Kang Yi-Na (Hwa Young) ve Yoo Eun-Jae (Park Hye-Soo) aynı evi paylaşırlar. Jin-Myung maddi açıdan kendini desteklemek ve okumakla meşguldür. Uyku eksikliğinden muzdariptir. Ye-Eun sevgilisine sadıktır, neyi sevip sevmediği konusunda nettir. Ji-Won parlak bir kişiliğe sahiptir ve içki içmeyi çok sever. Yi-Na güzel görünümü sayesinde popülerdir. Eun-Jae ürkektir, ama erkekler konusunda benzersiz bir zevki vardır.
 • All About My Romance
  All About My Romance
  Yapım :
  Görüntülenme : 1784
  Kim Soo Young ve Noh Min Young belirli eğitim düzeyinde iki bilinçli bireydir. Ülkelerine duydukları sevgi ve sadakat onların millet yararına daha hayırlı işler yapma isteğini büyütür. Uğraştıkları meslek dallarından ayrı olarak siyasetle ilgilenmeye karar verirler. Kim Soo Young ve Noh Min Young birbirine rakip partileri tercih eder. Görüşlerinden dolayı sıklıkla sürtüşen ikili birbirine karşı bir şeyler hissetmeye başlar. Ancak seçimler yaklaşmaktadır. Bu nedenle ilişkilerini gizlemek zorunda kalırlar.
 • Angel Eyes
  Angel Eyes
  Yapım :
  Görüntülenme : 2280
  İlk aşklarını seçme hakları olmadığından bitiren bir erkek ve bir kadın 12 yıl sonra yeniden bir araya gelir.
 • Angry Mom
  Angry Mom
  Yapım :
  Tür : ,
  Görüntülenme : 2586
  Jo Gang-Ja (Kim Hee-Sun) lisedeyken yaptığı kavgalarla kötü bir üne sahip olmuştur. Gençliğinin son zamanlarında kızı A-Ran'ı (Kim You-Jung) doğurmuş ve daha fazla sorumluluk sahibi olmuştur. Kızı A-Ran artık bir lise öğrencisi olmuştur, ancak o okulda zorbalık görüyordur. Jo Gang-Ja, kızını korumak için liseye dönmeye karar verir. Jo Gang-Ja, yeniden bir liseli olur.
 • Toplam Anime Seri : 427
 • Anime Bölümleri : 3975
 • Toplam Kore Dizisi : 128
 • Kore Bölümleri : 1571
 • Toplam Üye Sayısı : 23866
 • Toplam Yorum Sayısı : 41