Jump to content

BaLThaZaR

Üye

Topluluk Puanı

0 Neutral

Following 0 members

BaLThaZaR does not follow anyone.

BaLThaZaR Hakkında

 • Doğum Günü 08/24/1998
 1. Ya bende tamam sabır dedim zor dedim ama artık çıksın bence. animenin 4. bölümü geldi :a11:
 2. BaLThaZaR

  Bu Mu? Bu Mu ?

  Bitmek tükenmek bilmeyen 1 Tl lik tükenmez kalem Bir animede yaşasaydın Bleach mi olurdu yoksa Kiss x Sis mi :a39:
 3. BaLThaZaR

  Şu an ne dinliyorsun?

  Sagopa Kajmer- Meftun :a19:
 4. Bu bölümü bende çevirip encode yaptım fakat çok güzel olduğu kesin değil çok zor bir anime bölümüydü özellikle de sıfırdan encode yaparsan :a11: yani biraz daha sabretmeliyiz eminim üzerinde uğraşıyorlardır.
 5. BaLThaZaR

  Selamün Aleyküm

  Teşekkür ederim hoşbulduk bende sizin gibi ablamız ve abilerimizle çalışmaktan mutluluk duyarım araştırmaya başladım biraz garip bir animeye benziyor eski gibi boyutu düşük uploaded etmesi kolay olacak :a19: fakat 73. bölüm kaçıncı sezonun kaçıncı bölümü herhangi bilgin varsa paylaşırsan daha kolay ulaşabilirim. Tamam buldum. Şu anda başka bir animenin çevirisini yapıyorum bitince hemen başlayacağım. Arkadaşların neden çevirmediği belli oldu :D ingilizce altyazıları biraz sorunlu senkranizasyonları da ayarlamam lazım. Dediğim gibi şu anda çevirdiğim bitince hemen başlayacağım. :a29:
 6. BaLThaZaR

  Selamün Aleyküm

  Öncelikle Hoşbulduk araştırmaya başladım biraz garip bir animeye benziyor eski gibi boyutu düşük uploaded etmesi kolay olacak :a19: fakat 73. bölüm kaçıncı sezonun kaçıncı bölümü herhangi bilgin varsa paylaşırsan daha kolay ulaşabilirim.
 7. BaLThaZaR

  Üstteki Üyeyi BANla

  Avatarın olmadığı için ban :a39:
 8. BaLThaZaR

  Selamün Aleyküm

  Merhaba arkadaşlar. :a64: adım Enes 14 yaşındayım 1 ay daha yaşarsam 15 e giricem :a39: şu anda okulum kesin değil inşallah Sakarya Anadolu gelecek animelere arkadaş tavsiyesiyle başladım ama en güzeli animeleri çevirmek oldu. Kendi çapımda anime çevirip kendim encode yapıyorum :a19: eğer belli bir yere gelirsem çevirmen olmak istiyorum. inşallah iyi anlaşırız ne diyim görüşmek üzere :a29:

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×