Jump to content

BaLThaZaR

Üye
 • İçerik sayısı

  12
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

1 Neutral

Following 0 members

BaLThaZaR does not follow anyone.

BaLThaZaR Hakkında

 • Doğum Günü 08/24/1998
 1. O kadar kırıcı olduysam özür dilerim :a19: bu nasıl :a39:
 2. Ya bende tamam sabır dedim zor dedim ama artık çıksın bence. animenin 4. bölümü geldi :a11:
 3. Bu Mu? Bu Mu ?

  Bitmek tükenmek bilmeyen 1 Tl lik tükenmez kalem Bir animede yaşasaydın Bleach mi olurdu yoksa Kiss x Sis mi :a39:
 4. Şu an ne dinliyorsun?

  Sagopa Kajmer- Meftun :a19:
 5. Bu bölümü bende çevirip encode yaptım fakat çok güzel olduğu kesin değil çok zor bir anime bölümüydü özellikle de sıfırdan encode yaparsan :a11: yani biraz daha sabretmeliyiz eminim üzerinde uğraşıyorlardır.
 6. Selamün Aleyküm

  Teşekkür ederim hoşbulduk bende sizin gibi ablamız ve abilerimizle çalışmaktan mutluluk duyarım araştırmaya başladım biraz garip bir animeye benziyor eski gibi boyutu düşük uploaded etmesi kolay olacak :a19: fakat 73. bölüm kaçıncı sezonun kaçıncı bölümü herhangi bilgin varsa paylaşırsan daha kolay ulaşabilirim. Tamam buldum. Şu anda başka bir animenin çevirisini yapıyorum bitince hemen başlayacağım. Arkadaşların neden çevirmediği belli oldu :D ingilizce altyazıları biraz sorunlu senkranizasyonları da ayarlamam lazım. Dediğim gibi şu anda çevirdiğim bitince hemen başlayacağım. :a29:
 7. Selamün Aleyküm

  Öncelikle Hoşbulduk araştırmaya başladım biraz garip bir animeye benziyor eski gibi boyutu düşük uploaded etmesi kolay olacak :a19: fakat 73. bölüm kaçıncı sezonun kaçıncı bölümü herhangi bilgin varsa paylaşırsan daha kolay ulaşabilirim.
 8. Üstteki Üyeyi BANla

  Avatarın olmadığı için ban :a39:
 9. Selamün Aleyküm

  Merhaba arkadaşlar. :a64: adım Enes 14 yaşındayım 1 ay daha yaşarsam 15 e giricem :a39: şu anda okulum kesin değil inşallah Sakarya Anadolu gelecek animelere arkadaş tavsiyesiyle başladım ama en güzeli animeleri çevirmek oldu. Kendi çapımda anime çevirip kendim encode yapıyorum :a19: eğer belli bir yere gelirsem çevirmen olmak istiyorum. inşallah iyi anlaşırız ne diyim görüşmek üzere :a29:
×