Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

quiTt

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Şöyle nedenini bir güzel sırala canımı ye :D Yapacak bir şey yok o zaman uzun bir süre anisekai adına yeni bir çalışma gelmeyecek gibi. Derslerinize bakın buluruz biz bir yerlerden kolay gelsin sizlere :D
 2. Anisekai neden bu kadar yavaş ? Hem animede hemde mangada süper ötesi bir yavaşlık var. Bir açıklama yapın bari bölümlerin neden gelmediğini yada geç geldiğini söyleyin de bunca insan beklemesin boşuna sizi.
 3. Kardeşim geç gelmesinin sebebi emin ol muhakkak; baştan savma bir fansub yerine, kaliteli bir çeviri, düzenleme ve kareoke içindir. Tamam da kaliteli bir çeviri düzenleme ne kadar sürer ki ? 7. bölüm geçen hafta çıkmıştı bu hafta 8 çıktı aradan 1 hafta geçti. Eğer dediklerin 1 hafta sürüyorsa bir daha ağzımı açmam.
 4. Bölümleri zamanında veremez misiniz acaba ? Eminim sürekli bunları duymaktan sıkılmışsınızdır. Bizde sürekli anisekai ye girip yeni bölüm gelmiş mi diye bakmaktan sıkıldık. Biliyorum çevirme zorunluluğunuz yok ama Türk milleti sabırsız işte..
 5. 7. bölüm eklenmiş yazıyor ama göremedim. Ya ben körüm yada siz bi yanlışlık yapmışınız. Teşekkürler.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...