Jump to content
 • Sign Up

KichigaiKoneko

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About KichigaiKoneko

 • Birthday 11/01/1995

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. :a41: Seni kaçırırsam, bırakır mıyım sanıyorsun?! Bana bütün o çektirdiklerinin acısını yavaş yavaş türlü türlü işkencelerle çıkarırdım, en sonunda da organlarını filan satardım herhalde (gerçi işkence sonrası sağlam kalmayacaklar da o ayrı mesele). Eğer gömmek için arta kalan parçük pürçüklerini isterlerse de üstüne para bile veririm. :a53: :a53: :a53: :a4: :a39: :a39: :a39:
 2. Aralıkları için kesin bir şey söyleyemem ama yaklaşık bir buçuk - iki haftaya seriyi bitiririm. Bu arada yorumlarınız için çok teşekkürler :a29:..
 3. Peki öyleyse Chibi-chan memnun oldum :a7:. Batuhan evet ben de sonradan öğrendim, gelecek projeye artık :a50:.
 4. Emre madem belirtmemize gerek yok o zaman yanlış yazdığını söylemeyeceğim :D. Hayır karakter ismi filan değil. Şöyle, annem küçüklüğümden beri bana kedicik der ordaki koneko o ve pek de normal bir kedicik olduğum söylenemez kichigai de ordan geliyor. Anlamı deli :a41: :a39:. Bu arada teşekkürler Berkan, memnun oldum :).
 5. Evet Batuhan belli oluyor :D. Teşekkür ederim. Çevirdiğim manganın editörü de senmişsin, tanıştığıma ayrıca bi' memnun oldum. :a41:
 6. Hoş buldum :), teşekkürler herkese. Ayrıca çok memnun oldum :a19:.
 7. Herkese teşekkürler arkadaşlar, memnun oldum. Ayrıca Mert yorumunu okurken Chopper moduna geçtim resmen :a19: Elimden geleni yapacağım merak etme :).
 8. :a41: Selam millet! Ben İpek. Aranıza manga çevirmeni olarak katıldım. Çevirilerimi ilk defa yayımlayacağım umarım beğenirsiniz :D. Neyse fazla uzatmayayım, İyi anlaşacağımızdan eminim :).

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin.

×
×
 • Create New...