Jump to content

KontDRACULA

Members

Community Reputation

0 Neutral

Following 0 members

KontDRACULA does not follow anyone.

About KontDRACULA

 • Birthday 10/20/1975

Personal Information

 • Gender
  Erkek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Elinize sağlık. Teşekkürler. Ghibli studyolarınınmış. Bakmakta fayda var
 2. Elinize sağlık. Severim bu seriyi. Seyretmek için sabırsızlanıyorum. Sıraya koydum
 3. Emeğinize sağlık. Daha önce yine anisekai den indirmiştim. 1080p güncellemesi yapmışsınız. Bu sürüm için ayrıca teşekkürler.
 4. 1. filmi bulabileceğim bir yer var mı acaba? 2. filmi siteden daha önce indirmiştim ama şu anda 1. bölümü bulamıyorum. Linkler hep kırık ?
 5. Animeyi seyredince tekrar mesaj atma ihtiyacı hissettim. Çok iyi bir anime. Favorilerim arasına girdi. Tavsiye ederim.
 6. Teşekkürler. Sağlam bir animeye benziyor. Emeği geçenlerin eline sağlık.
 7. Emeği geçenlere teşekkürler. Yalnız yönetim daha iyi bilir de... Bu indirmek için yorum yazmak şartı nereden çıktı anlayamadım. Muhtemelen daha önce konuşuldu bir fikir birliğine vs varıldı ama ben forumda ilk defa görüyorum. Bana biraz amatörce geldi. Daha öncede benzeri uygulamaları farklı sitelerde gördüm, forumu çöplüğe çevirmişti. Sırf birşeyler yazmak için bolca teşekkür mesajı yazılmıştı. O kadar boş kalabalığın içinde gerçek mesajlar gözükmüyor, dikkati çekmiyordu. Mesela "Arkadaşlar 14. dk da senkron kayması var" gibi bir mesaj teşekkürler mesajı arasında kayboluyordu. O kadar emek veriyoruz, insanlar bir teşekkürü bile çok görüyor denebilir, ama o teşekkür bu sırf indirmek için yazılan teşekkür değil bence. Aynı yeri tutmayacaktır. Bu Nacizane görüşüm 40 küsur yaşındaki bir abinizin görüşüdür..... neyse vardır bir bildiğiniz diyelim. Emek verip çeviren, encode eden ve upload eden, en ufak virgülünde bile hakkı olan tüm herkese teşekkürler.
 8. Merhaba, 8. bölüm revize edilebildi mi acaba. Mesajımdan beri 2 defa daha kontrol ettim indirdim (belki v2 diye yazılmadan güncellenmiştir diye) ama sorun devam ediyordu. İyi çalışmalar dilerim.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

Bizi Takip Edin.

×
×
 • Create New...