Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

spinic

Banlı Üye
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About spinic

  1. öncelikle yaptığınız iş çok emek isteyen ve bizim için çok işlevsel bi iş.. önceden almanca dublajlı ingilizce altyazılı.. hatta üst üste bir çok dilde alt yazılı animeler izlediğimi bilirim :) sayenizde rahatlıkla bir çok animeye başarılı, Türkçe fansublarla ulaşabiliyoruz.. ancak linkleri görebilmek için yorum yapma 'zorunluluğundan' dolayı teşekkürleri zorunlu hale getirmiş olmanız garip geldi o yüzden söyledim.. ben 5 tane animeyi sıraya koyup 2şer 3er bölümler indirirken bi yandan yeni animeleri deniyordum.. her birine ikinci bölüme kadar şans vererek.. ve en beğendiklerimi izliyordum ama şmdi yorum ve teşekkür zorunluluğundan dolayı bu kadar aktif olamayacağım.. bu siteden ne kadar yararlanıldığı bilgisi size teşekkürün ta kendisidir bence.. ama bunu kopyaqlayıp tüm dikkatimi çeken animelere yapıştrmalıyım sanırım..ve bu çok garip ve bazılar biraz yalandan teşekkür olabilir..
  2. sanırım bundan sonraki teşekkürler yalan olucak ve tatmin edici olmayacak..
  3. bilmiyorum ama mangasının verdiği etkiyi vermiycek gibi bir his geldi içime ??? ??? mangaya göre aşırı fanservis olmuş bence.. ama tabi photo kano'nun farklı ilerleyen iki adet mangası var o da ayrı bi mevzu ve tabi ki de emeğinize sağlık :)

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
  • Create New...