Jump to content
 • Sign Up

beyazlimon

Members
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

beyazlimon last won the day on April 6 2018

beyazlimon had the most liked content!

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. [Hidden Content]] Tür:Komedi, Romantizm, Shoujo Bölüm sayısı: 4 Konusu:Sagiri popüler bir mankendir ve onun popülerliği,çocuklukdan beri arkadaş olan Sagiri ve Haru'nun arasını açmaktadır. Acaba Haru, Sagiriye karşı duyduğu karışık duygularını ona açabilecek mi? Çeviri: Nurdish Edit: Huma [Hidden Content]] 1.bölüm: [Hidden Content] 2.bölüm: [Hidden Content] 3.bölüm: [Hidden Content] 4.bölüm: [Hidden Content]
 2. anaaaam ekincan napıyon :a19: :a19: boşver o sarı çiyanı naruto çok hoş olmuş :a39:
 3. evet ben onla evlencem :a19: :a39:
 4. yok izledim de anime olduğunu bilmiyodum :a39: :a39: bilerek izlediğim ilk naruto :a19: sanırım 6. sınıftaydım o zamanlar belkide yaz tatiliydi 7 ye geçmiştim :a39: hatırlamıyorum :a39:
 5. ojgeldin dostum :a39: bende şu sıralar claymore a taktım :a5: yeni bölümleri gelsede okusam :a9: hüzünlendim şimdi :a49: neyse :a39: benimde ilk animem narutoydı :a39: umarım eğlenirsin :a39: bir sorun olursa bana gelebilirsin seninle iyi anlaşabiliceğimize eminim :a29:
 6. Adı: Girls of the Wild's, Wild's Kızları (Web Comic, Manhwa - Soldan sağa okunur) Yazar/Çizer: Hun/Zhena Tür: Komedi, Harem, Dövüş Sanatları, Romantizm, Okul Yaşamı, Shounen Bölüm Sayısı: 34+ Bölüm Web Sitesi: Comic Naver - Girls of the Wild's Konu: Evcil Hayvan Günlüğü ve 1921(Nineteen Twenty One)'in çizeri Zhena(Kim Hye Jin) ve yazar HUN'dan, bir kaç vahşi kız ile savaş gibi bir yaşamın hikayesi. alıntıdır (ikamusume) bölüm 000-015 :mf:
 7. KAĞIT SEÇİMİ Malzemelerin arasında doğru kâğıt seçimi çok önemlidir. Kâğıt iki tiptir biri iyi diğeri ise çöptür. Mürekkep sürerken kalem uçlarıyla kâğıdın düzgün olması çok önemlidir. Amerika'daki kâğıt imalatçılar "Tabak" veya "Sıcak baskı" olarak etiketler. Japonya'da manga işi iyi olduğundan bu tür ayrıntılara önem verilmez. Etiketlenen kâğıtlar öyle "Soğuk baskı" veya "Tirşe' ve yumuşaktır, dokunmuş kâğıt zarif mürekkep çizgilerini, yumuşak kanayan çirkin şeylere döndürür. Daha liflidir bundan dolayı yaptığınız çizimlerde mürekkebi kusar. Bu tür kâğıtlar boya emdikleri için sulu boya çalışmalarında kullanılmalıdır. Sizin istediğiniz manga kâğıtları mürekkebi iyi emen ve yüzeyde kuruyanlardır. Eğer daha ucuz bir kâğıt seçecekseniz veya etiketlenmemiş bir kâğıt alacaksanız parmağınızın ucu ile kâğıdı kontrol etmelisiniz. Kâğıt yumuşak olmalı ve parmağınız kaymalıdır. Işıkta da kontrol ederek parlak bir yüzeyin olmasına dikkat etmelisiniz. Bu şekilde doğru seçtiğiniz bir kâğıt ile çizimleriniz doğru bir şekilde olabilir. STRATHMORE BRISTOL Strathmore kartvizitler (birstol) arasında en güvenilir olanıdır, üç çeşidi vardır; 300, 400 ve 500 serileri. 300 serisi en ucuzlarıdır. Strathmore–500 serisi mükemmel bir kâğıttır. Damgalanan birçok örnek tahtadan, yüzeyi daha düzgün ve daha güvenilirdir. 300 serilerinden iki kat daha pahalıdır ve israf etmek istemezsiniz, hata yapmamak için uğraşırsınız. BIENFANG BRISTOL Yırtılmayı ve mürekkebi dağıtmayı garanti eder. Bir kaç yıl önce ucuz serileri Strathmore'nin 300 serisinden daha güvenilirdir. Fazla taraftarı yoktur. Kâğıttaki eksiklik Strathmore 500 serisi gibi düzdür ama parlak değildir. CANSON BRISTOL En berbat kartvizittir, kullanılması önerilmez, kartvizitlerin en alçak derecesi olanıdır. Çizimlerinizi bu kâğıtla heba etmeyin. LETRASET BRISTOL Çok düz ve kaygandır. Su geçirmez Çin mürekkepleri kâğıtta kısa ömürlüdür, kâğıda yapışmaz. Ayrıca kalem ucunu kolayca hareket ettirmek için sıkı bir kontrol gerekli, bu kağıtlar diğer kağıtlara göre iyi bir gözyaşı hissi yapmada farklılık gösterir fakat çizim yapmak için uygun değildirler. JAPON KÂĞITLARI Japon kâğıtlar, genellikle iki tipi vardır; Bristol tipi ve özellikle manga için kullanılan mavi-çizgili kâğıt tipidir. İlk önceki mükemmeldir. Amerika'da kesilmemiş olarak satılmaktadır. Boyutları yoktur. Mavi çizgili tip rahat şekilde çizgiler çizilebilir. Panel planı kolay olur ve yüksek yüzey kalitesi vardır. Manga sayfaları için farklı büyüklerde bulunabilir. Kenar boyunca ki mavi santimetre lekesizdir. kaynak:manga.gen.tr
 8. ahahha teşekkürler :D yabancı ve anlamı olmayan kelimeler kullanmaktansa güzel türkçemizden kelimeler kullanmayı tercih ederim üstelik okunuşu çok hoş :D bu aralar domatese taktım :D
 9. Manga: Bitouna Koi Mangaka: Yuu Yoshinaga Tür: Romantizm, Shoujo Hikaye: Chiaki’nin kız kardeşine yeni yıl için ne istediğini sorduklarında “Bir erkek kardeş.” der. 1 sene sonra yeni bir kardeşi olur, ama kız. Chiaki, erkeksi davranışlarıyla rahat bir kızdır. Ama buna rağmen kahve içemez… Kim demiş aşk tatlıdır diye? Aşk, acı-tatlıdır. Tıpkı kahve gibi! :mf:
 10. Manga: The Fairy And The Hunter, Peri ve Avcı Manga-ka: Kim Mi Jung Tür: Shoujo Hikaye: Ormanda bir periyi yakalamaya çalışan avcı ve perinin öyküsü. :mf:
 11. Manga: Koiboku Manga-ka: Yoko Maki Tür: Shoujo, Romantizm, Okul Alternatif adı: For us who begin to love Hikaye: 13 yaşın tüm masumiyetiyle bir aşk hikayesi, ortaokul 2. sınıfa giden Kawai, Saitou’ya aşıktır. Peki ya… o bunun farkında mıdır? :mf:
 12. Manga: 100 Günlük Rüya /100 Days Dream Mangaka: Sa-Sook Tür: Shoujo, Drama, Doğaüstü Hikaye: Kanatları olmasa da uçabilen bir kız… :mf:

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin.

×
×
 • Create New...