Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

oknihcap

Members
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About oknihcap

 1. +100 Ruruouni Kenshin, son 50 yılda ilk 20 animeye rahatlıkla girebilecek anime ise bu anketi pek ciddiye alamam ben. Kusura bakmayın lütfen!
 2. Harika bir seri değil sadece iyiydi 10 üzerinden 6 yani. 2. sezon çıkar mı bilmem ama çıkmasına da gerek yok. Ortada cevapsız soru kalmadı çünkü. Hatta böyle tadında bıraksınlar 2. sezona hiç gerek yok.
 3. Öncelikle 62 için teşekkürler Bence daft117 oldukça hızlı. Neyini beğenmiyorsunuz anlamıyorum. ???
 4. SoutenSubs projeye el attı. Şu an 3 hafta falan oldu ve ilk 13 bölümü tamamladılar. R. C. 'nin encode kalitesine eriştiler mi bilmiyorum, izlemedim çünkü.
 5. @Teslisin üçüncüsü Senden 3 şey rica ediyorum; Mutfağa git. Ekmek bıçağını al. Hara kiri yap. :a39:
 6. @Kutsal Ruh Haklısın animeleri de shounenlerle sınırlamak da saçma olur. Çocuksu kelimesi belki hatalı bir yaklaşım ama shounenler genelde 13-20 yaş arasına hitap ediyor. One Piece dışında :a39:
 7. @Almightly King İmzan yüzünden yarım saat yerlerde yuvarlandım. 9gag'deki gençler orjinal işler çıkarıyor vesselam. Animecileri sinirlendirenler diye bahsettiğimiz kişiler aslında pek yok. Zaten son yıllarda anime izleyicisi oldukça arttı. Bu artan kişiler gerçi sadece naruto one piece ile sınırlı kalsa da ülkemiz animelere o kadar uzak değil artık. Ha bir de insanlar zorla anime sevmek zorunda değil. Bir de kabul edelim One Piece Naruto gibi shounen seriler çocuksu. Çocuk ruhlu olduğumuz için izliyoruz onları. Ama tabiiki derinleşmiş hikayelerininde hakkını yemeyelim.
 8. Yaz okulu başlayan üniversitelerde geçmez sanırım. Başlamayanlarda geçse süper olur aslında. Okulumun uzaması garanti id eğer bu sene bütünlemeler açılırsa uzamaz sanırım :D

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...