Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cyberstrike

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About cyberstrike

 1. Haftalardır izlemiyordum ama kaldığım yerden devam ediyorum şimdi. Nasıl olsa günceldeyim. :a39: Bölümler için teşekkürler.
 2. Animesi beni öyle etkilemişti ki son bölümden sonra lanet olsun dememek için kendimi zor tutmuştum. :a11: Bu yüzden filmini izleyebileceğimi hiç sanmıyorum. Hiç varolmamış gibi kabul etmek benim için en iyisi olacaktır. :a39: Emeğe teşekkürler.
 3. Ecchi oluşunu bir kenara bırakırsak, sürükleyici bir anime mi acaba? Hikayesinden çabuk sıkılırım gibime geliyor da... Öte yandan pek alakası olmasa da sanki biraz death note havası var gibi?
 4. Sadece resmin nasıl 300x150 boyutuna indirgenebileceğini gösterdim. Bulduğu resimde hiçbir değişiklik yapmadan foruma imza olarak eklemek isteyenler için yeterli bir yöntem olacağına eminim. Tabii çok daha komplike yöntemlerle farklı imzalar yapılabilir. Burada sadece boyutlandırma anlatılmıştır.
 5. 251. bölümün şifresi tam olarak nedir? animeou, anisekai, animeindir ile ilgili birkaç şifre denedim ama olmadı. Belki yanlış indirmişimdir diye baştan indireceğim; ama rarlı dosyaların parolalarını linklerin olduğu mesaja yazsanız çok iyi olacak doğrusu. Teşekkürler.
 6. fileswap'te düne kadar 100'den sonraki bölümler vardı ama bugün 97'den sonraki tüm bölümler silinmiş. Tekrar upload edilecek mi acaba? Teşekkürler.
 7. Haberi duyunca sevindim, yorumları okuyunca bundan vazgeçtim. :a39: Umarım geçmişteki hatalarından ders alarak çok daha başarılı bir yapım sergilerler. Merakla bekliyorum. Hem de çok fazla merakla.
 8. Uzun zamandır böyle bir forumun açılmasını bekliyordum. Bağlantım yavaş olduğu için muhtemelen indirme yapamayacağım; ama arşiv yapmak isteyenler için böyle forumlara kesinlikle ihtiyaç var. Elinize emeğinize sağlık. İnşaallah uzun yıllar aynen devam eder. Bleach acaba kanal mı değiştiriyor diye düşündüm ama final yazdığınıza göre herhalde temelli bitti. Her şeyin bir sonu var deyip köşeme çekiliyorum. :D

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...