Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mr.Jetlee

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Mr.Jetlee

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hanamonogatari Çeviri Grubu: Fatality Fansub Çevirmen: awelan Düzenleme & Kodlama: Alucard Tür: Komedi, Romantik, Doğaüstü, Gizem Çıkış Tarihi: Ağustos 16, 2014 ANİME TANITIM Bu olay her şey bittikten sonra, yani Araragi ve Senjougahara üniversiteye gittikten sonra gerçekleşmektedir. Kanbaru yalnız kalır ve tuhaflıkları konuşacak kimseyi bulamaz. Tam bu arada her problemi çözen İblis hakkında garip söylentiler kulağına gelir: Kanbaru İblis'i görmeye gider ve sonraki gün kolunun normale döndüğünü görür: Ama gerçekten istediği bu mudur? NOT: 5 Bölüm tek videodadır. -Klasör Linkleri- :us: :mega:
 2. Date A Live II Çeviri Grubu: Fatality Fansub Çevirmen: Marlah Düzenleme & Encode: Mantus Türü: Komedi, Harem, Romantizm, Shounen, Sci-Fi, Mecha, Okul Çıkış Tarihi: 12 Nisan 2014 Anime Tanıtım Itsuka Shido liseli bir erkek öğrencidir. Bahar tatilinin son gününde şehiri harabeye çeviren bir patlama olur ve sonrasında Shido'nun önünde zırhlı bir kız belirir. Shido'nun üvey kız kardeşi Kotori; bu kızın "Special Disasterous Designated Creature: Spirit " adıyla çağırıldığını söyler uzay zaman sarsıntılarına neden olmaktadır.Kotori anti-ruh örgütüne bağlı bir kumandandır ve görevi Shido'nun bu ruh kızla çıkmasını sağlamak üzere emir almıştır. Kotori Shido'ya sadece şunları söyler "Sana ruhu yenmeni söylemiyoruz, sadece bırakta o sana aşık olsun ve dünyayı kurtarabilelim.". Not: Üstteki tanıtım 1.Sezona aittir , Seri ilk sezonun devam serisi yani 2.Sezondur.Konu kaldığı yerden devam edicektir. -İndirme Linkleri- 1.Bölüm :mega: :us: :yan: 2.Bölüm :mega: :us: :yan: 3.Bölüm :mega: :us: :yan: 4.Bölüm :mega: :us: :yan: 5.Bölüm :mega: :us: :yan: 6.Bölüm :mega: :us: :yan: 7.Bölüm :mega: :us: :yan: 8.Bölüm :mega::us: :yan: 9.Bölüm :mega: :us: :yan: 10.Bölüm :mega: :us: :yan:
 3. Mahouka Koukou no Rettousei Çeviri Grubu: Fatality Fansub Çevirmen: awelan Düzenleme & Encode: Alucard Türü: Büyü, Romantizm, Okul, Sci-Fi, Shounen, Supernatural Çıkış Tarihi: 6 Nisan 2014 Anime Tanıtım Büyü, ne efsanelerin ne de peri masallarının ürünüdür. Uzun zamanlardan beri, insanlar için teknoloji kadar gerçekçi bir olgu olmuştur. Doğaüstü güçler büyü ile sistematik bir hale getirildiği için, büyü teknik bir yetenek olarak görülmektedir. Bir Doğaüstü Güç Kullanıcı'sı aynı zamanda bir Büyü Teknisyeni'dir. Büyü Teknisyenleri, kısaca Büyücüler, büyü için özelleşmiş lise ve üniversitelerde eğitilirler. Shiba Tatsuya, kusurulu ve az başarılı bir abidir. Shiba Miyuki ise kusursuz ve çok başarılı kız kardeşidir. İki kardeşin Büyü Lisesi'ne kaydolması ile hikayemiz başlar. -İndirme Linkleri- 1.Bölüm :mega: 2.Bölüm :mega: 3.Bölüm :mega: 4.Bölüm :mega: 5.Bölüm :mega: 6.Bölüm :mega: 7.Bölüm :mega: 8.Bölüm :mega: 9.Bölüm :mega: 10.Bölüm :mega: 11.Bölüm :mega: 12.Bölüm :mega: 13.Bölüm :mega: 14.Bölüm :mega: 15.Bölüm :mega: 16.Bölüm :mega: 17.Bölüm :mega: 18.Bölüm :mega: 19.Bölüm :mega: 20.Bölüm :mega: 21.Bölüm :mega: 22.Bölüm :mega: 23.Bölüm :mega: 24.Bölüm :mega: 25.Bölüm :mega: 26.Bölüm :mega:
 4. Çeviri Grubu: Fatality Fansub Çevirmen:awelan Düzenleme & Encode: awelan Bölüm Sayısı: 20 (3 Dakikalık) Türü:Komedi, Seinen, Ecchi Çıkış Tarihi:Ağustos 2012 - Ocak 2013 Video Tipi:Blu-ray Anime Tanıtım Asuka, etrafındaki erkeklerin onu yanlış anlamasına sebep olacak şekilde davranma alışkanlığı olan, sevimli ve budala bir liseli kızdır. Her "Bugünkü Asuka Şov"da farklı bir garip durum ele alınır. Klasör Linki :mega:
 5. Kanojo ga Flag wo Oraretara Çeviri Grubu: Fatality Fansub Çevirmen: ankaraege (1) + alper.tunga (2-3-4) + Lizzy (5-6-7-8-9-10-11-12) Encode: Mantus (1-2-3-4-5-6-7-8) [M.R.C] (9-10-11) Alucard (12) Düzenleme: Mantus Türü: Komedi, Romantizm, Harem, Shounen, Gizem Çıkış Tarihi: 7 Nisan 2014 Anime Tanıtım Hatate Sota, Gelecekteki olaylar için ''ölüm bayrağı'', ''arkadaşlık bayrağı'', ''aşk bayrağı'' gibi bayrakları görebilme yeteneğine sahip olan bir liselidir. Bu bayrak görebilme yeteneğinin yanında bir gemi kazasında geçirdiği travma yüzünden arkadaş edinmekten kaçınmaktadır. Dört güzel kız onun garip yaşam tarzından etkilenir ve zorla onunla aynı yurt odasında yaşamaya başlarlar. -İndirme Linkleri- 1.Bölüm :mf: 2.Bölüm :mf: 3.Bölüm :mf: 4.Bölüm :mf: 5.Bölüm :mf: 6.Bölüm :mf: 7.Bölüm :mf: 8.Bölüm :mf: 9.Bölüm :mega: 10.Bölüm :mega: 11.Bölüm :mega: 12.Bölüm :mega:
 6. Çeviri Grubu: AiTR.TV Fansub Afiş: DARKMAX Karaoke & Düzenleme: Kosmo Encode & Upload:Shirochan Çevirmen: Shirochan & Kosmo & Literary KONU Mashiro’nun yıllar önce kaybettiği amcası bir mangakadır. Artık bir ortaokul son sınıf öğrencisi olan Mashiro, piyasanın zorluklarını ve inceliklerini dinlediği amcasından sonra, aklından mangaka olmak ile ilgili bütün düşünceleri silmiş ve iyi bir okul bitirebilmeye odaklanmıştır ancak çok başarılı çizimleri vardır. Bir yandan da sınıflarındaki Azuki’den hoşlanmaktadır. Aynı sınıftaki bir diğer öğrenci Takagi ise aslında sınıfının en zekilerinden olmasına rağmen hikâyeler yazmayı seven, dışa dönük karakterli bir gençtir. Aslında Takagi kendi hikâyelerini manga formatında çizebilecek bir ortak aramaktadır. Bir gün not defterini okulda unutan Mashiro, defteri geri almak için okula geri döndüğü sırada Takagi’ye rastlar. Takagi, Mashiro’nun defterindeki çizimini görmüştür ve hemen kendisine ortaklık teklif eder. Mashiro ise bu teklifi geri çevirir. Ancak Mashiro’nun bilmediği bir şey vardır: Sevimli ve utangaç Azuki, bir seslendirme sanatçısı olmak istemektedir ve çoktan bir prodüksiyon şirketi kendisiyle ilgilenmektedir. Böylece Takagi ufak bir oyun oynar. Gece yarısı Mashiro’yu da alarak Azuki’nin kapısına giderler. Azuki’nin hayalini duyan Mashiro, kendini tutamayarak Takagi ile birlikte resimlerini kendisinin çizeceği bir manga yazacaklarını söyleyiverir. Bu manga animeye uyarlandığında ise seslendirmesini Azuki’nin yapmasını ister. Buna çok sevinen Azuki hemen kabul eder ancak Mashiro’nun bir isteği daha vardır: İkisinin de hayalleri gerçekleştiği zaman evlenmek ister. Azuki ise beklenmedik şekilde buna da evet der. Mashiro’nun böylece artık manga çizmek için bir nedeni vardır. Şimdi sandıklarından daha yakın olan iki kafadar, Japonya’da bir mangaka olma yolundaki ilk adımlarını atacaklardır. İNDİRME LİNKLERİ :ff: :fsw: :ul:
 7. Berserk Çeviri Grubu: SoutenSubs NoT: Projenin 15. bölümden sonrası yine Nyora'nın çevirisi ile PeaceFansub tarafından yapılmıştır. Tanıtım: Midland Krallığı eski güzel günleri arar hale gelmiştir. Ülkenin hiç bir yerinde hiç bir şey eskisi gibi huzurlu ve bereketli değildir. Tüm bu karmaşanın arasında bir silahşör ortaya çıkar ve ülkenin kralını ve taraftarlarını öldüreceğini söyler. Guts, insanüstü bir güce ve dev bir kılıca sahip bu silahşör, Griffith önderliğindeki paralı askerler grubu olan "Band of Hawks"a katıldığı dönemi ve sonrasını hatırlamaya başlar. -İndirme Linkleri- Bölüm 1-14 :ff: Bölüm 15 :yan: Bölüm 16 :yan: Bölüm 17 :yan: Bölüm 18 :yan: Bölüm 19 :yan: Bölüm 20 :yan: Bölüm 21 :yan: Bölüm 22 :yan: Bölüm 23 :yan: Bölüm 24 :yan: Bölüm 25 :yan:
 8. PufPufTavşan: Pıfpıftıvsın :a15:
 9. Evet arkadaşlar konu başlığında belirttiğim gibi Alfabetik Saçmalama^^ Alfabetik saçmalama nedir? Kelimelerdeki harfleri sesli harflerle oynamak Örneğin:Moderatör =Mıdırıtır. Teşekkürler-Tişikkirlir Ana kelimenizi yazarak saçmalayın bakalım, neler çıkacak ortaya :a15:
 10. Naruto Shippuuden Yerine Mecha Naruto Animesi Naruto Shippuuden: Ultimate Ninja Storm Revolution için özel formatta 1 saat uzunluğunda bir Mecha Naruto animesinin yapılmakta olduğu duyuruldu. Animeyi, Naruto Shippuuden anime serisinin ekibi hazırlayacak ve 11 Eylül’de yayınlanacak ancak pek sevinmeyin deriz çünkü eğer TV Tokyo sonradan programını değiştirmezse (ki değiştirmesi zor) bu anime, o tarihteki mevcut Naruto Shippuuden anime bölümünün yerine yayınlanacak ve o hafta yeni bölüm göremeyeceğiz. Mecha Naruto animesi ile birlikte, daha önce yıl sonuna kadar bir daha doldurma bölümler yayınlamayacaklarını söyleyen anime serisinin yönetmeni Hayato Date eleştiri oklarının yöneltildiği isim oldu. Yönetmen ise karakterin mangaka Masashi Kishimoto tarafından hazırlandığını ve projenin kendisinin bilgisi dahilinde olduğunu savunuyor. Bir kesim pek rahatsızlık duymazken, hayranların önemli bir bölümü animeye tepki göstermeye başladı bile. Mecha Naruto’nun nasıl bir şey? Naruto Robot Oldu Naruto Storm Revolution için yeni neler ekleyelim diye düşünen Namco Bandai Games, oyuna robot Naruto’yu ekliyor. Oynanabilir karakter olan robot Naruto, roketatar ve patlayıcılar kullanıyor, hatta üç kuyruklu robot Naruto ve robot Kurama moduna dahi giriyor. “Naruto robot olarak nasıl bir oynanışa sahip olacak?” derseniz: Naruto’nun robot hali bizzat serinin mangakası Masashi Kishimoto tarafından yapıldı. Daha önce “Kishimoto’dan sürpriz yeni karakterler” diye yapılan duyurunun ardından bunun çıkması kaç kişiyi memnun etmiştir bilemeyiz de umarız mangaya da böyle şeyler yapmazsın Kishimoto Sensei. :dwn: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Oyununun Save Dosyası İndirmek ve Ayrıntılı Bilgi Almak İçin N.S.Ninja Storm 3 Logosuna Tıklayınız. Kaynak: Anime Fantastica

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...