Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Grimmjow

Members
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Grimmjow

 • Birthday 03/06/1992
 1. Siteye girmeyeli uzun bir süre oluyor kusura bakmayın lütfen. ŌBAN Star-Racers kaldırıldı mı acaba? Durdurulmuş serilerde de yok çünkü.
 2. Bu Beelzebub'ın 00. bölüm special ovası var. Onu çevirmeyi fansublamayı düşünüyor musunuz?
 3. Emeğiniz için teşekkürler. Anime üçer ya da dörder dakikalık bölümlerden mi oluşuyor ?
 4. Vay be koskoca ukitake, kyoraku ve yamamoto'nun ölecekleri hiç aklıma gelmezdi.
 5. Bleach'in ne kadar hayran kitlesi olduğu belli. İllaki bir kanal çıkıp alıcaktır. Altın yumurtlayan tavuk kesilmez sonuçta. Daha animede aydınlanmamış çok konu var çünkü.
 6. Bu ilk seriyle uğraşan bir tek sizsiniz zaten. Başka hiç kimse yeltenmedi bu projeye. Gerekli sabrı her zaman gösteririz. Umarım her iki tarafın da içine sinen bir çalışma olur.
 7. O da doğru şuanki hali yeterince güçlü zaten ama insan merak ediyor işte.Ayrıca tüm SS'de sadece iki kişinin çift zanpaktousu var onların da bankaisini göremezsek yazıklar olsun.Baş komutan bile bu iki öğrencisinin özelliklerini ve zanpaktoularını anlatıncaya kadar bölüm bitmişti.
 8. Dediğiniz gibi illaki bir çok soruyu cevapsız bırakacaktır Kubo. Ben şahsen kyouraku shunsui ve ukitakenin bankaisini görmessem gözüm açık giderim bu kadar net söylüyorum. Buna yamamoto, urahara kisuke, unohana retsuda dahildir. Daha ichigonun babasının hangi takıma ait olduğunun konusu var. Ayrıca kaptan komamuronun neden köpek şeklinde olduğu da açıklabilir. Yamamotonun gençliği anlatılabilir. Kenpachinin zanpaktousuyla ilk defa konuşması konu edilebilir. Şahsen bunlar olmadığı sürece bleach konusunda hep kafamda soru işareti kalacak.
 9. Aynen şuanda kimse ilk seriyle uğraşmıyor. Bu yüzden tek seçeneğimiz burası. O da giderse indircek hiç bir yer yok

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...