Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

osman31313131

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About osman31313131

 1. Bu animenin kapanış şarkısana bitiyorum abi ya. Anime gibi çevirilerde mükemmel ve hızlı. Umarım en kısa sürede biterde şu güzel animeyi doya doya izlerim. Emeğine sağlık daft
 2. 1- tüm bölümler demişsin, 12. bölüme bir bak bakalım :) projeye ben de dahil olduğum için artık, üzerime alındım. 2- olabilir, insanız, hata yapmış olabiliriz ama üslubunu düzelt bence 3- he gurban, aceleye getiriyoruz, çeviriler google çevirden 24 dk animeyi 24 dk'da atıyoruz siteye, haklısın Arkadaş sorununu dile getirmiş, size çeviri kötü veya google çeviri diye bir şey dememiş hemen ateşlenmene gerek yok böyle. Ayrıca çeviri hakkında bile arkadaş eleştiri yapsa ki yapmamış eleştiriye açık olmak lazım. Böyle ufak birşeyde bile böyle bir cevap veriyorsan çeviri hakkında eleştiri yapıldığına ne yaparsın merak ediyorum artık :) Animeye gelincede 2012 nin en iddealı animesi gibi duruyor. Gerek çizimleri, gerek konusu, gerek karakterleri tam bir başyapıt. Animede de emeği geçenlere teşekkürler.
 3. Zaten serinin sonunda final diye kocaman yazmışlar son diye. Herhalde 2. Sezon çıkcak bu seferde anladığım kadarıyla takedalarla bir savaşa gircekler bayraktan öyle anladım. Ve tarihte oda klanı ile takeda çok büyük savaşlar yapmıştılar. 2. sezon 1. den daha iyi olacağı kesin.
 4. Anime git gide heyecanlanıyor bakalım sonunu nasıl getircekler. Bildiğim kadarıyla 12 bölüm olacak yani son bölüm haftaya. SPOİLER! Bence hanzou yani ninja sagarayı öldürmedi. Ölmüş olduğunu göstermek için kendi kolunu feda etmiş olabilir. Daha sonra nobuna tam kendinen geçmiş çıldırmak üzereyken bence sagara gelip onu sakinliştircek. yada öyle birşeyler olacak :D Emeğinize sağlık çeviri de gayet iyiydi teşekkürler.
 5. Oda nobuna karakterine aşık oldum resmen ya :D Bir karakter bu kadar mı güzel çizilir ve tatlı olur. Seslendirmesini yapan kişinin sesi cuk diye oturmuş. Mükemmel bir anime gerçekten fakat baş karakteri biraz daha güzel çizebilir kişiliğini biraz daha karizmatik yapabilir ve geleceği bilmesinden yanı sıra kılıç kullanmayı bilebilse daha iyi olurdu.

.

logo.png.c9c7979e5a58750c2eb2f340594d083

AniSekai Fansub | Türkçe Fansub, Türkçe Anime & Manga & Kore & Japon Dizi & Film Çeviri ve İzleme, Anime/J-Pop/k-Pop/Kore Radyo, Uzakdoğu Anime Manga Haberleri ve Oyun Dünyasına Dair Herşey

 . 

Bizi Takip Edin!

×
×
 • Create New...